Allen28 Allen28 komentáře u knih

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

jak já to miluju... nádherné balady

05.06.2013

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Knížka nebyla špatná z mého pohledu tam mohlo být určitě více děje, nějaká zápletka.. něčím to prostě ještě okořenit. Ale i tak nelituju přečtení. Erotické hrátky jsou moc pěkně popsány a má to šťávu.

03.03.2013 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Druhý díl opravdu jednozančně předčí jedníčku. Vřele doporučuji v mnoha oblastech je lepší než odstíny

27.02.2013 5 z 5

Rozmary osudu Rozmary osudu Jayne Ann Krentz

Kniha mě moc nezaujala. Hlavní hrdinka mi na konci už byla celkem nesympatická. Znovu bych si tuto knihu nepřečetla

08.03.2013 2 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Upřímně řečeno na knihu jsem se těšila, ale očekávání nesplnila. Dle mě hodně nereálná, hlavně konec. Přišlo mi to už přitažené za vlasy. Každopádně vtip měla. Příběh byl opravdu zdlouhavý. Pořád jsem jen očekávala, kdy se něco stane a vlastně se pořád nic nedělo.

01.07.2013 2 z 5

Stříbrná hladina Stříbrná hladina Ann Maxwell

Romantické.. příjemné čtení u kterého nemusíte přemýšlet.

12.05.2013

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Jessica Brody

Čtivý román.. a ukazuje na to co je pravda, jen si to spousty lidí nechce přiznat.

07.05.2013 4 z 5

Pokušení Pokušení Sally - Anne Robinson

horší knížku jsem zatím nečetla.. něco tak přihlouplého se jen tak nevidí.

02.05.2013 odpad!

Pan S. – Erotická zpověď Pan S. – Erotická zpověď Emma Becker

Kniha mě velmi zklamala. Asi 200 stran jsem se prostě nemohla začíst.. posledních 100 už bylo lepších. Styl psaní je opravdu hrozně nepřehledný. Někdy jsem měla pocit, že spisovatelka musela být fakt zhulená (jak neustále píše v knize). Hvězdičku dostává za otevřenost v sexuální oblasti což je mi blízké. Knihu si určitě už nikdy nepřečtu.

16.03.2013 1 z 5

Zpověď sériových vrahů Zpověď sériových vrahů Christopher Berry-Dee

Všechny knihy od tohotou autora na toto téma jsou velmi zajímé. Pro mě jedna z nejlepších knih co jsem četla. Ovšem není pro každého.

27.02.2013 5 z 5