Kdyby běžela

Kdyby běžela https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451374/bmid_kdyby-bezela-mF5-451374.jpg 4 22 9

Záhady Kate Wise série

< 3. díl

Pětapadesátiletá agentka FBI Kate Wise je vytržena z důchodové rutiny poté, co policie nalezne již druhého zavražděného manžela z bohatého předměstí, kterého někdo zastřelil na cestě domů. Může jít o náhodu? Kate už roky pronásleduje a děsí případ, který kdysi nedokázala vyřešit. Nyní, o deset let později, někdo totožným způsobem zavraždil dalšího manžela – ze stejného prominentního městečka. Co obě vraždy spojuje? A dojde Kate konečně vykoupení, nebo jí vrah opět uteče mezi prsty?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Blake Pierce

If She Ran , 2018

Dalgiona
26.04.2024 3 z 5

nečetlo se to špatně, to bylo celkem v pohodě, ale přeci jenom jsem čekala více, zvláště, když je to už třetí kniha. Po pravdě, docela mě to zklamalo.

rumova_kulicka
21.04.2024 4 z 5

Jako takhle, není to žádná terno detektivka, ale množsví stran slibuje, že to rychle uteče. Takže jsem se docela pobavila, nenudila a i ty gramatické chyby vymizely.

monte
10.03.2024 4 z 5

Velmi čtivé s nečekaným odhalením

Nelly
16.02.2024 2 z 5

Poněkud slabší detektivní příběh (podobný námět už jsem četla nebo viděla). Na mne málo zamotané, málo úderné a málo překvapující. Prostě nemastné, neslané.

85098211
11.12.2021 4 z 5

Ani třetí setkání s Kate mne nezklamalo, i když tentokrát zůstává její soukromý život více v pozadí. Hned na začátku knihy dojde k vraždě, která se jako vejce vejci podobá jinému případu z doby před osmi lety, který ovšem zůstal nevyřešený. Kate se tedy vrhá do vyšetřování s velkou vervou, vyslýchá i svědky z minulosti a dojde to až tak daleko, že ji její nadřízení z případu stáhnou. Ale Kate se samozřejmě nedá a vraždy vyšetřuje i nadále na vlastní pěst. A pouze její zásluhou jsou odhalena všechna pojítka, kdy se jednotlivé díly skládačky nakonec spojí a zapadnou na svoje místo. Nevím, jak to měli ostatní čtenáři, ale já jsem po určité době už tak trochu tušila, kdo by za tím vším mohl stát - i když se mi to normálně nestává ;-). Kniha se dobře čte, případ jako takový je spíš poklidný a obejde se bez brutalit. Dávám tedy poctivé čtyři hvězdičky a pokud vyjde další případ s Kate Wise, já u toho rozhodně chybět nebudu ;-).

Duchoslp
15.11.2021 4 z 5

I třetí díl drží laťku hodně vysoko. Kate se vrací k jednomu svému nevyřešenému případů, který se až neuvěřitelně podobá jedné současné vraždě.

metalan
05.05.2021 5 z 5

Perfektní čtení, tento díl měl opravdu nečený vývoj..
Čtení od Blake Pierca,je vždycky napínaví od začatku až do konce..vždy se těším na další díly.

1738
08.09.2020 5 z 5

Dobrý čtení

6209
31.08.2020 5 z 5

Kate Wise mám rád, a i když byl první díl zatím nejlepší, nenudil jsem se ani tady u toho