aliza aliza komentáře u knih

206 kostí 206 kostí Kathy Reichs

Do poloviny knihy jsem se nemohla začíst, ale pak to nabralo spád. Asi zbytečně moc postav a jmen, chvílemi jsem se ztrácela. Takový slušný průměr.

02.03.2024 3 z 5

Horká noc Horká noc Carol Higgins Clark

Není to žádný zázrak, ale náhodou se to četlo dobře. Děj se odehrává v městě, které je, díky výpadku proudu, ponořeno do tmy a tím získává zvláštní atmosféru. Je to vyloženě oddechová detektivka, kde nestříká krev, ani tam neběhá sériový vrah.

25.02.2024 3 z 5

Mnich, který miloval kočky Mnich, který miloval kočky Corrado Debiasi

Hezká kniha, hodně témat k zamyšlení, určitě stojí za to si ji přečíst.

19.02.2024 4 z 5

Pád z hnízda Pád z hnízda Ruth Rendell

Perfektní psychologické drama, velmi čtivé a velmi zajímavé.

04.02.2024 5 z 5

Nemluv s cizími Nemluv s cizími Ruth Rendell

Že začátku jsem se do knihy nedokázala začíst. Kapitoly s Johnem mne bavily mnohem víc, než kapitoly s šiframi. Druhá polovina už byla napínavější a četla se dobře. Ale po pravdě jsem od autorky četla lepší knihy.

10.01.2024 3 z 5

Poslední hra Poslední hra Federico Axat

Výborný psychologický thriller, napínavé od začátku do konce, těžko se kniha odkládala. Spousta zvratů a překvapení. Takže super kniha. Jen ten konec s vačicí... Tady opravdu nevím "co tím chtěl básník říct".

10.01.2024 5 z 5

Tady, teď a tehdy Tady, teď a tehdy Mike Chen

Kniha se mi moc líbila.

27.12.2023 5 z 5

Z hlbokej vášne Z hlbokej vášne Ruth Rendell

Taková oddechová detektivka, která se dobře četla. Žádné šoky ani velká překvapení.

13.08.2023 4 z 5

Pacient Pacient Michael Palmer

Další skvělá kniha od autora, četla se výborně. Moc se mi líbila.

25.07.2023 5 z 5

Jazero temnoty Jazero temnoty Ruth Rendell

Kniha se četla velmi dobře, vtáhla mne do děje. Konec bych si uměla představit jiný, ale ne vždy vše končí happy endem.

17.07.2023 4 z 5

Vážná tajemství Vážná tajemství Kathy Reichs

Moje první kniha od autorky. Nebylo to špatné, ale zpočátku jsem se nemohla moc začíst. Pro mne takový průměr, ale určitě zkusím její další knihy.

19.06.2023 3 z 5

Drobné mince Drobné mince Robert B. Parker

Oddechová detektivka, která se opravdu dobře četla.

02.06.2023 4 z 5

Korene zla Korene zla Ruth Rendell

Výborná kniha, skvěle se četla od začátku do konce.

25.05.2023 5 z 5

Pět vichrů Pět vichrů Patricia Shaw

Zpočátku jsem se nemohla začíst, dokonce jsem uvažovala, že knihu odložím, ale nakonec jsem se začetla a musím kostatovat, že ta kniha je výborná. Jsem opravdu velmi, velmi spokojená a doporučuji si ji přečíst.

19.05.2023 5 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Robin Cook

Asi všechny knihy od autora jsou skvělé. Tahle taky. Napínavé od začátku do konce.

03.05.2023 5 z 5

Poslední noc Poslední noc Riley Sager (p)

Na tuto knihu jsem se moc těšila, protože "Zamkni poslední dveře", "Poslední, kdo zůstal", "Poslední lež" i "Poslední dívka" (malinko slabší) byly úplně skvělé od začátku do konce, nešlo přestat číst. No a tato byla opravdu slabší, první polovina knihy nebyla tak napínavá, druhá půlka už byla hodně dobrá.

03.05.2023 4 z 5

Faraonovo tajemství Faraonovo tajemství Clive Cussler

Dobrodružná kniha plná napětí a akce. Četla se dobře.

03.05.2023 4 z 5

Deformace Deformace Robin Cook

Další skvělá kniha od autora, která se čte doslova jedním dechem, od začátku do konce.

28.03.2023 5 z 5

Nákaza Nákaza Robin Cook

Jako všechny knihy od autora je i tato kniha skvělá.

12.03.2023 5 z 5

Čas lovcov Čas lovcov Tess Gerritsen

Další skvělá kniha od Tess. Napínavá od začátku do konce. Překvapivý závěr.

02.03.2023 5 z 5