Zatoulané štěstí

Zatoulané štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490737/bmid_zatoulane-stesti-Txj-490737.jpg 4 11 4

Virginii konečně pozval Aaron na schůzku. Doufá, že bude s mladým vdovcem a jeho čtyřletým synem šťastná. V jediném tragickém okamžiku se však štěstí rozplyne. Virginia ani po dvaceti letech nedokáže zapomenout. Jednoho dne jejího zatoulaného psa dovede zpátky mladý muž a Virginia je jako u vytržení, protože si je jistá, že se jejich cesty kdysi dávno zkřížily... celý text

Literatura světová Hobby Příroda, zvířata
Vydáno: , Alpress

Worthy , 2015

Renike
02.05.2023 5 z 5

Krásný dojemný příběh o mladém muži, který byl v dětství traumatizován při tragickém úmrtí svého otce. Tragedie nezastihl jenom syna, ale i ženu Virginie, která toho muže milovala. Jakou roli hraje v příběhu pes T-Rex (Worthy)? Dozvíte, když tu milou knížku přečtete.

Damaj
11.02.2023 5 z 5

Krásná a dojemná knížka o navazování přátelských vztahů mezi hluboce traumatizovaným chlapcem a ženou, která je celý život sama, jelikož člověk, kterého milovala tragicky zahynul.

alzbeta4340
21.11.2022 4 z 5

Slaďáček, ale ne v romantickém - míněno milostném - smyslu. Podstatou příběhu je navazování přátelství mezi traumatizovaným mladým mužem a ženou, která před dvaceti lety milovala jeho otce. Výraznou roli v ději také hraje pes T-Rex alias Worthy.
Pěkné čtení, určitě vhodné jako vánoční dárek.

janina66
14.09.2022 5 z 5

Milý až dojemný příběh, při kterém jsem si i trochu poplakala. A krásný konec.
Kniha je rozdělena, co bylo a stalo se a na dobu po 19letech.

Catherine Ryan Hyde
americká, 1955