Alice146 Alice146 komentáře u knih

Ta holka Ta holka Katy Birchall

Kniha se mi vůbec nelíbila. Jedna z mála knížek, které jsem nedočetla. Několikrát jsem knížku dočíst zkoušela, ale prostě to nešlo. Děj o ničem. Co se mi na knize nelíbilo bylo, že byla psaná strašně dětským jazykem. Jinak by to bylo možná záživnější a knížku bych možná i dočetla.

22.08.2020 1 z 5

Superkrávy v ohrožení Superkrávy v ohrožení A. Audhild Solberg

Za mě tento díl nejlepší z celé trilogie. Napínavé.

09.07.2020 4 z 5

Jedno obyčejný léto Jedno obyčejný léto Mariko Tamaki

Na tuhle knížku jsem se těšila především proto, že je to komiks, takže pro mě taková malá premiéra. V knihkupectví se mi zalíbila anotace a taky to, že má kniha spousty ocenění. Po těchto faktorech jsem neváhala a knížku koupila, ale to byla velká chyba. Už název vypovídá o knize jako takové. Zkrátka to bylo nudné, pro někoho možná fajn oddechovka, ale pro mě jen nudné. Také lituji těch 400 korun, kolik knížka stála (ano jako vážně - 399,-!). Nejspíše jí někomu věnuju nebo dám do antikvariátu, protože vím že u mě by letěla rovnou do koše. Znovu číst rozhodně nehodlám.

22.08.2020 1 z 5

Soumrak království Soumrak království Morgan Rhodes (p)

Moc pěkná fantasy, určitě doporučuji.

21.08.2020 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Kniha mě po původní trilogii, která se mi moc líbila zklamala. Už America mi jako hlavní postava přišla špatná, ale u čtení této knihy jsem si uvědomila, že je oproti zdejší Eadlyn fajn. Hlavní hrdinka se chová jako rozmazlený spratek, což se vzhledem k jejímu postavení ale dá čekat. Nelituji, že jsem si knihu přečetla, jen toho, že jsem si jí koupila. Znovu rozhodně číst nehodlám a další díl, který už na mě doma čeká dočtu jen proto, abych zjistila, s kým Eadlyn nakonec skončí.

21.08.2020 2 z 5

Tajemství kůže Tajemství kůže Alice Broadway

Námět byl super, kniha mě v knihkupectví hned zaujala. Koupila jsem si jí s tím, že jí zkusím. Kniha mě ale zklamala. Postavy špatné, s žádnou jsem se nedokázala sžít. Děj nudný. Knihu ke dvěma hvězdičkám zachraňuje pouze její fajn námět a závěr, který se mi vcelku líbil. Jinak ale za mě špatné a do dalších dílů se rozhodně pouštět nebudu.

21.08.2020 2 z 5

Přitančím za tebou po špičkách Přitančím za tebou po špičkách Helena Longinová

Kniha byla naprosto skvělá. Seznamuje vás jak se životem hlavní hrdinky tak i ostatních postav. Pomůže vám nahlídnout do zákulisí světa baletu. Doporučuji nejen všem baletkám ale každé mladé holčině, která má ráda kvalitní románky. O to je kniha lepší, že je napsána od české autorky. Moc mě bavilo a nemohu dát jiné hodnocení než plný počet.

21.08.2020 5 z 5

Superkrávy a moře trapasů Superkrávy a moře trapasů A. Audhild Solberg

Kniha za mě určitě lepší než předchozí díl. Dopuručuji ve věkové hranici 10-12 let. ;)

09.07.2020 3 z 5