Zkouška věrnosti

Zkouška věrnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11354/zkouska-vernosti-11354.jpg 4 35 12

Jak daleko jste ochotni zajít, abyste zjistili pravdu o svém partnerovi? Zatímco pro všechny přátele a příbuzné je Jennifer zaměstnankyní banky, ve skutečnosti pracuje v úplně jiném oboru. Podezíravé manželky a snoubenky si ji najímají, aby jejich partnery podrobila takzvané zkoušce věrnosti. To se pak pod jménem Ashlyn objevuje v zšeřelých barech nebo na večírcích, aby každému testovanému objektu nabídla možnost dopustit se nevěry. Byznys je to výhodný, ale Jennifer si stále víc uvědomuje, že k tažení proti nevěrníkům ji nejspíš dohnaly vztahy ve vlastní rodině. Když potom někdo zveřejní webovou stránku s její utajenou identitou, zdá se, že je úplně v koncích. Pohledný Jamie, do něhož se nakonec zamiluje, ale zatím nemá o jejím profesi tušení. A Jenny se rozhodne s ní skoncovat. Vezme ještě poslední zakázku. Místo běžné rutiny se jí ale zatřese země pod nohama...... celý text

Liduka
20.11.2019 5 z 5

Dlouho mě od čtení odrazovala tloušťka knihy, ale kupodivu stránky rychle ubíhaly a měla jsem jí přečtenou během tří dní. Moc se mi líbilo se společně s Jenny ponořit do světa mužů a s napětím očekávat, jestli projdou testem nebo ne. SPOILER: Jen mě mrzí, že s Jamiem se to vyřešilo tak snadno - prostě najednou se objevil u jejích dveří a bylo to všechno ok. Ale knihu rozhodně doporučuji k přečtení.

certik003
26.03.2019

Knížka měla zajímavou zápletku, první poloviny knížky jsem se dobře bavila, ale pak už se mi to zdálo vlastně pořád dokola a už mi bylo vlastně i jedno, jak to dopadne.

Abia
28.04.2018 3 z 5

Zajímavá zápletka, která je i dobře propracovaná. Celou první polovinu knihy jsem čekala, kdy se to rozjede. Na mě se to rozjelo málo, ale bavila jsem se.

Jája92
24.10.2016 5 z 5

Výborná knížka, navíc pěkně tlusťoučka :-) Nelituji, že jsem si jí z knihovny půjčila.

juli2
28.08.2015 3 z 5

Zajímavé téma, ale děj se mi zdál trochu moc předvídatelný. Knížka nijak neurazí, jen některé pasáže jsou trochu zdlouhavé.

Bibinky
28.05.2015 4 z 5

Kniha peckovní !! .. dobrý nápad autorky. Úplně jsem se vžila do její role a myslím, že na pár měsíců bych si tuhle práci klidně ráda vyzkoušela :D

Leniiis
29.10.2014 4 z 5

Super knížka. Moc mě bavila.

petra6006
07.10.2014 5 z 5

Knihu jsem si zapůjčila v knihovně.Moc mě bavila a nemohla jsem se od knihy odtrhnout.Doporučuji :-)

hrubik
30.06.2014 4 z 5

Docela povedená knížka, která mě bavila. Jen mi místy přišla až příliš zdlouhavá. Ale bylo to čtivé dílo :-)

Allen28
07.05.2013 4 z 5

Čtivý román.. a ukazuje na to co je pravda, jen si to spousty lidí nechce přiznat.

Teraka
06.05.2013 5 z 5

Velmi čtivý román pro ženy, s neobvyklým tématem pro tento druh literatury. Určitě doporučuji.

bookcase
26.08.2011 5 z 5

Výborný román se zajímavým tématem, který bych ale v praxi raději nezkoušela. Čtivé, doporučuju.

2009  82%Zkouška věrnosti
2019  80%LEGO Disney princezna: Záhadná Poselkyně - Kniha tajemství