aliza aliza komentáře u knih

Fatální omyl Fatální omyl Allen Wyler

Hodně se mi líbila, napínavá, zajímavá, doporučuji.

27.09.2022 5 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Kniha se mi dostala do knihovny úplně náhodou, od autorky jsem nic nečetla a musím napsat, že jsem z ní, tedy z té knihy, úplně nadšená. Okamžitě mne vtáhla do děje, napínavá od začátku do konce, no prostě paráda. Nemůžu vůbec nic vytknout, ani jedinou větu.

22.09.2022 5 z 5

Volba Volba Jakub Trpiš

Kniha mne velmi zklamala. Byly tam sice některé dobré myšlenky, ale celkově jsem se vůbec nedokázala začíst, děj mi přišel takový plytký, nedokázala jsem se vcítit do hlavního hrdiny, nevěřila jsem ději. Takže za mne jedno velké zklamání.

22.09.2022 1 z 5

Srovnáno se zemí Srovnáno se zemí Richard Bachman (p)

Tak po pravdě, moc se mi kniha nelíbila. Velmi depresivní, bez jiskřičky naděje, mohla by se jmenovat Sebedestrukce.

04.09.2022 2 z 5

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Čtvrtá kniha od autora a opět jsem nadšená. Sager umí psát neskutečně čtivě, skvělá zápletka, nečekané rozuzlení, zkrátka kniha má vše, co má thriller mít.

08.08.2022 5 z 5

Krvavé svatební šaty Krvavé svatební šaty Pierre Lemaitre

Výborná kniha, skvěle se četla, nešlo se odtrhnout, jedna věc, která se týká Sophie mne na konci mrzí, abych byla úplně spokojená, ale co se dá dělat. Jinak super.

08.08.2022 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Kniha se četla super, mělo to spád a děj, postavy byly často "na facku", jejich vzájemné chování bylo hnáno do extrémů, kdyby každá trochu "ubrala", mohlo to dopadnout úplně jinak, ale to by zase nevznikla knížka. Takže za mne stojí za přečtení.

08.08.2022 4 z 5

Co vzrušuje velké holky Co vzrušuje velké holky Oldřiška Podhorcová

Docela dobře se to četlo, ale od poloviny jsem čekala, kdo vlastně přijede, trošku mne to pak už nudilo, ale celkově to nebylo špatné.

15.07.2022 3 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Napínavé, čtivé, rozhodně doporučuji.

13.07.2022 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Kniha se mi líbila, byla napínavá, děj zajímavý, mrazivý, vůbec jsem nevěděla, jak to dopadne, Určitě stojí za to si ji přečíst.

30.06.2022 4 z 5

Hrdina ze sousedství Hrdina ze sousedství Nora Roberts

Taková prima oddechovka...

28.06.2022 3 z 5

Zpočátku jsem si říkala, že to nebude nic moc, ale nakonec se to četlo opravdu dobře, autor je pro mne "Mistr pera" a je neuvěřitelné, jak je schopen napsat, v podstatě o ničem, hodně zajímavý příběh.

24.06.2022 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Moje třetí kniha od autora, malinko slabší, ale i tak za mne super, hlavně od poloviny knihy, do konce jsem stále nevěděla, kdo je dobrý a kdo zlý, konec hodně zajímavý.

24.06.2022 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Skvělá kniha, zajímavě psaná, napínavá, děsivá, přečtená jedním dechem.

17.06.2022 5 z 5

Tíha Tíha Liz Moore

Moc hezká kniha, takový hořkobolný příběh. Určitě stojí za přečtení.

17.06.2022 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Třetí kniha od autora a zatím jsem opravdu spokojena. Super příběh, od začátku do konce napínavý, takže za mne skvělá kniha.

02.06.2022 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Kniha se mi líbila, skvěle se četla, do konce jsem nevěděla, jak to dopadne, takže já jsem spokojená, zapomněla jsem na své starosti a neměla jsem problém ponořit se do děje.

Hledám Colina Firtha Hledám Colina Firtha Mia March

Kniha je takové pohlazení po duši. Moc milé a hezké. Doporučuji přečíst, v této nelehké době to platí dvojnásob. Mysím, že si co nejdříve upeču třeba koláč naděje. :)

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Moje první kniha od autora a jsem mile překvapená. Četlo se to dobře, taková oddechová detektivka.

11.05.2022 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Milá, hezká kniha o pejskovi. Takové pohlazení na duši.

01.05.2022 5 z 5