Vzpomínáš si?

Vzpomínáš si? https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13960/vzpominas-si-13960.jpg 4 451 100

Po autohavárii, při níž utrpěla úraz hlavy s následnou amnézií, se Lexi Smartová probouzí v nemocnici v přesvědčení, že je rok 2004 a že právě zmeškala pohřeb svého otce. Ve skutečnosti je o tři roky víc, místo bývalých křivých zubů má krásně bílé a rovné a překvapivě vypadá spíš jako modelka, má úžasného a bohatého manžela, skvělou a dobře placenou práci a bydlí v senzačním loftovém bytě. Vypadá to jako splněný sen. Původní nadšení z nového a báječného života vystřídá brzy smutek z toho, že současně přišla o všechny kamarádky a stala se člověkem, kterého sama nepoznává. Snaží se zjistit, jak k tomu vlastně došlo. Autorku podle vlastních slov vždy fascinovalo téma lidského charakteru a skutečnost, že se naše životy nepředvídatelně mění a my se měníme s nimi, ale tak pomalu, že si to někdy sami neuvědomujeme. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Remember Me? , 2008

lenya
28.08.2013 5 z 5

nádherná knížka!!!!!!! abych tak řekla mluvou Lexi - fakt bomba!! Připomněla mi léta, kdy jsem četla dívčí romány a odcházela z knihovny s maximálním počtem vypůjčených knih :D hlhtala jsem stránku po stránce a díky tomu jsem po 2 dnech měla knihu dočtenou... ale jako na mrtvou rybičku v akváriu, Mont Blanc, vysoké lodičky a první jízdu v kabrioletu, myslím, nezapomenu! :) Doporučuji mladým i starším dámám. Tahle kniha mě přesvědčila o tom, že i u knihy můžete dostat výbuch smíchu! :D

Marčullkas
20.07.2013 5 z 5

Lexi Smartová. Strávila jsem s ní několik večerů. Zatáhla mě do děje, aniž bych si to uvědomila neskutečně jsem jí fandila, a s napětím jsem dočítala poslední stránky! Díky Lexi, odpoutala jsi mě od každodenních starostí. Oddechové milé čtení

evasamankova
19.06.2013 4 z 5

Příjemná a milá kniha na odreagování. Pěkný příběh, sympatická hrdinka Lexi a trochu toho úsměvného humoru.

pocketka
20.05.2013 5 z 5

patří mezi mé nejoblíbenější knihy vůbec. hezký příběh, oddychovka. jedna z mála knih, kterou jsem přečetla už vícekrát.

evafort
12.05.2013 5 z 5

Skv

deedulka
20.04.2013 5 z 5

Skvěle napsané. Lexi jsem si zamilovala a do příběhu se ihned začetla. Bylo mi jí líto, že ztratila 3 roky svého života a znovu musela prožívat i ty nehezké okamžiky, které se jí staly. Poprala se s tím ale statečně. Autorka se na věc snažila dívat i z té veselejší stránky a o vtipné momenty a romantiku nebyla nouze. :) PS: Jakmile uslyším ve zprávách o lezení na Mont Blanc, asi se mi ještě dlouho bude vybavovat jiná scenérie než ta přírodní. :)

Nikol18
02.04.2013 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

aša
04.03.2013 3 z 5

Je to moje první od Kinselly a je mi líto,ale jsem trochu zklamaná,čekala jsem víc

Miihalkaa
04.03.2013 5 z 5

Velmi zaj

Firstovka
05.11.2012 5 z 5

Knížka se mi moc líbila a i nějaké ty slzičky byly ... Ale přestože byla vtipná a zábavná, tak mi bylo úzko z toho co potkalo Lexi a hodně jsem nad tím přemýšlela. Jestli se tohle vážně může stát a hlavně nad jejími pocity, které byly nezáviděníhodné.

Atuin
30.10.2012 4 z 5

Jsem ráda že mě tato knížka neminula :),prtože kdyby mě minula dost by mě to mrzelo,byl to bezvadný oddechový zážitek

Michelle93
04.10.2012 5 z 5

Kniha je vážně skvělá! Měla jsem ji přečtenou za jediný den :) Musím říct, že veškeré knihy od Sophii Kinselly mě ještě nikdy nezklamaly :)

HoneyMM
01.09.2012 5 z 5

Několikrát jsem vyprskla smíchy při čtění a podle přítele jsem celkově měla zajímavé obličejové projevy :) Nemohla jsem se od knížky odtrhnout a hltala jednu stránku za druhou. A Mont Blanc mě naprosto odrovnal :))))

dark.ma93
01.06.2012 3 z 5

Jestli máte chuť se odreagovat, přečíst si něco nenáročného a přitom humorného co vás nebude nudit a bude lákat otáčet stránky dál a přitom nepůjde o kýčovitý děj, ale napínavý příběh, který je netradiční = sáhněte po tomhle. Skvěle mě to odreagovalo v době, kdy jsem měla moc učení!

Christie
10.05.2012 4 z 5

Sophii miluju čím dál více. Její knížky jsou to nejlepší, když mám chuť se pobavit, zasmát se a odpočinout si od těch 'složitějších' knížek.
Tato knížka byla super. Takové odpočinkové čtení na léto. Skvělý námět. A oceňuji také autorčin styl psaní, který vás prostě pohltí. Také se mi moc líbí, jak krásně vykresluje charaktery postav. ;) U mě palec nahoru!

Danafantom
27.01.2012 5 z 5

Ich forma. Zkraje to vypadalo vulgárně, ale pak jsem se začetla a neodtrhla, dokud jsem nedočetla. Zkusím i jiné knížky této autorky.

netty.vanity
20.01.2012 5 z 5

Poslední knížka od Kinselly nebyla nic moc a tak jsem trochu zapochybovala o jejích schopnostech, ale touhle knihou si u mne napravila reputaci! :-) Lexi se probudí po autonehodě a jako poslední událost si pamatuje večer před otcovým pohřbem-brzy se však dozví, že od té doby uplynuly tři roky! Lexi si zvyká na svůj nový vzhled, manžela, který je pro ni vlastně cizí člověk, přepychový dům, malou sestřičku, která se proměnila v rebelku a nebo povýšení na ředitelku firmy. Postupně však zjišťuje, že se pod tou slupkou skrývají už ne tak pěkné věci;manžel jí nerozumí a tak mu zahýbá s jeho architektem Jonem, v práci ji všichni nenávidí včetně jejích kdysi nejlepších kamarádek-a nic není tak,jak se na první pohled zdá.. Svěží, zase vtipná jak je u Sophie zvykem a hlavně se strašně originálním námětem. Jasně, je dost předvídatelná, ale to mi nijak nevadilo. Určitě se k ní ještě v budoucnu vrátím.

-Lenicka-
21.05.2011 5 z 5

Mám ten názor, že všechny knihy od S.Kinselly jsou skvělé! A tato kniha mne opravdu nezklamala! Příběh byl opravdu dost dobrý .. podle obsahu bych to vůbec nečekala .. takže všem jedině doporučuji přečíst .. :-) A Mont Blanc mne opravdu rozesmál, to bych nečekala a taky odmítla nebo nevím :-)

LibraryGirl
30.11.-0001 5 z 5

Nádherná! Jsem úplně unešená! Velmi vtipná knížka (viz Mont Blanc). A moc mě dojaly slunečnice. Super námět se ztrátou paměti. Ze začátku jsem sice byla trošku stejně zmatená jako Lexi, divila jsem se, jak se najednou můžou tři roky života vypařit do neznáma. Netrpělivě jsem čekala na konec. Knížku jsem si vypůjčila v knihovně a jsem docela zklamaná, že ji musím vrátit. Časem si ji třeba pořídím. Určitě bude patřit ke knížkám, ke kterým se budu ráda vracet. Docela se těším až zapomenu zápletku a budu znova vše objevovat stejně jako Lexi. :-)

jasmína
30.11.-0001 5 z 5

Líbily se mi od ní všechny knihy, a tato mě dostala, je z jiného soudku, a neustále překvapivé zvraty a momenty, strhlo mě to, to přiznávám ..