Vzpomínky na něj

Vzpomínky na něj https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509688/bmid_vzpominky-na-nej-f8X-509688.jpg 5 1051 1051

Kenna Rowanová si odseděla pět let ve vězení za tragický omyl. Teď se vrací zpět do města, kde k tomu všemu došlo, a doufá, že se setká se svou malou dcerkou. Ukazuje se však, že mosty, které za sebou tehdy spálila, už není možné obnovit. Nikdo nevěří, že se změnila. Dostat se k dceři je proto téměř nadlidský úkol. Jediný, kdo ji ještě úplně neodsoudil, je Ledger Ward, majitel místního baru. Kdyby ale vyšlo najevo, že k sobě tihle dva mají blízko, mohlo by to ohrozit důvěru všech, na nichž Ledgerovi záleží. Najde Kenna způsob, jak dát do pořádku minulé chyby, aby si mohla vybudovat novou, lepší budoucnost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Reminders of Him , 2022

Zuzana215
14.07.2023 5 z 5

Dala bych 1000 hvězd.
Hned po první kapitole jsem věděla, že mi tenhle příběh zničí.
Slzy jsem zadržovala zuby nehty..od strany 333 to už nešlo, slzy tekly proudem..
Tohle byla opět ta Colleen, kterou znám z prvních knih :)

Terectioncandy1
14.07.2023 5 z 5

Zatím nejlepší knížka, kterou jsem od C. přečetla.

Brambor333
13.07.2023 2 z 5

Po knize Námi to končí a Pravda nebo lež jsem myslela, že se autorka z young adult přesouvá na hlubší úroveň příběhů, než že je od začátku jasné, jak vše dopadne.
Po přečtení upoutávky na tuto knihu jsem myslela, ze bude přesně jedním z těch příběhů a na zpracování tohoto tématu jsem se moc těšila. Bohužel zklamání. Kniha by mě nadchla možná v 18 letech, tak snad příště

Klaton
12.07.2023 5 z 5

Za mě zatim nejlepší kniha od Colleen. Jednim slovem wow! Kniha je úžasná, opět těžké téma, kdy Kenna řídí auto ve kterém zemře jeji přítel, jeho rodina ji nenavidi a jeji dcera ji nezna protože byla ve vězení, ale teď by ji chtěla poznat... musim říct, ze posledni stranky jsem četla v metru a i slzicka mi tam ukapla. Moc doporučuji knihu přečíst

Janča086
10.07.2023 5 z 5

Další skvělá knížka, ve které se řeší těžké téma. Na tuto knihu jsem byla velice zvědavá, protože je velmi populární na sociálních sítích v zahraničí a jsem rada, že jsem se dočkala českého překladu. Knihu doporučuji. Po přečtení nebudete určitě litovat :)

Kekik
09.07.2023 5 z 5

Ach Colleen, co jste mi to provedla ? Nádherná kniha plná bolesti, smutku, utrpení, ale také naděje a lásky.
Kniha, při které jsem nestačila zamačkávat slzy.
Kennu i Ledgera jsem si okamžitě zamilovala. Pro Kennu mě bolelo srdce po celou knihu. To její zoufalství bylo tak hmatatelné, umocněné návštěvou její matky ve vězení. V tu chvíli se mi srdce rozdrtilo a pocítila jsem takovou lítost. Neskutečně emotivní kniha. Moc autorce děkuji. Její knihy jsou náročnější na psychiku, ale pokaždé pohladí po duši. Takovým tím způsobem, který nedokážu popsat. Prostě tohle je třeba číst.
Doporučuji ke čtení. A doporučuji si vzít i kapesníčky.

Terča.Kutik
09.07.2023 5 z 5

Knížka se četla úplně sama, moje nejoblíbenější dílo od Coleen Hoover. Nemůžu nic než doporučit.

Katka569
09.07.2023 4 z 5

Moc pěkná knížka, dobře se čte a pobrečení na konci knížky je jisté.

katee21
09.07.2023 5 z 5

To, že je to kniha, která prostě bolí, je všem jasné. Často lidi porovnávají a hádají se, která z knih je od Colleen nejlepší. Podle mě to porovnat nejde, protože každá ta kniha bolí jiným způsobem. U předchozích knih jsem dost brečela, tady mě rozbrečela až poslední věta epilogu. Na druhou stranu je to ale jediná kniha, kterou jsem rozdýchavala. Byly části, kdy jsem jen seděla a musela si dát pauzu, protože číst to hodně bolelo. Je to hodně silný příběh, ze kterého se budu nějakou dobu vzpamatovávat. Dokonce bych tak řekla, že další knihou bude muset být pohádka, abych se "dala do kupy"
Je to skvěle napsaná kniha, se skvělými postavami a určitě to stojí za přečtení. Pokud ale hledáte oddechovku k vodě, tohle raději vynechte.
Kniha je to opravdu skvělá.

janyska13
07.07.2023 5 z 5

Opět skvělá kniha s náročným tématem, tak jak jsem u Colleen zvyklá. Posledních pár desítek stran jsem zhltla jak malinu a samozřejmě jsem brečela jak želva.

PetraBery
06.07.2023 5 z 5

Tak to byl parádní příběh, autorka ždímala emoce co to šlo. A u mě jí to šlo víc než bych čekala. Bolavý příběh Kenny a její dcerky Diem, kterou vlivem okolností vychovávají prarodiče. Moc se mi to líbilo, 4,5 hvězdy.

klaraj093
06.07.2023 4 z 5

Tato kniha je opravdu plná emocí. Mám z ní smíšené pocity. Od Colleen jsem četla již více knih a tahle se řadí mezi ty lepší. Příběh se mi moc líbil, bylo to napsané opravdu hezky, jsou tam krátké kapitoly ve kterých máme pohled dvou hlavních hrdinů a každá strana v sobě má tolik citu. Colleen nám ukazuje že ne vždy je vše tak jak vypadá.

Sixtinka144
05.07.2023 5 z 5

Tohle je tak silný příběh, že se z něj budu ještě dlouho vzpamatovávat. Od autorky jsem kromě dvou knih četla všechny, a vždy když beru do ruky další knihu si říkám, jestli mě něčím může ještě překvapit. Spousta z jejích knih mě úplně rozložila. Není pochyb o tom, že Colleen umí psát opravdu poutavě a zajímavě, ale stejně si vždycky říkám, jestli přišla s něčím novým, co bude alespoň stejně dobré, jako její předešlá kniha. A tady předčila má očekávání. Skoro celou knihu jsem probrečela, ale přesto jsem nemohla přestat číst, protože se nešlo odtrhnout. Opět jsem si oblíbila oba dva hlavní hrdiny téměř okamžitě a užívala jsem si každou stránku knihy. Moje nejoblíbenější autorčina kniha je Námi to končí, což je taky první příběh, který jsem od Colleen četla, a hrozně se mi vryl do paměti. Tahle kniha ji opravdu sahá na paty. Určitě ji doporučuji všem, a pokud Colleen knihy máte rádi, neváhejte a kupujte.

mijel
04.07.2023 5 z 5

Jedna z nejlepších Colleen knížek, hodně silný příběh, zase jsem si pobrečela

Téra
04.07.2023 4 z 5

Moc pěkný příběh. Napsáno tak, že jsem se do všech hrdinů dokázala vcítit a bylo to hodně bolestné vcítění. Každého křivdu jsem naprosto chápala a doufala v dobrý konec pro všechny.

Katerina015
01.07.2023 5 z 5

Úžasná kniha... Colleen mě zase rozsekala!!! Doporučuji

lena.o.knihach
01.07.2023 5 z 5

Od knih Colleen Hoover se nejde odtrhnout, emočně vás úplně vyždímají a občas přes slzy ani nevidíte na text. Vzpomínky na něj v tomto případě nebyly výjimkou a vše (v předchozí větě) řečené jsem s touto knihou zažila.

Abych ale mohla říct, jestli je to má nejoblíbenější kniha od autorky, musela bych si znovu přečíst Námi to končí, To nejlepší v nás, Pravda, nebo lež a Odvrácenou tvář lásky. Protože třeba u To nejlepší v nás a Námi to končí mi tekly slzy, které se nedaly zastavit. U této novinky mi také pár kapek spadlo, ale nebylo to tak hrozné.

Vzpomínky na něj rozhodně řadím mezi top knihy CoHo, ale jestli je úplně nejlepší, to nedokážu říct.

MilackovaN
30.06.2023 5 z 5

Tak, jako to bývá u všech knih od CoHo, tak i v tomto případě jsem brečela jak želva. Nevěděla jsem, koho mám litovat více, zda Kennu, která přišla během krátké chvíle o dceru i svého přítele, nebo Scottyho rodiče, kteří přišlo o svého jediného syna, nebo Ledgers, který stál mezi dvěmi stranami a nevěděl, k jaké se má přiklonit a v poslední řadě malou Di, která nikdy nepoznala svého otce a přišla o prvních pět let života se svou milující matkou. Tohle musí dojmout snad každého, matky ještě asi o něco víc.

katulkav
29.06.2023 4 z 5

Skvělá oddychová romantika s neotřelým tématem nabitá emocemi. Sice je vám vlastně od začátku jasné,jak to celé dopadne,ale i tak je to moc příjemné počtení. Jednou za čas mám takové příběhy ráda a na léto jak dělané.

Ditules
28.06.2023 4 z 5

Další pecka od mé oblíbené autorky. Musím říci, že jsem se zatím ani u jednoho z jejích děl nenudila. Nejsou to tuctové limonády.
Jo a koťata taky fungujou. :)