AelinBělotrn AelinBělotrn komentáře u knih

Hovory s doktory II Hovory s doktory II Barbara Nesvadbová

skvěla kniha

02.02.2021 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Super pokračování, sice připomíná částmi 50 odstínů, ale jako oddechovka je to super, Gideon je sice trochu nereálný podle mého, ale co si budeme skoro každá by nějakého chlapa jako Gideon chtěla, doporučuji !

25.03.2020 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Od začátku až do konce mě kniha bavila .

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

Asi po ní znovu nešáhnu, úplně mě nenadchla :( Ale zase špatné to taky nebylo

15.03.2020 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Příjemné čtení, ale moc mě to nenadchlo:/ Nic moc se tam neděje, ale zase zakázané ovoce nejlépe chutná.

15.03.2020 3 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Za jeden večer přečtena, oddechovka.Velice mě to bavilo.Sexualni napětí,rozumné chování obou postav, drzost postav a dost vtipných momentů.Velice doporučuji!

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jedna z top z tohohle žánru.Příběh mě strhnul od začátku a pustil až nakonci. Spousta sexu, vtipných momentů, regionální chování obou postav. S oběma postavami jsem se se sblížila.Vřele doporučuji!

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Určitě jedna z lepších knih toho žánru.Sexu je tam dostatek, líbí se mi že není vše hned růžové.Určitě se vrhnu na další díl. Je pravda, že se příběh trochu podobá sérii 50 odstinů

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Je pravda, že to dost připomíná 50 odstínů šedi, ale kniha mě přesto velice bavila.Sexu je velice dost a je také pravda že je pokaždé podobný, ale postupné otvírání Gideonovi minulosti mě nutí číst dál a je to takové odpočinkové.Líbí se mi,že to není všechno tak růžové a ihned po seznámení si plně důvěřují.Dobrý popis.Určitě se vrhnu n další díl

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tato kniha měla podle mého vše co kniha v tomto žánru mít má.Teším se až vyjde pokračování Božská mrcha, který má vyjít v srpnu 2020.Přečteno za jeden večer.

Kulti Kulti Mariana Zapata

Velice mě kniha bavila, velice vtipná. Mé překvapení bylo, že ikdyž tam bylo trochu méně sexuálního napětí a sexu, tak mě kniha velice bavila.Během jedno večera přečtené

Krutý princ Krutý princ Holly Black

krásný přběh,dobře pospaný svět, děj není zase až tak předvídatelný a růžový, jen co mi chybí je trochu více rozvinutá romantická linka

22.02.2020 4 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Kniha měla podle mého vše co YA kniha má mít až na romantickou linku, která je podle mého názoru trochu slabší. Svět mi přijde zajímavý ale nejvíce mě baví intriky atp. Nemohu se dočkat posledního dílu The queen of nothing, kterou snad brzo vydají v češtině.

03.02.2020 4 z 5