Druhá šance, lásko!

Druhá šance, lásko! https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221052/bmid_druha-sance-lasko-221052.jpg 3 49 13

Další strhující román z pera naší stěžejní autorky Jany Benkové Sašu při zkoušce šatů v butiku její kamarádky vyvede z míry muž, který ji s viditelným zájmem sleduje z ulice výlohou. Když ji Alex, jak se představil, osloví, Saša, uchvácená jeho šarmem, se tváří a chová jako majitelka obchodu, a dokonce si vymyslí i falešné jméno, aby mu zatajila, že žije pouze v malém domku se sestrou a jejím malým synem Míšou. Alex ji pozve na rande, ale Saša dlouho netuší, že ani on není bez tajemství. Kniha o tom, jak a kdy se ve vztahu stává z dívky skutečná žena, o tom, zda máme dávat druhou šanci chlapovi, který nás už jednou zklamal, o tom, že peníze nejsou zárukou štěstí, ale i o tom, že každou partnerskou turbulencí dospíváme a objevujeme nové linie lásky.... celý text

xxxmoncicak
25.09.2023 5 z 5

Jednoduchý příjemný příběh. Jen později se vše ujasní.

zipporah
22.03.2023 1 z 5

Tieto prvotinky sú slabšie, ale páči sa mi, že po tých rokoch práce v písaní sa Benková fakt vyšvihla, Zradkyňu a Pozývam ťa na večeru odporúčam.

Mergirus
16.01.2021 2 z 5

Na téhle knížce byl nejlepší konec. Jednak proto, že už nebudu muset číst o Braňovi a nešťastné Lindě, nemluvě o skutcích hl.hrdinky.Ta byla občas značně nesympatická. Ale také proto, jak se to vyřešilo. Jednoznačně skvělé řešení.

helenkan
12.07.2019 3 z 5

Strhující to zrovna nebylo,ale dalo se to číst.

xena2711
15.01.2019 1 z 5

Hodinové čtení pro patnáctileté holčiny...jinak nuda bohužel..

babiočka
19.07.2017 1 z 5

Strhující román??? Ani omylem! Do poloviny nudné až uspávající, zbytek čten v očekávání, že se bude konečně něco kloudného dít. No, nic moc.

EvikU.
08.04.2017 3 z 5

Souhlasím s průměrem. Místy mě až hrdinka štvala. No když není na čtení nic jiného.

Damato
27.01.2017 3 z 5

Další vánoční dárek , ale moc nenadchl, no ale ani neurazil. Podle mě takový odpočinkový puding, když už fakt nemáte co číst -třeba při cestování vám cesta alespoň rychleji uteče.

jasmína
06.08.2016 4 z 5

Konečně kniha ze života, to se opravdu stát může, a dalo se to i čekat.

Jajina555
05.05.2016

Hezký román, líbil se mi

bookcase
28.01.2015 3 z 5

Takový tuctový románek, který neurazí, ale ani neoslní. Oddechová věc na jedno odpoledne nebo večer.

kathy
29.12.2014 3 z 5

Na knihu jsem se moc těšila, ale byla jsem docela zklamaná. Po přečtení knihy Máš, cos chtěl,miláčku! od stejné autorky, která se mi moc líbila a kterou jsem přečetla jedním dechem, jsem od této knihy očekávala něco podobného... Bohužel. Tohle je velice "průměrná kniha".

luciefeix
31.10.2014 3 z 5

prumerna kniha , bezne strasti dospeleho zivota , konec jsem cekala dosti jiny :))

Jana Benková
slovenská, 1970
2013  75%Máš cos chtěl, miláčku!
2015  66%Až po uši
2014  61%Haló, tady tvoje láska!
2014  65%Druhá šance, lásko!
2012  63%Slečna nebezpečná

Kniha Druhá šance, lásko! je v