adrianna0305 adrianna0305 komentáře u knih

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Netvrdím, že je to knižní veledílo, ale četlo se to skvěle, nadávky jak z běžného života :-D a i vtipné to bylo. Kam se hrabou nějaké "šediny" :-)

15.07.2014 4 z 5

Agent 6 Agent 6 Tom Rob Smith

V půlce knihy jsem se řadila k těm, kteří považují tenhle díl za nejslabší, ale když jsem dočetla, ty nudnější části daly s těmi napínavějšími dohromady opět dokonalé počtení :-) ...klidně by mohl být i čtvrtý díl, tyhle neurčité (ač dojemné) konce nemám ráda :-(

15.07.2014 5 z 5

Frankenstein Frankenstein Mary Wollstonecraft Shelley

Stará dobrá klasika, která mě trochu zklamala :-( Možná za to mohl fakt, že jsem viděla první film. V knize mi chyběl podrobnější popis stvoření monstra, jak kdyby se zjevil jen tak. To co mělo dělat knihu hororovou bylo děsně odfláklé.

21.06.2021 3 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Ucházející čtení, kdy se hlavní téma občas ztrácelo a víc to bylo o milostném životě advokáta a jeho tajuplném asistenčním psovi (pobavily vtipné výmluvy k čemu má sloužit :)). Závěr trochu nečekaný, ale to asi proto, aby to nebyla totální nuda, ke které to často směřovalo.

14.09.2020 3 z 5

Víc než touha Víc než touha Nora Roberts

Víc než nuda... Čekání na Nicka šlo ještě číst řádek po řádku, i když jsem se ničeho převratného nedočkala. Cit proti rozumu byl totální nudný odpad, což jsem nečekala :) Na přečtení dalších knih si autorka bude muset počkat...

11.08.2020 1 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Po přečtení Panského domu musím říct, že u autorky nastaly asi tvůrčí zlaté časy, protože tohle byl posun k lepšímu. Líbí se mi knihy, kdy se skáče z minulosti do současnosti z pohledu více osob (samo sebou, že to musí být zajímavá minulost a tahle byla).

20.04.2020 4 z 5

Slovácko sa nesúdí Slovácko sa nesúdí Zdeněk Galuška

Ač su robka ze Slovácka, tak mňa stařéček Pagáč zrovna moc nepobavil, byly použité vtipné přirovnání, ale asi bych mosela vyslopat demijón halúzkovej abych tomu dala lepší hodnocéní :-) tož tak.

04.03.2018 2 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Kdo přečetl komplet s Harrym, tak mu tohle přijde asi slabší, ale to jen pan Nesbo ukazuje, že umí psát i romantiku. No mně se tahle severská harlekýnka líbila :-) ...a žili spolu šťastně, než je někdo našel a třeba zastřelil :-)

03.03.2017 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Kdyby byl Niall Stella pitomeček v tvídovém sáčku s buřinkou, asi bych mu to jeho chování tolerovala, ale byl to sexy Brit, takže mi to nešlo nějak dohromady. Řadím se k zástupu zklamaných čtenářek :-(

20.09.2016 1 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Noo Jennifer měla číst noviny, co víc k tomu dodat, měla by svého chlapa o něco dřív a všeobecný přehled jako bonus :-) ...ale jinak dobrá knížka.

15.09.2016 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Severská romantika ukrytá pod hromadou sněhu od krve :-) ...možná někde uprostřed jsem uvažovala nad skromnějším hodnocením, ale ten konec mě prostě dojal :-)

17.02.2016 4 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Tolik sociálních témat v jedné knize ...a všechny se vyřešily dobrým sexem, jak je ten svět jednoduchý, nebo to byla jednoduchá kniha?? Otravovalo mě to jejich brnkání na kytaru, hotový konkurz na Superstar :-(

30.12.2015 2 z 5

První První Kiera Cass

Stačilo by přesunout pár opravdu zajímavých kapitol (byly asi 4) do druhého dílu a tadáááá tahle kniha vůbec nemusela být :-) ...jinak poprava Celesty a odklizení královského páru do věčných lovišť bylo překvapivé, autorka smrt nijak nedramatizovala.

13.11.2015 2 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Svým způsobem je to umění napsat knihu věnující se hlavně popisu harampádí v domě po tetičce sběratelce, doplněné o rady jak dům správně zrestaurovat... Ale moc zábavné téma to tedy není.
Jedna dobrá kapitola se v tom nepořádku našla, tak lze udělit kladné hodnocení 1* :-)

28.09.2015 1 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Ano, skvělé čtení, aleee ...polovina knihy se mi zdála taková vleklejší, pitvání těch méně zajímavých věcí. To co bylo akční, bylo rychle vyřízeno :-( a šla se zase řešit nějaká novinářská aférka.

14.09.2015 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Dramatičtější verze knihy Adamův pád od Sandry Brown. Jen mi Louisa přišla nezajímavá, neměla žádné záliby, mizerný všeobecný přehled a co umí internet objevila až v 27letech (ale i přesto dokázala naplánovat dovolenou na Mauriciu :) hahaha). A bylo by to tak romantické i kdyby Will neměl ty peníze?? hmm
Čtivé, ale ne bestsellerové :-)

24.05.2015 3 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

1* uděluji za kocoura a vtip kolem něj, 2* za celkem povedené erotické části a další hvězdičky jsem ubrala za hloupost Caroline v závěru knihy, kdy nechtěla být úplně dospělá nebo co to mlela za blbosti.

22.05.2015 2 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Úvod knihy nudnější, nebavilo mě to skrz ty návraty do 2. sv. války. Od čtvrté části knihy se to trošku rozjelo, i když celkově byl tenhle díl skromný na akci a tajuplnost. Harry začal být 100% až od knihy Nemesis, ale k dokonalosti se prostě musí člověk propracovat :-)

07.05.2015 4 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Ani tentokrát asi úplně Nepodlehnu :-( V prvním díle byly obyčejné sny, tady se trošku přitvrdilo a řešily se noční můry. Nechyběl romantický prvek, kdy se dominant vzdal své kontroly hahaha.

05.03.2015 1 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Dante by se obracel v hrobě, kdyby věděl, že byl spojen s touhle trilogií :-( Čtení o totálních hloupostech, doprovázené ještě hloupějšími komentáři v závorkách. Ráj na zemi díky téhle knize asi už nebude :-D
Celkový závěr: Tohle by nestrávila ani skartovačka :-(

02.02.2015 odpad!