Slečna nebezpečná

Slečna nebezpečná https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172885/bmid_slecna-nebezpecna-V0a-172885.jpg 3 52 18

Amélia je typ modernej mladej ženy, ktorá chce od života jediné – užívať si. A vie si to zariadiť tak, že sa jej to aj darí – rozmaznávaná luxusom veľkomesta považuje za svoje najväčšie šťastie tričko od Armaniho a najnovší trendový lak na nechty. Mužov bezcitne strieda ako na bežiacom páse, ale neviaže sa na nikoho z nich – len si užíva všetko, čo jej poskytnú – sex, dovolenky aj drahé kabelky. Keď ju chlap začne nudiť alebo sa na ňu viazať, bezcitne ho odhodí a vymení za iného. Neprekáža jej, že klame – všetkých okolo, ale najviac seba. A potom to život zariadi tak, že sa jedného dňa skutočne zamiluje. Lenže... Slečna nebezpečná je už deviatym knižným titulom tejto úspešnej autorky, vydalo ju vydavateľstvo Motýľ.... celý text

Iva0406
29.05.2023 1 z 5

Po náročném čtení Lesu v domě to bylo oddechové čtení.

claudiavas89
11.04.2022

Prijemna oddychovka

Klára90
15.08.2021 2 z 5

Trochu plytký příběh o hlavní hrdince, která využívá chlapy jak může. Moc mi sympatická nebyla, ale tak nějak jsem ji přála ať vše dobře dopadne. Vadily mi občasné nesrovnalosti v ději. Kniha je však celkem čtivá a děj plyne rychle. Je to odpočinková četba, takže na letní večery ideální. Přečtu i druhý díl, ať vím, jak to vše dopadne :)

Jurfinka
04.02.2021 5 z 5

Kniha mě bavila... Bezva čteni...

tygřímáma
12.06.2020 5 z 5

(SPOILER) Amálie. 30tiletá, úspěšná manažerka kosmetické firmy, která střídá muže jako ponožky. Zajímá ji jen milencovo kreditka a sex. Jednoho dne se však zamiluje. Ale Matěj nezabírá na její ženské zbraně. Chová se k ní spíše jako kamarád.
Jak příběh dopadne si ale musíte přečíst samy. Vřele doporučuju.

JancaMia
13.05.2019 3 z 5

o tom když si rozjuchaná pipina umane že dostane samce na kterého nemá , místy chvílemi přitažené .. nicméně na lehátko k vodě ideální ...

pavla8275
20.06.2018 3 z 5

Pekna oddychovka ale dost nerealisticke

Jelen51
14.12.2017 2 z 5

Tak kdyby nebylo výzvy tak po téhle knize nesáhnu. Náhodou sem po ní sáhla v knihovně, ačkoliv prve jsem vytáhla dil "až po uši" v domnění, že to je předloha stejnojmeného seriálu. Ovšem není, což jsem zjistila doma. No co, můj žánr to úplně neni, plusový body dávám za to, že tento díl nekončí přeslazeným hepyendem. A možná se i hecnu v roce 2018 na ten druhý dil - myslim, že tam jeden z bodů je něco od slovenského autora.
Takže za mě tak 2.5 bodu,své fanoušky, tedy spíš fanynky to asi má. Do mé knihovny to patřit nebude, ale překvapivě to nebylo úplně přiblblý.

Aleh
10.08.2017 3 z 5

Amálie si dovede užívat života, pánské společnosti, luxusu, drahých dárků, exotických dovolených. Je jí 30, nic neřeší, na nikoho se neohlíží. Vztahy s muži nebere příliš vážně, o založení rodiny neuvažuje. Nic však netrvá věčně. Když se ale opravdu zamiluje, všechno je jinak. Takové letní oddechové čtení. I tato kniha Jany Benkové má krásnou obálku.

alnahu
05.10.2016 4 z 5

Příběh Amálie povrchní pipiny, užívající si života, která se nezamýšlí nad nikým a nad ničím, se mě četl dobře ,nakonec jsem v této ztřeštěné holce našla citlivou nešťastnou duši, která se zamiluje bohužel pro ni nedosažitelného chlapa. Docela dobrá oddechovka.

DatabazeKnih100
31.08.2016 2 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek. Název, obálka i téma celkem zajímavé, tak jsem byla zvědavá, jak se s tím autorka popere. No.. žádný zázrak se nekonal. Dílo je poněkud povrchní, předvídatelné, místy až infantilní a bez špetky originality. Jako oddechovka to špatné není, ale nečekejte od toho nic víc. Pro teenagery nejspíš dobré čtení.

luciefeix
05.04.2016 3 z 5

oddechovka která se čte rychle a sama :)

Acquenta
09.10.2015 4 z 5

Celou dobu dělala z chlapů blbce a nakonec jeden udělal blbku z ní. A zrovna ten, do kterého se zamilovala. Kniha se mi moc líbila, je to fajn oddechovka při chřipce v posteli :-)

veronka.hc
08.10.2015 3 z 5

Benková má knihy na jedno kopyto... ale predsa vždy po nej siahnem, keď chcem nejakú lahkú rýchlu oddychovku.

Modrásek16
08.09.2015

Ale jo, šlo to. Nic závratného, ale za neděli se to dá zvládnout. Zkusím ještě další od autorky.

Vendelína
13.07.2014 2 z 5

Nenechala jsem se odradit komentářem a knihu si půjčila. Celá kniha je celkem o ničem. Nemohla jsem se prokousat na konec. Plkání o šminkách, chlapech..., dialogy, ze kterých jsem málem vyletěla vzteky do stropu. Překlad hrůzostrašný a děj skoro žádný. Dost podobné jako Padesát odstínu šedi.

JajaAP
19.03.2014 3 z 5

Nenadchne,ale ani neurazí. Pohodové čtení, ale dávám přednost lepším koncům.

kocourbeng
09.02.2014 1 z 5

Je obdivuhodné, kolik toho mladá spisovatelka již stvořila. Na Slovensku prý bestsellery. Opravdu? Četl jsem jen Slečnu nebezpečnou. Tedy snažil se vytrvat. Jsou tam zajímavé pasáže, ale furt dokola bez nápadu.Šminkování a rozvahy komu dát, a co z toho budu mít. To všichni víme. Přeskakoval jsem. Název knihy bych viděl změnit na: Taková normální pinda. Pak by to sedělo. Postrádal jsem nápady v ději ve víře, že přijde něco méně banálního. Nuda. Po tolika knihách bych čekal více. Sorry baby. Palec dolů.

láska pro ženy romantika láska neopětovaná

Jana Benková
slovenská, 1970
2013  75%Máš cos chtěl, miláčku!
2015  66%Až po uši
2014  61%Haló, tady tvoje láska!
2014  65%Druhá šance, lásko!
2012  63%Slečna nebezpečná

Kniha Slečna nebezpečná je v