Elektrický Bůh

Elektrický Bůh https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81249/bmid_elektricky-buh-81249.jpg 4 16 4

Psychologický příběh o muži, kterého teprve drtivé životní zkušenosti naučí odpouštět. Hayden Reese ve svých padesáti letech žije osaměle, se sžíravým cejchem dávné viny za smrt mladšího bratra a za rozpad své rodiny. Jeho rozbolavělé nitro se s životní nespokojeností vyrovnává výbuchy vzteku a hlubokou skepsí. Teprve těžké zranění, kdy se nachází na hranici života a smrti, mu umožní konečně odpustit svým nepřátelům i sám sobě a znovu získat ztracený domov a lásku. Román je napsán citlivě, lehkou ženskou rukou. Dramaticky vypjaté okamžiky líčí autorka věrohodně a bez patosu, takže můžeme při čtení zakoušet pocity člověka, vracejícího se ze soukromého pekla zpátky do života. ... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Ikar (ČR)

Electric God

lusila
lusila
10.08.2023 5 z 5

Dokonale vykreslené charaktery postáv, uveriteľný príbeh-mám novú obľúbenú autorku.

Elsinor024
Elsinor024
06.06.2018 4 z 5

Kniha, kterou si pamatujete i spoustu let po přečtení. Vidíte její obrazy a cítíte její pocity. Koupila jsem ji za 5 Kč ve výprodeji v antíku a nelituju. Výjimečná.

prestiggio
prestiggio
20.12.2015 5 z 5

Najskor som sa bala ci sa mi bude kniha pacit. Nie je to prave typ knihy ktore by som vyhladavala. Ale kniha ma uplne dostala. Nevedela som sa od nej odputat aj ked neslo o ziadny napinavy trhak. Kniha nuti cloveka k zamysleniu o zivote, o sebe samom. O tom preco ludia konaju tak ako konaju.

Freak
Freak
01.03.2015 3 z 5

Veľmi ľahké čítanie a dobrý príbeh. Nemal som voči nemu absolútne nič, ale akosi mi tam chýbalo viac opisov. Neviem, či je to kingovská degenerácia, kde King opíše jedno všedné ráno na osemsto strán. Kniha sa čítala až príliš ľahko a rýchlo, skrz veľkú účasť priamej reči. Ale ako som spomínal vyššie, páčila sa mi. Dobrý príbeh (preto aj za tri hviezdičky).

náboženské romány

Catherine Ryan Hyde