adlak adlak komentáře u knih

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

By bylo krásné, kdyby byl svět opravdu bez stížností :) jde jen o to přemýšlet jiným způsobem než většina lidí, se kterými se stýkáme.. nechápu co je to v dnešní době za hit - pořád si na všechno stěžovat... na školu, na práci, na děti, na počasí... na život.. je to smutné. Tato knížka však poukazuje na to, že stěžování není potřeba a má to mnoho výhod... když takovou změnou myšlení člověk projde. Není to však jednoduchá věc ze dne na den.

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Hezký romantický příběh. Knížka na oddech. I když si příběh nedokážu představit v reálu - proto si takové knížky čtu. Dobře se to čte. Chlapi by si někdy z takových knížek měli brát příklad. Jak potěšit ženu :D

31.01.2018 4 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Podle mě je první a poslední knížka této série přímo úžasná. Nakonec svatba, svatební cesta a dítě. Kdo by to čekal. Na závěr zápletka s Volturiovými. Hezký konec. Nechápu lidi, kteří to odsuzují. Podle mě má každý rád jiný styl, a když se mu tento žánr nelíbí, ať čte něco jiného.

12.09.2016 5 z 5

Každý si z knížek může vzít něco jiného. Člověk se nemůže řídit co je napsané v jedné knížce. Přesto doporučuji její přečtení pro větší rozhled...
Knížky jsou většinou všechny obohacující :)

Štěstí, láska, čokoláda Štěstí, láska, čokoláda Menna van Praag

Knížka mi dala hodně... byla jsem v období, kdy jsem něco takového potřebovala číst, tak se to ke mě opravdu dostalo..

13.05.2018 4 z 5

Jelikož mě tyto věci zajímají, tak to byl pro mě dobrý přínos nových Informací. I když se některé věci často opakovaly, připadalo mi to spíš, že autorka chtěla, aby se to vrylo do paměti. Takové to opakování matka moudrosti. Přesto se to nedá brát úplně doslova a skoro všechno vyhodit. Když však každá věc bude mít své vlastní místo, pak by neměl vzniknout ten nepořádek..taky mě to přimělo k některým změnám v domácnosti, které bych chtěla časem zavést.

19.10.2017 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Knížku jsem přečetla během chvíle. Připadalo mi to trochu jako porno a občas jsem si říkala kolik je tam obsažených žánrů. Kniha mě zaujala, ale určitě není pro každého...

19.10.2017 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Film jsem sice viděla dřív než jsem četla knížku, ale nic to neměnilo na tom, že knížka byla naprosto dokonalá. Už si ani nepamatuji, kolikrát jsem knížku četla (skoro desetkrát), ale stále jsem do ní byla blázen. Moc se mi líbí ten příběh, i když vím, že v reálu nic takové samozřejmě není.

08.09.2016 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knížku mám strašně ráda. Jednou jsem ji i namluvenou poslouchala před spaním, ovšem samotnému čtení se do nedokáže vyrovnat. Líbí se mi, jak autor (jakožto dospělý) popisu příběh dítěte, který je "nezkažený" světem dospělých. Knížka se čte jedním dechem. Jestliže ji zrovna budeme mít v povinné četbě a nikdy jste ji nečetli, tak neváhejte. Stojí to za to.

08.09.2016 5 z 5

Zuzka tančí srdcem a duší Zuzka tančí srdcem a duší Šárka Stumpfová

Hezký románový příběh se třemi hlavnějšími postavami, které se navzájem ovlivňují. Přesto s dobrým koncem.

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Kniha čtivá, zábavná. Přesto mi to spíš přišlo jako román o svatbách, než o erotice - o té mám asi jiné představy :D

Těžká hodina Těžká hodina Jiří Wolker

I když mě některé verše vtáhly do sebe, musím se zastydět, že jsem nedokázala vše rozluštit. Smutné, přesto hezké...kniha to v sobě má :) jen vědět, jak na ni.

Zatloukači Zatloukači Zita Marinovová

Kniha se mi svým způsobem líbila. Bylo zábavné sledovat prolínání příběhů a osudů postav. Opět nechápu kritiku. Každý má rád něco jiného. I když by tento příběh sotva měl námět ze skutečné události, přesto byl krásně zamotaný a následný konec podle očekávání.

13.11.2018 4 z 5

Moje "super" rodinka Moje "super" rodinka Tim Collins

Knížka se čte velice rychle. Stránky zdobí občasné obrázky. :)

23.05.2018 4 z 5

Lázně v ráji, aneb Houtyš Lázně v ráji, aneb Houtyš Richard Medek

Ke knížce jsem se dostala přímo přes autora, který mi ji věnoval. Můj obvyklý žánr to sice nebyl, ale zaujala mě. Když jsem ji četla, tak jsem si živě dokázala představit příběh. V přítomnosti se často hlavní hrdina vracel do minulých vzpomínek, které se do sebe poté prolínaly. Knížka je psaná o životě...nejspíš i trochu ze života. Kdo ví...

Její svatba Její svatba Suzanne Simms

Po dlouhé době harlequin, který stál za to. Poutavý příběh Diany a Rosse, kteří se do sebe jako vždycky bláznivě a vášnivě zamilují. Nejvíc se mi líbila část v džungli - tam, kde se stromy dotýkají nebe...

20.09.2016 5 z 5

Sex k lásce nestačí Sex k lásce nestačí Luděk Stínil

Na tomto románu se mi líbilo, jak autor dokázal proplést všechny osoby a jejich příběhy do sebe. Některé scény mi přišly úsměvné a zábavné.

08.09.2016 4 z 5

Intimně po mailu Intimně po mailu Daniela Procházková

Rychle se to četlo. Nápad, že kniha je psaná formou mailů mě zaujala. Občas smutné, ale i zábavné. Je vidět, jak se život s člověkem nemazlí.

17.01.2019 4 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Jednoduchá kniha, rychle přečtená. Uvažování postav jsem občas nechápala. Ale občas jsem se i zasmála :)

30.11.2018 3 z 5

Jsem těhotná, NE nemocná Jsem těhotná, NE nemocná Renata Petříčková

Kniha je hezky napsaná. Vlastní zkušenosti zatím nemám, ale určitě je to dobrý základ v této problematice. Informace jsou dobře podané spolu s vlastními názory a zkušenostmi z autorčina života.

19.11.2018 5 z 5