2688 2688 komentáře u knih

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Nemám slov

25.05.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Tohle byla vážně šílená,emocionální jízda

10.04.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Skvělí námět na knihu děj je zajímavý poutavý občas se objeví prodloužená scéna která trochu nebaví ale jinak skvělá kniha. Těším se na pokračování sourozenců

24.03.2020 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Docela se tu zmiňuje o obálce knížky, že je moc přes čáru téma moc erotické a děj předvídatelný... vážně?? Po pravdě řečeno, každá druhá co by si přečetla popis Rusha , tak by si prectavila přesně toho smyslného, naruživého, potetováného a trochu zkaženého chlapa co je na obálce. Autor vám jen ušetřil trochu mozkových buněk a dal vám přesnou jeho fotku. A co se týče příběhu život se prostě nedá nalajnovat a to platí i s příběhem jestli je podobný nebo předvídatelný, tak prosím... Vás taky nikdo neodsuzuje za to že si dáváte kafe každý den ve stejnou hodinu ???? Kniha je čtivá a z mého pohledu tak dobrá, že si du pro druhý díl.

27.06.2019 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Líbí se mi pojetí prostředí. Žádná kancelář až v posledním poschodí mrakodrapu v hlavní části města, žádný mramor, zlaté uchytky nebo bliskave doplňky se zrcadli a koženým nábytkem. Obyčejná dílna ze dřeva a kovu s auto-součástkami , olejem a prachem kam se podíváš a občas nějaká ta myšička možná. :-)

Příběh se zhltnul na jeden nádech jako krásná moderní pohádka pro dospělé :-P

06.12.2021 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Bože!!
Vážně nevím jestli mám chuť Pen zaškrtit za její až moc knižní představy ,, Chlapa snů " co je dokonalý vlastně ve všem a přetvaří to do svého reálného života kde se i ona ztrácí co je reálné a co je smyšlené a děje se to jen v její hlavě ( ikdyž má pravdu vždycky to v příběhu najdeme ) nebo jí pogratulovat za to že to tak parádně sehrála . K Jakovi tomu jenom držím palce a pevné nervy :-D

Knížka je psaná vtipně trochu zvráceně díky tomu že autorka vypráví příběh který prožívá a maluje si vzdušné zámky a tak trochu to přijde čtenáři jako kdyby ten příběh psala teprve ve své hlavě ....
Samozřejmě nesmí chybět postelové scény a skvělý sex je to přeci s ,, Chlapem snů " a abych nezapomněla taky je tam Happy-end ♡

Ps: Doufám že se dočkáme Cama ....

27.07.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Bože Jas jak já měla nutkání ti zakroutit krkem
(občas) .... chovala se jak naddutá,broučounka ale protože Lukov byl občas taky na ránu tak jste se vážně doplňovali ♡ ale vaše hašteření bylo tak vtipně sladký že mě ani nenapadlo odložit knížku.

Vím že je to stylem psaní autorky a tím jak mě do příběhu vtáhne a už se těším na další příběh ale být to jiná autorka a mít tak nadduté bručounské hlavní postavy tak bych se musela kousat do rtů abych četla dál a nevzdala to ....

30.05.2021 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Tohle byla prostě jízda..... neskutečně jsem se bavila příběh byl vážně skvěle propracovaný, zábavný, energetický, svůdný, laskavý, průbojný, a ty hádky neměli chybu.
Konečně se hlavní hrdinové jako mávnutím proutku nezměnili jak v chování tak v projevu.

02.05.2021 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Nechápu to hodnocení ....proč tak málo ?¨
Vždyť to obsahuje přesně to co v knížce hledá asi skoro každá/ý s tímhle žánrem .....
On sexy kluk s temnou minulostí ,tajemstvím co hledá sám sebe a láska je pro něj cizí slovo. Dívka co je zlomená a chce začít žít od znova .
Sex je pro něj něco jako slova které nenachází ona v nich umí číst a chce mu z jeho démony pomoct .....

Ten konec .... líp to autorka nemohla vážně ukončit .... Díky a budu čekat na II. díl abych věděla jestli je to tak jak si myslím .....

17.04.2021 4 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

NEDOPORUČUJI ČÍST NA VEŘEJNOSTI !!! Celé vlakové nádraží (cca 40 lidí) se na mě dívalo když jsem vybouchla smíchy . Po téhle knížce 100% šáhnu znovu až mi nebude do zpěvu. Není to sice žádné literární terno ale vážně pobaví.

22.12.2020 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Líbí se mi že se téma dotklo tak závažného problému jako je znásilňování, pedofilie, zneužívání, takové téma je vždy těžko popsatelné a vložené do příběhu, tak aby pasoval a byl pro čtenáře dostatečně čtený. Autorka to pojala vážně s velkou grácii a děkuji jí za skvělou knížku plnou zábavy, vtipu, romantiky, ale také síly, bolesti a psychického vyrovnaní s minulostí. ,, Ta žena v obchodě, která má mastné vlasy, vypadá, že pár dní nespala a má modřinu na obličeji se vážně třeba někde poprala o fet, ale také možná je týraná žena v domácnosti" ,, Spolužák ve škole, který se pořád pere je agresivní z nikým se nebaví straní se a na jeho tváří neuvidíte nikdy úsměv je třeba jenom grázl co je rád sám a nebo je zneužívaný a takhle ventiluje svoje pocity a žádá o pomoc po svém a čeká, že si ho někdo všimne a pomůže mu "

06.12.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Znáte ten pocit, když si čtete knížku a vytěstníte veškeré zvuky, hlasy kolem vás i manžela, který vás chce jenom pro sebe, ale vy se zastavíte a řeknete si ta knížka počká. Moje přítomnost v rodině je důležitější ? ? Tak já dala 24 hodin přednost knížce, ano byla jsem sobec, ale musela jsem číst dál nešlo to zastavit. Tok mých myšlenek se zaobíral jenom nad rodinou Bennettových a jejich příběh, byla to neskutečná jízda při které jsem se bavila a hlavně se vciťovala do každé role co tam nastala, klidně bych zvládla ještě 100 stran a neomrzelo by mě. Skvěla knížka nejde ani vyjádřit slovy co všechno pociťuji po přečtení vtáhla mě do sebe a nechtěla mě pustit. DĚKUJI TIJAN

21.06.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Škoda že to nemělo více stran ...
Vicious byl na první místě, ale hned o milisetinu je Mute . Už se moc těším na další díl Prokletá láska Bane :-))))

15.06.2020 5 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Tohle téma prostě neomrzí.... za mě super

08.12.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

Krása krása krása

27.10.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Až budete otrávení svým životem a budete potřebovat se soustředit na něco lepšího začnete u této knihy. Pomohla mi zaměstnat moje myšlenky abych mohla vytesnit ty zlé. Autorka prostě umí příběh podat tak že se do něj vcítíte a bude žít jejich životem.

26.09.2019 5 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Krásná knížka s dobrou úvahou. Paxe jsem si hned oblíbila

24.04.2019 5 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Ani 4. díl ze série nezklamal.
Tady to prostě někdo umí se slovy ……

20.05.2022 4 z 5

Zadrž dych Zadrž dych Michala Ries

Silný příběh.

Někdy se člověk tak snaží předstírat že je jeho život v pořádku až tomu sám uvěří .

26.03.2022 5 z 5

Tajomný cudzinec Tajomný cudzinec Martina Jakubová

Bože to byl tak dokonalý příběh !!!!!
Podle anotace se mi do toho moc nechtělo ale i tak jsem se do toho pustila a nelituju!!!

Tolik zvratů a smutných pasáží co nahání husí kůži a donutí vás vzít ten kapesník a otřít si oči.
Nechci nic prozrazovat ani nic naznačovat tohle si prostě musíte sami přečíst. Kvůli tomuhle miluju svůj koníček a nikdy bych ho nevyměnila.
Strávený čas nad touhle knížkou nikdy nebudu litovat a doufám že vy taky ne .

„Když klopýtnete o lásku, je snadné vstát. Když však do ní spadnete a zamilujete se, nebudete moci se znovu postavit.“

Po přečtení pochopíte význam :-*

18.03.2022 5 z 5