Zlodejky manželov

Zlodejky manželov https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522175/bmid_zlodejky-manzelov-pGf-522175.jpg 5 2 1

Bizarná stávka dvoch mladých žien o tom, ako sa zahrať na zlatokopky a ktorej z nich sa podarí zbaliť bohatšieho, a najlepšie aj ženatého, muža a zabezpečiť si tak pohodlný život, naberie reálne kontúry. Stretnú mužov podľa svojich požiadaviek a spriadajú ďalšie diabolské plány. No v živote nič nie je čiernobiele a aj Veronika s Bibou to čoskoro zistia. Budú ochotné pre dosiahnutie svojich cieľov urobiť naozaj čokoľvek? Chladnokrvne žiť prázdy život, hoci v luxuse a bezstarostnosti? Prinesú im peniaze aj šťastie?... celý text

Majka1979
23.11.2023 5 z 5

Na začiatok musím priznať, že autorku mám veľmi rada a jej knihy sú písané presne tým štýlom, ktorý mi sedí.
Príbeh, v ktorom sa dve kamarátky a kolegyne dohodnú, že si budú užívať. Žiadne city a podobné blbosti, jednoducho pôjdu na istotu – budú mať všetko, ale nikomu nebudú robiť slúžky. A aké je hlavné pravidlo?
Musí byť ženatý. Áno, presne tak. Ak bude ženatý, nebude predsa od nich vyžadovať povinnosti ako od manželky. Milenka býva rozmaznávaná, to je to, čo je na nich také skvelé.
Veronika si nájde ako prvá takého chlapa. Ale časom si začína naňho nárokovať a tak tento vzťah-nevzťah skončí skôr ako začal.
A ako im tieto plány budú fungovať? Obe – Veronika a aj Biba veria, že sa tak dá fungovať bez problémov...
Ale čo ak im osud nadelí niečo iné a ony obe zostanú stáť s otvorenými očami?
Žeby v tomto prípade platilo to zlaté – Aké požičaj, také vráť?
Určite budú obe dosť rozčarované zo zistenia, ktoré si pre nich osud pripravil. A či sú obe dostatočne silné to zvládnuť, to sa dočítate v tejto krásnej knihe

Kniha Zlodejky manželov je v