Adele02 Adele02 komentáře u knih

Lupiči z Ostie Lupiči z Ostie Caroline Lawrence

Byla to moje první knížka, kde byla hlavní hrdinkou holka. Úplně krásná detektivka.

Všude dobře, doma nejlíp Všude dobře, doma nejlíp Jacqueline Wilson

Dostala jsem ji za jednu akci v knihovně a podle obalu mně moc nezaujala. Ale vizáž není vše, že? Knížka byla úžasná, Tracyin život je kouzelný...

19.05.2013 5 z 5

Zloděj stínů a jiné povídky pro děti Zloděj stínů a jiné povídky pro děti * antologie

Moc mně to nebavilo, mám radši příběhy, které zaplňují celou knihu. Tady ty příběhy mi připadaly takové obyčejné a stručné.

Výprodej v domě hrůzy Výprodej v domě hrůzy Bruce Coville

Knížku jsem četla jako menší a musím říct, že mně v žádném případě nezklamala. Svět z pohledu kluka bylo zase něco jiného. Doporučuju každému.

Pozor, co si přeješ Pozor, co si přeješ Shani Petroff

D.L. si získal moje srdce... Angel a Gabi jsou prostě největší způsobitelky trapasů xD

16.05.2013 4 z 5

Kouzlo lásky Kouzlo lásky Shani Petroff

krásný závěr série, D.L. si získal moje srdce už ve třetím díle (že já mám takové štěstí zamilovat si ty vedlejší postavy, ze kterých se stanou hodní...) a je prima, že začne chodit s Gabi... ♥♥♥

16.05.2013 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

kathy-16: nápodobně, Cassian je BOŽÍ ♥♥♥ opravdu má umřít?

16.05.2013 5 z 5

Probuzení Tmy Probuzení Tmy Susan Cooper

Oká, nechala jsem si to proležet v hlavě a měním hodnocení na tři hvězdičky.
Ačkoli jsem původně viděla film, což u mě tak obvyklé není, musím říct, že knížka docela zklamala. Bylo pro mě těžké představit si Willa, jak žije v moderní době.

16.05.2013 3 z 5