Hrdina ze sousedství přehled

Hrdina ze sousedství https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374064/bmid_hrdina-ze-sousedstvi-EiV-374064.jpg 4 74 74

Kdo je ten tajemný muž ze sousedství? Když se Mitch objeví u jejích dveří, Hester ví, že by se měla mít na pozoru. Vždyť se teprve nedávno nastěhovala a rozhodně netouží po nějakých problémech v podobě přitažlivého chlapíka odvedle. Zato Hesteřin devítiletý syn Rad si žádné skrupule nedělá – když totiž zjistí, že Mitch je autor jeho oblíbených komiksů, je pro něj prostě hrdina! Mitch sice není žádný superman, ale pro své nové sousedce by klidně snesl modré z nebe. Jenže nejdřív ji musí přesvědčit, že není žádný „potrhlý chlap, který nedělá nic pořádného“!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , HarperCollins Polska

Local Hero , 1988

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrdina ze sousedství. Přihlašte se a napište ho.

malina097
02.12.2022 2 z 5

Tak nevim ,někdy se daji její knihy číst jen tak pro odpočinek,ale někdy je to jen napsana knížka a odskrtnuty další počin.Zrovna tenhle hrdina je přesně toho příkladem.Od začátku tak krásný člověk pro zivot ,proste obrovská červená knihovna.To je další kniha napsána hooodne horkým perem už si nic od ni nepůjčím.Škoda,někdy se to číst dalo.

aliza
28.06.2022 3 z 5

Taková prima oddechovka...

Renike
31.03.2022 5 z 5

Mitch byl sympatický od začátku.. příběh se mi líbil.. byla to hezká oddychovka

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hrdina ze sousedství v seznamech

v dalších seznamech1x