Abbi Abbi komentáře u knih

Sicilián Sicilián Mario Puzo

Kdyby bylo hvězdiček deset, dala bych deset. Musím souhlasit s těmi, co psali, že Sicilián předčil i toho legendárního Kmotra. Od této knihy jsem moc nečekala, byť je od Puza, ale myslela jsem, že Kmotr je prostě Kmotr - ale ne! Zatím nejlepší kniha co jsem četla :-) Giuliano je krásná postava! Jeden by až nevěřil, že to je příběh skutečného člověka.

16.06.2015 5 z 5

Nestydaté plavky Nestydaté plavky C. D. Payne

Knihu jsem si vybrala hlavne kvuli obalce. Oproti Puzovym mafiim to byla prijemna zmena. Cetlo se to samo. Dost jsem se i u knihy nasmala. Nastesti nemam tak velkou fantazii, abych si dokazala predstavit ty silene modely co navrhovala ta zharska babizna :-)

20.06.2015 5 z 5

Špalíček veršů a pohádek Špalíček veršů a pohádek František Hrubín

Jsem strašně ráda, že se mi podařilo sehnat vydání z roku 1988, protože ty nové už jsou o několik desítek stran ochuzené. Česká klasika, která by měla být v každé knihovně. Jako dítě jsem ji milovala a těším se, až z ní jednou budu předčítat i svým dětem.

Dítě a já Dítě a já Penelope Leach

Kniha určená pro budoucí maminky. Ženy by se měly vykašlat na nějaké příručky od velkých společností a sáhnout po této knize, kde je opravdu vše.

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Má první kniha od této spisovatelky. Díky ní, už je jich v knihovně víc. Moc hezký román, film s knihou ovšem nemá nic společného. Ten byl nudný a hodně věcí v něm chybělo.

Etta a Otto a Russell a James Etta a Otto a Russell a James Emma Hooper

Tato kniha byla pro me oriskem. Zacala me bavit az od dvouste stranky, do te doby jsem myslela, ze ji nedoctu. Docetla, ale nektere pasaze jsem nepochopila. A z konce knihy jsem zmatena. Snad se nekdy odhodlam ji precist znovu.....

09.08.2015 3 z 5

Omerta Omerta Mario Puzo

Zase jedna ze skvělých knih Pana spisovatele.

19.06.2015 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Měl by si ji přečíst každý, toto by se mělo řadit do povinné četby. Občas byly v knize byly místa, kde mi až padala brada. Ale vracet se k ní už nebudu

17.06.2015 4 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Hledala jsem něco, co bych si koupila a Kmotra zde? byl na první příčce v žebříčku. Byť jsem se o mafii nikdy nezajímala, tak mě tahle kniha pohltila. Četla se sama :-)

16.06.2015 5 z 5