99jana99 99jana99 komentáře u knih

Utajená sestra Utajená sestra Diane Chamberlain

Od první stránky skvělá kniha. Už se těším na další od této autorky.

12.11.2018 5 z 5

Krajina roztavených zvonů Krajina roztavených zvonů Jan Štifter

Posloucháno na ČR2 a bezvadný příběh. Je to vlastně tak dodnes, každá epidemie má stejné následky.

18.05.2024 4 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Kniha je vtipná, ale vtip se ztrácel v nekonečných popisech přírody, jídla, pití, toho co dělají, pěstují, takže mě to nakonec jen nudilo. Tohle nebylo nic pro mě. Jsem ráda, že mám přečteno.

15.05.2024 2 z 5

Smrt staré posluhovačky Smrt staré posluhovačky Agatha Christie

Pro mě kniha bylo trápení, četla jsem kvůli čtenářské výzvě. Ztrácela jsem se ve jménech, často jsem knihu nevnímala, bavil mě až úplný konec, přesto dám šanci ještě další knize od Agathy Christie

11.04.2021 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Do čtení této knihy se mi nechtělo, nakonec musím uznat, že se četla dobře, pobavila mě, ale něco tomu chybělo...

09.11.2019 3 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Kniha mě bavila tak na posledních 100 stránkách. Jinak spousta jmen v kterých jsem se ztrácela.

22.08.2020 2 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Prvních asi 100stran mi přišlo nezáživných, zbytečných. Nutila jsem se do čtení, protože to byl dárek od dcery. Na dalších stránkách se to změnilo a kniha mě bavila,takže i dál budu číst knihy této autorky.

11.01.2020 4 z 5

Nezlomný Nezlomný Hana Hindráková

Přečteno jedním dechem, za jedno odpoledne, nedokážu si představit, že čtu déle, smutné, nepředstavitelné, co musí děti snášet..... Nejde napsat komentář, přečtěte

15.03.2019 5 z 5

Klenoty klasické evropské kuchyně Klenoty klasické evropské kuchyně Roman Vaněk

Koupila jsem manželovi zde na databázi a od darování jím samé dobroty. Některé recepty jsem si přečetla a jsou napsané srozumitelně, z dostupných potravin. Určitě využiji také.

31.12.2021 5 z 5

Mlčení Mlčení Diane Chamberlain

Celou knihu jsem si říkala, jak se to dobře čte, že to bude za plný počet hvězdiček, a ikdyž knihu určitě doporučuji a těším se na další této autorky, tak ubírám hvězdu za závěr, který byl urychlený, "bum najednou všechno odhaleno".

12.07.2021 4 z 5

Kdoule Kdoule Ivana Chřibková

Přečteno za jeden den. Za mě lepší než druhý díl, bavila jsem se snad celou knihu. Určitě doporučuji jako oddychovku.

19.10.2020 5 z 5

Když to tam není, tak to tam nehledej Když to tam není, tak to tam nehledej Ivana Chřibková

Knížka se tak do půlky dala číst, potom už jsem to jen dočetla. Naštěstí má opět krátké kapitoly, takže nemáte chuť knihu odložit, ale rychle dočíst.

05.10.2020 3 z 5

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Kniha mě hodně bavila, jen jsem se občas ztrácela v množství jmen a osudů, některé mi ani nezapadly do příběhu.

21.05.2024

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Začátek nic moc, zdlouhavý , pro mě zmatený , od půlky se to četlo výborně a kniha mě bavila.

14.09.2021 4 z 5

Pomsta Pomsta Pavol Weiss

Knihu jsem četla díky čtenářské výzvě “méně než 22 hodnocení“. Kniha mě nenadchla, ale ani neurazila, jen na konci se mi potvrdil pocit, že je o ničem.

09.01.2022 3 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Má první kniha od Colleen Hooverové a jsem nadšená. Napsáno čtivě, pořád mě to nutilo číst dál a došlo i na slzy. Doporučuji přečíst a jsem zvědavá na další knihy.

25.05.2024 5 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Kniha mě prostě nebavila. Ve čtvrtině odkládám jako nedočtenou a vracet se k ní už nebudu.

05.12.2021 2 z 5

Nenalezená Nenalezená Remigiusz Mróz

Knihu jsem začala číst na doporučení, dočetla jsem, ale velké zklamání, přeskakovala jsem stránky, překombinované, nereálné, někde jsem četla, že na úrovni spisovatelů severských detektivek - tak to ani náhodou.

28.04.2019 odpad!