Adulina12 Adulina12 komentáře u knih

Ledová pustina Ledová pustina Maite Carranza

asi před pěti minutama sem tuhle knížku dočetla a musim souhlasit, že je překvapivě lepší než jednička.. nechci toho moc prozdradit. ale všechno se najednou jeví uplně jinak a nakonec je to docela zvrat.. ale hrozně mě štve, že ještě ani nevyšel 3. díl a já sem ted už jenom napjatá, jak to bude dál... ;)

02.02.2012 5 z 5

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Když sem začla číst tenhle díl, byla to už docela dlouhá doba tý doby co sem četla ostatní díly.. takže moje posuzování je už trochu zkreslený, ale hrozně se mi líbilo, že už se konečně sblížil Damon s Elenou, ale nechci moc prozradit.. to je tak celý co o tom řeknu... no jenom se mi zdálo, že by se tam mohlo stát trochu víc věcí, ale aspon se to neprotahovalo jako u jiných nejmenovaných knížech o upírech, ale i jiných.. je to přesně tak dlouhý jak je potřeba a byla sem spokojená.. :)

25.01.2012 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

nijak se neliší od průměru ostatních knih serie.

na začátku bylo zajímavý pozorovat příběh očima Jacoba, ale pak už mi to přišlo jen jako prodlužování, když se Bella už stala upírem, na začátku se mi to strašně líbilo, ale pak.. zase jen prodlužování.. a konec... bylo tady psáno, že by se z toho mohlo vytáhnout víc a s tim souhlasim. ale představa že by sebitva, která byla popsaná dala vyhrát mi nějak moc nejde k mysli.. ale i tak takový nedokončený.. Meyer tam mohla dát aspon nějakou obět, která nějak akčnějc zemřela.. ne jenom Irina, která aspon mě byla absolutně ukradená... příběh naprosto průměrný.. ale spíš naa spodní hranici, jako ostatně celá serie

pak musím podotknout, stejně jako Rockwood, že překlad byl příšerný. Je pravda že sem to ještě k tomu četla na počítači stažený z internetu a byli tak příšerný překlepy a někdy sem ani nepochopila význam věty, ale i tak Jacob tam byl napsanej Jákob, Edward Eduard apod.. a taky si musím postěžovat na to kým... protože sem to měla na tom pc, už sem to pak nevydržela a nahrazovala to jinýma slovama...

no a protože jeden krásně dlouhý komentář sem dal Rockwood a protože nechci aby někomu přišlo že ho jenom kopíruju (což není pravda, naše názory se někde lišej - ale často ne) tak už končim a vystačim s s tim co sem už napsala, adio

16.01.2012 3 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

zatim sem nečetla Rozbřesk, ale zatim nejlepší kniha z celé serie.. ale tim nemyslim že je to nějaká fantastická kniha... je lepší než film, ale její uroven pořád nic moc.. i když se tam aspon už dělo něco téměř celou knihu, což se o předchozích knížkách říct nedá.. ale aby toho nebylo málo, tak se to krásně vyvážilo ostatníma knihama dialogy typu:

"Je pozdě," zopakoval šeptem, znělo to jako broukání, hlas měl hebčí než hedvábí. " Spinkej, Bellinko. Ať se ti něco hezkého zdá. Jsi jediná, která se kdy dotkla mého srdce. Vždycky ti bude patřit. Spi, moje jediná lásko.

Asi to měl být pokus a romantiku, ale tohle je fakt kýč a čeho je moc toho je příliš...

14.01.2012 3 z 5

Ty víš, že mě miluješ Ty víš, že mě miluješ Cecily von Ziegesar

tak jako komentátorka před tím to byla z celé edice moje 1. kniha a stejně jako ona sem z ní byla uplně paf.... ale nejsem si jistá, jestli to bylo kvalitou knihy nebo právě tím že byla 1. protože další kniha, kterou sem z edice četla už mě tak extra nepřipadala, ale i tak to bylo něco.. jinak naprosto souhlasim s KeFy.. :)

26.12.2011 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

nemohla sem se dočkat až přečtu tuhle knihu a zjistim co je pravdy na komentářích co tu sou a taky jestli je kniha stejně příšerná jako film, který podle mě patří do odpadu.. začnu odzadu..

zjistila sem, že kniha je mnohem lepší než film... tahle kniha se podle mě hodně odehrává v myšlenkách, takže ji vubec neměli filmovat.. rada pro ty, co se rozmýšlí podle filmu jesti si to přečíst nebo ne, tak si to přečtěte

co se týče pravdivosti komentářů, nemůžu souhlasit, ale i nesouhlasit, protože to je strašně, strašně moc subjektivní.. co se týče mě, nemam na knihu nějakej špatnej názor.. jistě, četla sem už i mnohem lepší knihy, ale i mnohem horší.. jinak když sem někdo píše, že je to příšerná kniha a hned potom, že přečet pár stránek, tak to mi přijde absordní... zezáčátku se většinou každá kniha jen rozjíždí a to hlavní začíná až potom, tak si to tvůrci takýchle komentářů uvědomte...

no nic,, už píšu moc dlouho.. ohodnotila sem sice 4ma hvězdičkama, ale dávám 3.5

20.12.2011 2 z 5

... a konec! ... a konec! Katarina Mazetti

aspon pro mě to byla knížka, která mě sice bavila, ale už sem rozhodně četla i lepší.. je to asi individuální, ale já mam ráda příběhy, kde jsou fakta vysvětlený, což v této knížce není.. je to z pohledu dívky, která přemýšlí o chování své kamarádky a neví co si myslí.. jaké má problémy.. a to všechno už můžete jen domýšlet.. kdo má rád dost otevřené konce, myslím že by se mu mohla tato kniha líbit.. ;)

29.08.2011 3 z 5

Nemožná holka @ adorkable Nemožná holka @ adorkable Sarra Manning

Ačkoli mi vlastně všechen děj připadal naprosto nelogický, začetla jsem se do toho po pár stránkách a nakonec mě to i bavilo.

13.01.2016 3 z 5

Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Kimberly Pauley

Ani nevím proč sem si tuhle knihu pujčila, protože mě upírská tématika pomalu ale jistě přestává bavit. První polovina pro mě byla hrozná, vytáčelo myšlení Miny (někdo tu už psal že je to urážka Drákuly, souhlasím - Drákula mě moc nebavil, ale jde tu o princip), její nazývání pěkných kluků "kořen" bylo otřesný, prostě jsem si vždycky vzpomněla na učebnici biologie s obrázkama... No, nakonec sem si řekla že když je to taková blbost, tak to můžu to číst jenom před spaním, když už mi to stejně nemyslí, a u toho číst jinou knížku (takovou u který třeba musím trošku zapřemýšlet, ne jako tady)... Takže pokud někdo chcete číst něco u čeho absolutně nemusíte přemýšlet a nevadí vám že tam není (podle mého uvážení) ani trochu akce, napětí, tajemna, nebezpečí apod., tak je to knížka přesně pro vás.. jinak se u toho budete nudit jako já.. ale přiznávám, druhá polovina celkem ušla, bylo míň "kořenů" atd., takže už jsem se k ní nevracela s nechutí jako ze začátku. :)

23.07.2013 1 z 5

Modrá je barva nočních děsů Modrá je barva nočních děsů Laurie Faria Stolarz

Asi se mnou dost lidí nebude souhlasit, ale podle mě to bylo strašný, příšerný.. už se mi stalo že sem nedočetla knihu, ale jen když se mi nelíbilo tak 10 prvních stran. pak už se to nějak poddalo, ale tohle.. tohle prostě nejde.. skončila jsem chvilku před koncem, asi 50 stran.. podle mě je to Chad, ale dyžtak byste mi mohli napsat někdo jestli to byl někdo jinej.. a to počůrávání.. ne, to už nešlo... to jak se chovala Drea, jak největší mrcha a prostě tak celkově.. ne, to nejde... končim..
PS: odpad jsem dala max. 1 za tu dobu co čtu.. a tohle je zatim snad jedno z nejhorších..
pardon těm, co se to líbilo.. beru na to ohled, nikdo nemá stejnej vkus.. ;) tak berte ohled i na to, co si myslim já.. :D

nakonec sem dočetla kvuli zprávě, kterou mi někdo poslal a zajímalo mě jak se to vyvine. překonala jsem se a musim dát 1 hvězdičku za překvapení.. ;)

24.05.2012 1 z 5

Upíři v Dallasu Upíři v Dallasu Charlaine Harris

tahla kniha už se tolik nepodobá seriálu jako 1. díl, takže to pro mě bylo mnohem jednoduší odlišit.. líbilo se mi, že se Sookie trochu sblížila a Erikem, ale pořád mi připadá strašně přivázaná k Billovi... ale jinak je to dost jednoduchá kniha a není to žádný složitý čtení.. ;)

22.04.2012 3 z 5

Mrtví do soumraku Mrtví do soumraku Charlaine Harris

jo, tahle kniha se mi líbila.. nejdřív sem viděla seriál, o kterém se schodou okolnotí dozvěděla v uploně jiné knize a tak sem se na něj koukla, docela se mi líbil (až na český dabing, ten je otřesný) a tak sem si v knihovně pujčila i knihu.. myslela sem si,že to bude něco uplně jinýho než v seriálu a tak to budu moct lehce odlišit, i to jak vypadají postavy a tak,ale řpišlo mi to stejný až moc, takže sem měla rpblém přestavit si Sookie jako takovou kočku jak je v knize a to samý o Billovi.. a Pam, Eric je hezkej i v seriálu.. :P ale sem spokojená a těšim se na druhej díl, až si ho pujčim.. :) jo a taky musim dodat, že se mi líbí že upíři se tam fakt chovají celkem tak jak by asi měli a né jako krotcí milánkové, ale klidně si sem tam zabijou.. ;) ale to už tu asi bylo řečeno.. :)

21.04.2012 4 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

kniha sice dobrá a měla sem ji zachvilku přečtenou, ale co se týče Richelle Mead tak sem od ní zatim četla VA (1) a sukuba trápení. Tahle kniha mi zatim od ní přešla asi nejslabší.. u mead sem si zvykla na to, že pořádná akce je až na posledních několika stránkách a v průběhu knihy tam je taky plno zajímavých a napínavých scén.. ale tady.. přijde mi že to už docela připomíná červenou knihovnu (ne že by mi to vadilo) a je tam z tohoto žánru víc, než sem u Mead byla zvyklá.. ale i tak sem spokojená, protože intimní scény taky nejsou na škodu.. jenom tam mohlo podle mě být víc scén a větší milostná zápletka s Bastienem..

30.03.2012 4 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

vm ístní knihovně sem si tuhle knihu rezervovala a ani asi po třech měsících se ke měě nedostala.. tak sem si pučila druhej díl a postupně přečetla celou serii, kromě 1. dílu. a i tak, když ted ke mě asi po 11. měscích ke mě kniha dorazila a věděla sem co se tam stane sem byla napjatá a zhltla sem to za pár hodin.. takže myslím, že uroven je dost vysoká a ještě.. :)

27.02.2012 5 z 5

Neohrožená - Pomsta Neohrožená - Pomsta Francine Pascal

jestli bude v tomhle díle stejně nesnesitlá jako v předchozím (a zatím to tak vypadá), tak s touhle knihoukončim.. :/

21.02.2012

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

takový.. no není to to co to bylo dřív, ale líbilo se mi, že Elena už začíná milovat i Damona (ano, prozradim to, ale to už myslim každýmu stejně došlo) ale.. bylo to už trochu prázdný.. i když to tedka zní jinak než jak to myslim..

21.02.2012 4 z 5

Paní, vy už zase ječíte Paní, vy už zase ječíte Pauline Barnes

četla sem to až ve 12i, nebo kdy to bylo a to jen ze zvědavosti a nouze a myslim si, že by se mi to jako menší líbilo.. no i ted to nebylo tak špatný, ale chápete.. ;)

08.02.2012 4 z 5

Neohrožená - Polibek Neohrožená - Polibek Francine Pascal

celkem fajn kniha, už podle mě nebyla tak akční, jako ty předchozí a byla celkem jen o Gaie a Samovi, ale šlo to..

06.02.2012 4 z 5

Neohrožená - Zrůda Neohrožená - Zrůda Francine Pascal

taky dobrá kniha, ale přišla mi trochu prázdná, nic moc se tam vlastně nestalo..

05.02.2012 3 z 5

Neohrožená - Závod Neohrožená - Závod Francine Pascal

na týhle knize v celý serii se mi líbí, že je celá o jednom dni, takze tam není moc místa na tlachy, ale je tam docela dost akce, některý věci mi přijdou přehnaný, ale to v téhle serii všude, takže proto hodnocení 4.. ;)

05.02.2012 4 z 5