Kam ukrýt štěstí

Kam ukrýt štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480311/bmid_kam-ukryt-stesti-hqR-480311.jpg 4 26 11

Třináctiletá Abby žije s matkou a násilnickým otcem. Jednoho dne cestou ze školy domů zahlédne u řeky auto a muže, který do vody právě vhodil mrskající se pytel. Když odjede, Abby neváhá a pytel vytáhne. K jejímu velkému překvapení v něm najde sedm rozkošných štěňat. Sled událostí, které tím spustí, dramaticky změní život celé její rodiny.... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Alpress

Seven Perfect Things , 2021

lusila
03.08.2023 5 z 5

Príbeh, ktorý chytí za srdce a dvihne náladu.

Hypatia1010
06.08.2022 4 z 5

(SPOILER) Na knihu jsem narazila náhodou, ale zaujala mě, tak jsem se rozhodla si ji přečíst. Zpracování tématu psychického násilí, nebývá zas tak častým námětem a vždy je to hodně citlivé téma. Autorka však dokázala pojmout toto citlivé téma naprosto úžasně a velice uvěřitelný byl i pohled dospívající Abby. Za sebe mohu říci že jsem její mamince dost fandila, když se konečně odhodlala od svého manžela, který ji neustále psychicky týral, a když od něho s Abby utíkaly, držela jsem jim palce. Nakonec jsem si dost oddechla, když se jim útěk podařil a našly azyl u Elliotta, který se ujal štěňat, jež Abby zachránila a následně si je zamilovala.

Betti
16.06.2022 5 z 5

Krásný příběh 7 štěňátek, která spojila dvě nešťastné rodiny.

Blaufik
12.05.2022 4 z 5

Pokud máte dost každodenního shonu a máte chuť si přečíst něco, co vás svou laskavostí pohladí po duši, tak Kam ukrýt štěstí je ideální volbou. Knihu doporučuji nejen dospělým čtenářkám, ale také mladým dívkám jako jejich první dospělejší čtení. Věřím, že se kniha bude líbit všem ženám, od vnuček až po babičky.

angelak
07.03.2022 5 z 5

Krásný a milý příběh - určitě vhodné i pro starší děti .

lenkaabooks
17.02.2022 4 z 5

Kniha jak pro dospělé, tak pro dospívající. Ale hlavně pro romantiky a pejskaře. Třináctiletá Abby z řeky zachrání pytel se sedmi štěňaty. A starat se potajmu o takovou smečku, to chce odvahu a vynalézavost. Příběh je milý a poučný zároveň, ale je i tak trošku pohádkový :-)

Damaj
09.01.2022 5 z 5

Krásná knížka nejen pro milovníky psů. Je to opravdu mile a jednoduché čtení, kdy od samého začátku tušíte, jak celý příběh dopadne. Ale jako oddechovka úplně skvělá.

Ila1971
30.12.2021 4 z 5

Moc hezky příběh vhodný i pro dětské čtenáře tak od 12ti let.A pro milovníky psů. Chytí za srdce.

Arsi
15.12.2021 5 z 5

Moc krásně napsaný příběh. Přečteno na jeden zátah.

Danago
12.11.2021 5 z 5

Krásný, dojemný a poutavý příběh pro dívky a ženy od 13 do 100 let. Určitě bych tuto knížku bez obav doporučila každé i začínající čtenářce . Ideální dárek pro ty, co moc nečtou, protože toto se četlo úplně samo. Rozhodně příběh není jen pro milovníky pejsků ( i když pro takové čtenáře bude mít knížka další bod k dobru), ale hlavně pro každého se srdcem na pravém místě. Co se týká předvídatelnosti, určitě u románů tohoto typu se dá očekávat, jak to celé skončí, přesto zde najdete nečekaná překvapení a zvraty.
Knížku jsem přečetla jedním dechem a dovedu si ji představit jako rodinný film typu Zachraňte Willyho! nebo Beethoven.

Renike
26.10.2021 5 z 5

Krásný, ale hodně předvídatelný příběh .. milé pocteníčko pro milovníky psů .. doporučuju

psi rodina štěňata romány

Catherine Ryan Hyde
americká, 1955
2003  87%Pošli to dál
2008  80%Láska v čase přítomném
2002  89%Elektrický Bůh
2021  88%Kam ukrýt štěstí
2022  84%Zatoulané štěstí

Kniha Kam ukrýt štěstí je v