Alieen Alieen komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Naprostá pecka! Colleen je moje nejoblíbenější autorka a znovu mi dokázala proč. Příběh neměl chybu, nemohla jsem přestat číst a po přečtení jsem ještě dlouho nebyla schopná slova. Kniha ve mě zůstala, ostatně jako všechny od Colleen.

01.07.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Opět bravurně popsané závazné téma, jsem ráda, že hlavní postavy v knihách C. Hoover jsou tak silné ženy.

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Originální nápad, kniha se mi líbila, byla to klasická oddechovka.

My My Elle Kennedy

Knihu jsem si zamilovala, stejně tsk cely tento knižní svět.

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Ach ano, chápu, že je to slow burn romance, ale proč kniha končí tím, že se konečně dají dohromady, uběhnou dvě stránky a střih - epilog? Takovou dobu na to člověk čeká. Dále mi upřímně chybí střídání vyprávění obou hrdinů, to bych vážně ocenila. A ano, Mariana Zapata se ve svých knihách ráda opakuje a je to obtěžující. V této knize to bylo například neustále popisování postavy hlavního hrdiny a otřásání schodů. Uf. To už mě vážně nebavilo. No. Ale. Stejně dávám plný počet, protože to prostě autorka umí, neee, že nee.

25.02.2023 5 z 5

On On Elle Kennedy

Tato kniha mě velice oslovila, určitě se k ní ještě vrátím.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tuto knihu miluji,četla jsem ji již opakovaně.

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Kniha mě opět zasáhla, bylo to skutečně praštěné, ale přesto fascinující čtení.

18.03.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Skvělý počin, ač jsem od knihy očekávala dle obálky něco jiného. Pokud jsem měla během čtení pocit, že je kniha předvídatelná, vzdy me po chvili vyvedla z omylu.

07.03.2020 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Po dlouhé době dokonalé čtení. Žhavé, sexy, milé, obsahující vše, co má kniha tohoto žánru mít.

13.03.2021 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Coleen nezklamala. Kniha je úžasná, smála jsem se u ní, brečela, přemýšlela. Krásně vykreslený vztah matky s dcerou se šťastným koncem.

26.12.2020 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Pro mě prostě srdcovka. Četla jsem snad 20x a stále se k ní ráda vracím. Úžasný svět, který žádný film nemůže ani z poloviny tak dobře představit.

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Opět bravurně zpracovane vážné téma a originalni zpracování námětu. Během čtení jsem se mnohokrát chytla za srdce.

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Skvělý, originální příběh. Autorka nutí k zamyšlení a zároveň vás příběh potěší. Autorka celkově popisuje velice čtivě závažná témata, každý její příběh ve mě zůstává.

Lov Lov Elle Kennedy

Tento knižní svět mě prostě baví. Jednoduché čtení, ktere vas chytne za srdce.

Stínová hůlka Stínová hůlka Laurie Forest

(SPOILER) Energetické dráhy, energetické kanály.. Pořád dokola, bylo to už únavné. Navíc když se člověk prokouše tolika stránkami a dvěma předchozími díly a konečně se dočká toho, že Elloren zjistí, jak je mocná, tak o svou moc hned zase přijde, a ani ji ještě nepoužije, kromě kouzla na zapálení svíčky, což se zde taky neustále opakuje. A upřímně doufám, že uz se Elloren přestane litovat, protože to její ustavičné slzení je už otravné. Doufám, že další díl bude lepší, než tento.

03.05.2022 3 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Kniha byla rozhodně velice zajímavá, tématu, které je zde rozvinuté, dává ještě větší důraz právě to, co nyní v naší společnosti zažíváme my, tudíž je to více uvěřitelné a nutí Vás to přemýšlet o tom, zda se Vám něco podobného (ovšem ale úplně v jiné, nesrovnatelné, míře) neděje přímo pod nosem také. Kniha nabízí více otázek, než kolik je ochotná nám na oplátku nabídnout odpovědí.

27.02.2021 4 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Této sérii jsem se dlouho vyhýbala, kdysi jsem viděla nejdříve film a ten me odradil.. Ale byla to chyba! Kniha byla skvělá, hlavni postava dokonale vykreslena, příběh byl originální, čtivý.

10.06.2020 5 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Nejprovokativnejsi vzah?! Co prosím?! Na téhle knizce byl dobrý leda marketing, protože zajistil, že jsem tu knihu chtěla ještě v době, kdy ji u nás nikdo nečetl. Jo a poděkování, to mi taky nějak nevadilo, jinak to byla hrůza. Čekala jsem vtipný příběh, dle recenzí říznutý sexem ve městě, ale tohle byl skutečně propadak. Fyzicky mě to bolelo číst.. Nebýt toho, že jsem si knihu vyprosila jako dárek, hodila bych ji kralikovi na rozkousani. Boze.. Jak jen to mohlo mít někde takové ohlasy?! Au. Fakt au.

30.03.2020 odpad!

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Jednodušší čtení, přesto má své kouzlo. Knihu rozhodně doporučuji.