Alexxxxx Alexxxxx komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Právě jsem dočetla tuhle ÚŽASNOU knížku. A naprosto mě nadchla. Viděla jsem trailer na film a nemohla jsem vydržet než film přijde do kin, tak jsem se rozhodla přečíst knížku. Všem ji na 100% doporučuji. Zasmějete se u ní i zabrečíte. Z čeho jsem ale nejvíc nadšená je to že za 2 dny vychází pokračování téhle skvělé knížky na které se nemůžu dočkat. :) Rozhodně si ji musíte přečíst.

29.05.2016 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Vždycky když najdu konečně knížku kterou si chci přečíst chci ji číst déle a ne ji přečíst za pár dní. U téhle knížky se mi to zase nepovedlo. Je prostě tak úžasná, že jsem od ní nemohla odtrhnout oči. Četla jsem ji všude i v autobuse. Prvně jsem viděla film, ale vůbec mi to nevadilo. Mám radši když prvně vidím film, umím si to pak lépe představit. Všem ji rozhodně doporučuji. :D

07.06.2015 5 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Skvělé!!!!!!! Nemůžu se dočkat pokračování.

22.08.2016 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Nedávno jsem viděla film Romeo and Juliet z roku 2013. Tento příběh už jsem dávno znala jako každý, ale když jsem viděla film začalo mě to opravdu zajímat. A rozhodla jsem se přečíst knihu. Je to úžasný příběh. Je plný lásky, tak velké a hluboké, že se mi chvílemi nechce věřit, že je něco takového možné. Musím přiznat, že jazyk, kterým je kniha napsána mi dělala problém. Často jsem ani nevěděla o čem je řeč a musela jsem si některé pasáže číst dokola a dokola, ale to mě od čtení neodradilo. Vřele doporučuji každému, protože tohle je příběh, který by měl každý znát.

28.07.2016 4 z 5

První První Kiera Cass

Tak mám konečně přečtenou celou triologii. Poslední díl byl naprosto skvělý, rozhodně nejlepší z celé série. Líbilo se mi, že America už nebyla tak nerozhodná jako v druhém díle a taky tam bylo více akce. Konec byl naprosto nečekaný. Teda úplný konec jsem tak troch očekávala, ale asi posledních 30 stránek jsem nesmírně hltala. Měla jsem v úmyslu číst knihu postupně a pomalu. První čtyři dny se mi to dařilo, protože jsem neměla moc volného času. Ale pak jsem měla volné odpoledne a knihu jsem dočetla jedním dechem. Je to jedna z mých nejoblíbenějších sérii. Možná je druhá hned po Hunger Games. Rozhodně všem doporučuji a strašně moc se těším na filmové zpracování. :D A taky na pokračování této série o Američině dceři.

26.09.2015 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Krásné!!!Moc mě to překvapilo.Nečekala jsem od toho nic moc.Vážně skvělý.Příběh byl hodně originální a propracovaný.Mnoho nečekaných věcí.A ten konec k tomu nemám slov.

17.07.2015 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Hodně lidí, kteří tuhle knížku četli psali do komentářů, že první díl byl lepší. Mně se ale víc líbil tenhle díl. Děje se tam víc věcí. U něčeho jsem byla tak překvapená(ten kdo to četl ví o čem mluvím :D). Knížku jsem přečetla do dvou dní a až byla přečtená byla jsem strašně nadšená a plná očekávání na další díl. Rozhodně doporučuji všem kteří váhají jestli si ji mají přečíst. Takže dotoho.:D

24.06.2015 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Skvělé doplnění trilogie.

23.12.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Skvělé!!!! Podle očekávání mě kniha nezklamala. Eadlyn není podle mě tak skvělá postava jako America. A to se mi dost líbí. Není dokonalá, někdy má dost zvláštní názory, což je dost zajímavé. Většinou jsou všechny hlavní postavy tak jak mají být, perfektní. Autorce se ale podařilo vytvořit postavu se kterou máte někdy chut zahřást a říct jí "Prober se holka!". :) K dalším postavám...Zbožnuju Americu s Maxonem. Jejich příběh už známe a koukáme se jací jsou po letech a že se i po tak dlouhé době spolu milují. :) Dál mám moc ráda postavu Kilea. (Doufám že si ho Eadlyn nakonec vezme) :D. Moc moc všem doporučuji a po tom konci nevím jestli vydržím na další díl :)

29.10.2016 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Další úžasná série. Je pravda, že jsou v tom vidět střípky Hunger Games a Selekce. Ale v dnešní době je tolik nových knih a filmů, že každý příběh se trošku podobá nějakému jinému. Vůbec mi to ale nevadilo. Je to hodně originální příběh. Líbí se mi jak autorka vymyslela svět rozdělený na Rudé a Stříbrné. SPOILER: Ten Maven..........ještě ted tomu nemůžu věřit já jsem ho měla tak ráda. Jak to všechno mohl udělat? Moc se těším na další díly a na plánovaný film. (Bude ho režírovat Elizabeth Banks, která si zahrála Effie z Hunger Games, to mě moc potěšilo) :D

14.01.2016 5 z 5

První láska První láska James Patterson

Krásný. Ten konec ............ chtělo se mi strašně brečet. Rozhodně všem doporučuji.

28.10.2015 4 z 5

Knihu jsem si vybrala ze školního kánonu k maturitě. Je to zajímavý příběh. V době kdy byl vydán velmi přelomový. Já jsem si ho bohužel moc neužila. Začátek mě bavil, ale asi půlka knížky v době kdy je Robinson na ostrově je to pořád celé jen o tom jak ho napadlo vyrobit tohle a později tamto. Přišlo mi to v několika částech jednotvárné. Ale konec mě znovu bavil, jak Robinson pomáhal kapitánovi získat zpět jeho lod zajatou piráty. Rozhodně doporučuji všem přečíst. I když vás to zrovna nenadchne je dobré přečíst si něco takového.

28.07.2016 3 z 5