albert19 albert19 komentáře u knih

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Mohu jen doporučit. Četl jsem spoustu knih ny toto téma, ale žádná v mém hodnocení nebyla na takové výši kladného hodnocení. Ucelený obraz holokaustu v dějinách lidstva. Děkuju moc.

08.05.2017 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Bylo to velmi dobré počteníčko, vůbec jsem se nenudil.

21.12.2018 5 z 5

Jantarová komnata Jantarová komnata Steve Berry

Moc pěkné počtení spojené s historií a celkovým poodhalením zákulisí jantarové komnaty v dějinách, moc poutavé a poučné, doporučuji.

28.10.2018 4 z 5

Dům špionů Dům špionů Daniel Silva

Je to dobrá kniha, ale musím si od tohoto žánru na čas odpočinout, zda se mi, že je to pořád téměř stejné/obsahově-ale jiný název/. Ale jinask vcelku dobré.

16.05.2018 5 z 5

Osamělý střelec Osamělý střelec John Grisham

J e to první kniha od tohoto autora, ale mohu jen doporučit, velmi dobrá kniha.

12.03.2017 5 z 5

Nezapomeň na zlé časy Nezapomeň na zlé časy Günter Koschorrek

Mám tyhle žánry moc rád. Zachycení každého dne osudu německého vojáka tak jak to skutečně bylo. Napínavý až do konce. Mohu klidně doporučit.

26.03.2023 5 z 5

Moskevská pravidla Moskevská pravidla Daniel Silva

Kniha dobrá a lze si z ní něco vzít o skutečnosti popisovaných historek .

16.02.2018 5 z 5

Tajná služba Tajná služba Daniel Silva

Kdo má rád špionážní zápletky, tak mohu jen doporučit. Zatím co jsem četl ostatní od autora, tak jsem nebyl zklamán.

02.03.2017

Odvrácená strana konce Odvrácená strana konce Michael Connelly

Velmi poutavé čtení. Zase jsem nebyl zklamán. Už se těším na další. Díky.

07.06.2023 5 z 5

Samotář Samotář Mark Dawson

Kniha mě hodně zaujala a to tím, že od samého začátku, do konce knihy napínavé záplatky ze života špionů tajných služeb. Mohu jen doporučit. Až jsem byl smutný, že je tak brzy konec, neboť jsem se nemohl od čtení odtrhnout.

30.10.2022 5 z 5

Africká mise Africká mise Robert Karjel

Není špatná, ale pro mě dost zápletkově náročná. Mohl bych si na tento žánr ze zmíněného prostředí zvyknout, ale?

29.12.2017 3 z 5

Přeběhlík Přeběhlík Daniel Silva

Byl jsem uspokojen.

01.11.2017 4 z 5

Ženy s korunou Ženy s korunou Kamil Rodan

Knihu "Ženy s korunou" je velmi pěkně, na vysoké úrovni poutavé počteníčko, až jsem si v jednotlivých pasážích poplakal nad osudy jednotlivých osobností královských a aristokratických rodin evropy. Vřele doporučuji přečíst všem bez rozdílu a ti kdo mají rádi historii, tak si mohou rozšířit a obohatit své vědomosti. Opravdu jsem si početl a bylo mně líto, že to končí.

02.05.2017 5 z 5

Zpovědník Zpovědník Daniel Silva

opět jsem nebyl zklamán, pěkně jsem si početl

15.04.2017 4 z 5

Posel Posel Daniel Silva

Četl jsem od něj první knihu a moc se mi líbila, tyto špionážní žánry mám rád, půjdu do další jeho knihy a uvidím.Doporučuju.

14.01.2017 4 z 5

Pastýř Pastýř Frederick Forsyth

Pro mě takové lehké čtení, Ale jinak spisovatelovi díla mám rád.

24.04.2023 3 z 5

Ztracená čest, zrazená věrnost - Svědectví německého vojáka o 2. světové válce Ztracená čest, zrazená věrnost - Svědectví německého vojáka o 2. světové válce Herbert Maeger

Pro mě je kniha čtivá, poměrně dobře popisující život vojáka ve 2. svět. válce. Touto tématikou se zaobírám léta a četl jsem již lepší.

24.04.2023 4 z 5

Klient Klient John Grisham

Docela dobře jsem se početl, doporučuji

26.03.2019 4 z 5

Dědictví špionů Dědictví špionů John le Carré (p)

Nějak mě kniha a obsah nezaujal.

11.03.2019 2 z 5

Ukradená známka Ukradená známka Bram Klein