alibaba72 alibaba72 komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Přečteno jedním dechem. Mám moc rád rodinné ságy a tahle je o to zajímavější, že mě ještě navíc vzdělává :-) Už se těším na pokračování.

20.10.2020 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Pátá oběť je kniha nebezpečná, přečet jsem ji za 24 hodin a díky této knize, jsem se nevyspal, druhý den ráno zaspal, v průběhu čtení v MHD jsem o dvě zastávky přejel, tím jsem dorazil pozdě do práce, v práci jsem odmítal o přestávkách komunikovat se spolupracovníky (již dva dny mně to nemohou odpustit), na cestě ze zaměstnání jsem opět v MHD přejel, tentokrát jen o jednu zastávku, cestou ze zastávky jsem vrazil do sloupu a kolemjdoucí se náramně pobavili a poslední stránku jsem přečetl krátce po osmé večerní. V průběhu čtení jsem zhubnul dvě kila, projevila se dehydratace a spánkový deficit. Vzal jsem si dovolenou. A co ten konec? To nám autor nemůže dělat.... Žádám nakladatelství Domino a o co nejrychlejší vydání další knihy s Opičákem :-)

22.05.2019 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Nádherný příběh :-) jdu se podívat po dalších knihách A. Doerra. Jo a taky plánuji navštívit Saint Malo :-)

20.08.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Tak už mám přečtené všechny knihy Aleny Mornštajnové co zatím napsala a žádná mě nezklamala. Už aby byla nějaká další :-)

09.07.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha se mně líbila moc, mám rád autorčin styl vypravování. Doufám, že už má paní Mornštajnová dopsanou další knihu :-)

07.06.2019 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Alena Mornštajnová je dle mého názoru nejlepší současná česká spisovatelka a Listopád byla další skvělá kniha. Přečetl jsem ji na jeden zátah a moc se mně líbila.

18.05.2021 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Vetřelec je pro mě super skvělá detektivka. Doufám, že se brzo dočkáme od autorky nové knihy :-)

07.04.2023 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Chris Carter je fakt dobrý autor, Popravčí je dle mého názoru stejně dobrý jako první příběh Dvojitý kříž. Já tu knihu přečetl na jeden zátah a myslím, že tak týden budu číst jen pohádky o princeznách, abych se připravil na další případ detektiva Huntera.

17.07.2019 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Naslouchač mě velmi mile překvapil, je to skvělé čtení. Petra Stehlíková vytvořila zajímavý svět na zemi daleko v budoucnu, super ho popsala a příběh samotný je napínavý, zajímavý... Super čtení, těším se na druhý díl :-)

27.08.2019 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Jsem nadšený, toto je skvělá detektivka, která je napsaná úžasně, svižně a já tedy vraha neodhalil :-) jdu hned na další knihu od autorky.

14.10.2022 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Skvělé čtení na jednu noc, to vás chytne a nepustí. Už dlouho jsem nečetl tak dobrou, napínavou knihu. Hned se jdu začíst do dalšího případu detektiva Huntera.

12.07.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Hotýlek jsem si přečetl až po Haně a tedy řeknu vám, že jsem byl nadšený, já to přečetl na jeden zátah a bylo to super. Kniha plná překvapení :-)

05.02.2019

Cop Cop Lætitia Colombani

Tři nádherné příběhy, které vás přinutí k zamyšlení nad životem... Skvělé čtení.

28.12.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Asi potřebuji akutně do Kodaně na kávu :-)

19.01.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Výborný začátek nové série, moc se těším na další díl :-)

20.10.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Skvělé čtení, už se moc těším na pokračování :-)

20.04.2021 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Aristokratka mě prostě baví.

06.04.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Kdyby to šlo, tak bych dal i deset hvězdiček. Bylo to jiné a bylo to skvělé :-)

16.09.2020 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Knihy Chrise Cartera se prostě nedají odložit a ani u této to nebylo jinak. Je dost brutální, je napínavá, je šokující, skvělé čtení pro milovníky napětí. Já si jdu přečíst na uklidnění pohádky a vrhnu se na další krimi :-)

19.08.2020 5 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

Tak to byla opět jízda. Andrea Gruber umí :-) už abych měl další díl.

15.06.2023 5 z 5