Dítě a já

Dítě a já https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/133655/dite-a-ja-133655.jpg 4 20 7

Přehledná a názorná publikace o výchovných přístupech a každodenní péči o děti od narození do pěti let je členěna podle přehledného klíče: strava, růst, každodenní péče, pláč a utěšování, pohyblivost a tělesná zdatnost, hygienické návyky. Tato kniha je výborným rádcem pro všechny rodiče.

Literatura naučná Psychologie a pedagogika Rodina
Vydáno: , Cesty

Your Baby and Child , 1997

Guepp
21.10.2021 4 z 5

Obsáhlá, plno informací podáno stručnou a čtivou formou, vše dokreslují ilustrace s postupy.

Edeltruda
01.04.2020 4 z 5

Na knihu jsem narazila, až když bylo mé dítě batoletem, přesto věřím, že mi ještě těch pár let dokáže být praktickým rádcem. Péči o dítě popisuje opravdu zevrubně a po celých pět let od novorozeněte až po předškoláka. Kromě první pomoci, informací o zdraví a nemoci a běžné péče o dítě jsou tu i nadčasové tipy ke stravování, DIY hraní, bezpečnosti a problematickému chování. A většinou s velkým pochopením k dětské duši.

Renncha
11.02.2020 4 z 5

přehledná, srozumitelná a poučná kniha, za mě je prostě top

gretl74
04.12.2018 5 z 5

V prvních společných krůčcích s naším prvorozeným mi knížka hodně pomohla. Jednoduché, srozumitelné, ač staršího data vydání, tak víceméně stále aktuální, psáno se zdravým rozumem.

Abbi
17.06.2015 5 z 5

Kniha určená pro budoucí maminky. Ženy by se měly vykašlat na nějaké příručky od velkých společností a sáhnout po této knize, kde je opravdu vše.

lazenskaveverka
04.05.2014 4 z 5

Velký pomocník pro začátečníky v péči o děti. Obsahuje odpovědi na většinu otázek, které jsem kdy měla.

hanaheu
22.09.2012 5 z 5

Moc hezky napsaná kniha se spoustou zajímavostí a rad.

péče o děti vývoj a výchova dětí miminka batolata novorozenci

Autorovy knížky

Penelope Leach