Hořím pro tebe

Hořím pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468084/bmid_horim-pro-tebe-nIT-468084.jpg 4 901 901

Vzplanutí série

Jackson Boudreaux alias „Netvor“ je bohatý a krásný, ale k zaměstnancům Bianky Hardwickové, majitelky restaurace v New Orleansu, se chová povýšeně. Příčí se jí už jen pomyšlení, že by pro něj ještě někdy měla vařit. Když ji však Jackson požádá, aby se ujala přípravy hostiny na jeho dobročinné akci, Bianka nemůže odmítnout, protože jí peníze pomohou uhradit účty za léčení těžce nemocné matky. A pak jí Jackson předloží další nehoráznou nabídku: „Vem si mě.“ K neobvyklému návrhu připojí obrovskou finanční částku, kterou Bianka zoufale potřebuje, a tak začne uvažovat, že mu řekne své „ANO“. Jackson jako jediný dědic bourbonské dynastie ví, jaké o něm kolují zvěsti. Pravda je ovšem mnohem pochmurnější. Aby si zajistil dědictví, musí se oženit, a svobodomyslná přidrzlá Bianca se pro ten účel skvěle hodí. Nebo si to alespoň myslel…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Burn for You , 2017

Evka3814
24.07.2021 5 z 5

Už od začátku vás to vtáhne a nepustí! Super počteníčko co má koule;-) Příběh úžasný,postavy úžasný...prostě není absolutně co vytknout.
Mohu jen doporučit
A už se neskutečně těším na další díl❤

Ketfl
23.07.2021 5 z 5

Tak tohle byla úžasná kniha. Skvělý příklad toho, jak něco stokrát ohraného lze být napsáno tak, že máte pocit, jako když to čtete úplně poprvé v životě a se zatajeným dechem. Sympatické postavy, úžasná žhavá jiskra mezi nimi, vtipné dialogy a hlášky, prostředí New Orleans. Bavila jsem se od začátku do konce a knihu opravdu nemohla ani na chvíli odložit. Moc se mi líbilo to občasné prokládání receptů mezi kapitolami. Škoda jen, že jsme nedostali ještě na konec nějaký malý epilog, ale ani tak si nestěžuji a kdyby to šlo, tak hodnotím 10 hvězdičkami. Knihu si řadím mezi oblíbené a ráda si jí časem přečtu znovu.

anna7852
22.07.2021 5 z 5

Nevim co napsat.
Prostě paaaaani
Tahle kniha se zařadila do mých TOP.
Úžasný příběh co chytí od prvních stránek,hlavní postavy dokonalé.
Jediná výtka málo stránek:)
Za mě vřele doporučuji

ZapisnikTerky
22.07.2021 5 z 5

Jednoznačně nejlepší kniha roku v tomto žánru. Skvělý humor, dojemné scény a spousta boží chemie mezi hlavními hrdiny. DOPORUČUJI! :)

Kaduri
21.07.2021 4 z 5

Páčilo sa mi to moc:)
Sympatické hlavné postavy, vtipné dialógy, pútavý príbeh. A k tomu New Orleans, kreolské jedlo a bourbon:)
Celý deň som sa tešila na večer, kedy si budem môcť otvoriť knižku.
Dúfam, že vydajú aj ďalšie diely série.
Za mňa super:)

Terez9119
21.07.2021 5 z 5

No tak toto mě ultra bavilo. Kvůli názvu a obálce bych si ten příběh málem nechala ujít! Díkybohu za recenze. Jediné, co mi vadí, je, že je knížka moc krátká. Zasloužila by si ještě jednu dvě zápletky nebo zádrhele, aby neutekla tak rychle. Příběh je ohraný, ale podaný tak neotřele, že v tom vůbec není problém. Bianka je úžasná. Silná, oddaná, sebevědomá a chytrá. Bavila mě celou dobu, jen nakonec se tím zármutkem nechala trochu moc strhnout. A Jax byl prostě creme brulee. Kouzelný a úžasný. Perfektní letní jednohubka, nemohla jsem se odtrhnout a to už se mi dlouho nestalo.

Dellphi
19.07.2021 5 z 5

Tahle kniha patří mezi ty, u kterých doufáte, že nikdy neskončí a zároveň ji nemůžete odložit, dokud neotočíte poslední stránku. Je prostě úžasná! Spisovatelka si mě svým vyjadřováním, popisem a humorem naprosto získala a já jen doufám, že je stejně tak dobrá v rychlosti psaní, protože já chci další její knihu! Tak šup šup ať už je tu!

KlosKa
19.07.2021 5 z 5

No páni, to byla jízda. Musím souhlasit s komentářem níže. Ano, tento námět už tady byl tolikrát...ale pokud se to správné uchopí a napíše se to takto .... Klobouk dolů. Bylo to vtipné, neotřepané, originální, romantické, plně chemie a jisker a také smutné. Už se těším na další díl série ️ Doporučuji

LenRan
19.07.2021 5 z 5

Krásný příklad toho, jak stokrát vytěžená zápletka, jde zpracovat tak zábavně, že máte pocit, že toto jste ještě nikdy nečetli. Tomu říkám umění. Bavila jsem se od začátku do konce, opravdu škoda jen té obálky, tam mi ta logika prostě chybí.

evineckY
18.07.2021 5 z 5

V této knize není to, co bych čekala, ale o hodně vííííc :-)
Bianka je vtipná, skromná, pracovitá a miluje maminku.
Jackson - Netvor není vůbec netvor, jen smutný a skromný (bezdomovec), který si zaslouží být milován.
A vychytávka - recepty mezi kapitolami.

Jita160
18.07.2021 5 z 5

Smích,slze,husí kůže to vše jsem prožívala při čtení tohoto skvělého příběhu.
Bianku jsem si zamilovala hned byla chytrá,upřímná,pracovitá a přímá.
Netvor?Skořápka může,který hrál roly tvrďáka,ale když poznal ji skořápka praskla a tekla z něj jen láska,plno citu a uctívání.
Moc jsem si ty dva užila a už se těším na pokračování .
Někdy prostě chybí slova chvály...tak tím chci jen říct,že neváhejte a zpříjemněte si den s touto skvělou knížkou.
Rozhodně Doporučuji!!!!

lusitta05
18.07.2021 4 z 5

Obálka úplne naprd,ale preklad úžasný. Zábavná oddychovka,medzi hlavnými postavami to riadne iskrí,dočkala som sa dobrého konca,tak som spokojná. V rodinách boháčov sú vždy problémy akoby výraznejšie,potom sú hlavní hrdinovia nejako poznačení a ovplyvňuje to ich vzťahy v dospelosti. Ešte že láska všetko prekoná. Bolo to fajn a teším sa na druhý diel.

LilluLong
18.07.2021 5 z 5

Krasna romantika, erotika tak akurát , príbeh aj písanie ma pozitívne naladilo, hlavných hrdinov som si zamilovala a keby ani nemalo pokračovanie i tak ten záver sa autorke bravúrne vydarilo. U mna zabodovala za 5*

Kukicka
17.07.2021 4 z 5

Tak tohle bylo super. Oddychovka paradni. Chtelo to ale nejaky poradny epilog a rozhodne lepsi obalku. Culila jsem se, smala, byla dojata, intimni sceny mely jiskru, byl tam vtip, cetlo se to samo, takze spokojenost

žlotirova
17.07.2021 5 z 5

Krasa romantika, sranda vřele doporučuji

happy19
14.07.2021 5 z 5

Naprosto suprová!
Jsem se nasmála:-D...výborné použití metafor☆
A neskrývala dojetí♡

„Nikdy není láska silnější, než když cítí, že se pouští do něčeho, co jí přinese utrpení.“

Pedruska01
12.07.2021 5 z 5

Z knihy bylo cítit, že to bude vtipná, romantická oddechovka, takže tu nebylo co řešit. Těšila jsem se, protože takové příběhy jsou v mnoha ohledech skvělé, a tak jsem byla ráda, že jsem ji mohla popadnout do rukou. Evidentně nakladatelství má znovu šťastnou ruku - no jen tak dál! :D Četlo se to hodně dobře, styl mi sedl a pěkně to odsýpalo. Autorka mě mile překvapila.
Hlavní hrdinka Bianca byla neskutečně fajnová holka. Měla něco za sebou - Trace, ale neztrácela naději. Byla mladá a toužila po tom šťastném životě. Snažila se, v mnoha směrech. Musela jsem jí fandit. Líbilo se mi její podnikání, zaměstnanci - každý v něčem unikátní, i její maminka, která byla milá, úsměvná, ale dokázala být pěkně od rány, a které mi bylo hrozně líto. A pak se jí do života dostal na první pohled bezďák, který všechno změnil. Záměr byl šlechetný asi z obou důvodů, jen je dost v jejím věku, jak poznamenala riziko dát někomu cizímu pět let života. Byla bych na velkých vážkách. Každopádně, oblíbila jsem si ji, byla úsměvná svými poznámkami a musela jsem ji obdivovat.
Tím neupraveným bezďákem, s tvrdým pohledem, nehorázným vystupováním, který se zjevil v restauraci je náš druhý hlavní hrdina Jackson, který je ve skutečnosti pořádně urostlý, hezký a bohatý chlap se zajímavými výkyvy nálad a ještě zajímavějším životem. Neměla jsem s ním problém, celkem mi sednul a musím říct, že nejvíc asi překvapil, kým doopravdy uvnitř byl. Tak nějak jsem to nečekala. Místy jsem přemýšlela, zda to není přitažené trochu za vlasy, ale zpětně... proč vlastně ne. Nebylo to špatné. Líbilo se mi to - on se mi líbil. Měl neskutečně obrovské srdce. To, co udělal pro Biancu? To úplně všechno? Prostě páni. Překvapil mě jeho osud, to co se mu stalo, čím si prošel, dost neštěstí na jednoho člověka. Taky ten jeho styl života, bylo to smutné. Kolik lidí mu ublížilo, ukřivdilo. Měla jsem ráda Rayforda, byl vtipný a taky proto, že se k Jaxovi "přidal".
Děj byl vyskládaný na šabloně, která tu už několikrát byla. Postavený "vztah" na smlouvě. Něco za něco. Byla tvrdě zatlučená hřebíky a zasypávala ji hromada dalších věcí, které už ale nebyli profléklé, které se mi naopak líbili, přišli mi zajímavé, oživili to. Vývoj jejich vztahu nebo jednotlivé scény, na která místa a situací hrdiny dostala. Ve skutečnosti mi ta šablona vůbec nevadila. V dosti aspektech mi to přišlo až originální. Za mě v pořádku, užila jsem si to.
Kniha se celkově dobře četla, styl mě nutil tu knihu nepouštět, bavila mě, užila jsem si střídání postav a jejich pohledy na věc, dobré dialogy. Romantická oddechovka, která je úsměvná až vtipná, milá, dojemná a smutná, ale taky veselá. Musím přiznat, že mě dokázala chytnout za srdce. Postavy se mi líbily, neměla jsem s žádnou problém, včetně vedlejších, které bych pasovala na vtipálky. Byla to taková lehce komická pohádka pro velké holky, zasazená do pomyslného reálu tohoto století. Má to erotický náboj a prvky, ale není to nic zakázaného, ve smyslu, že si to rozdávají na každé stránce. Naopak. Viděla bych to na lehce šmrnclou, za to silnou romantiku. Ideál. Ničemu to nevadilo. Vůbec. Přiznám se, že určité pasáže ve mě evokovali nevěřícnost až mě napadlo, jak jsem již zmínila, že mi to přijde přitažené za vlasy, ale v celku to nijak nevadí. Vážně. Rozhodně jsem nenašla nic, co by mi bylo trnem v oku. Moje romantická duše je spokojená a těší se na další počin. Nemůžu jinak než doporučit a kdo má takové příběhy rád, tak asi není nad čím váhat. Jo a taky ráda ohodnotím plným počtem. :)

Kešu1981
11.07.2021 4 z 5

Skvělej příběh, ale za ten zrychlený konec nedám plnej počet. Co bylo s Biancou a Jaxem dál?

terryaknihy
03.07.2021 5 z 5

Tohle byla kniha přesně pro mě. Já se nasmála, pobrečela si a kolikrát se culila jako měsíček na hnoji :D Absolutně perfektně čtivě napsaný příběh, líbil se mi humor, obzvlášť od Bianci :D Máme tu slowburn romantiku a tzv. hate to love. Na příběhu bych ocenila ještě jednu věc, a to, že kniha není jen o přitažlivosti, sexu a nadrženosti, ale má tam určitou přidanou hodnotu v rámci jedné problematiky. Za to velký palec nahoru. V jedné chvilce mi příběh přišel hodně překombinován, ale konec to neskutečně vynahradil :)! Velmi doporučuji, kór teď takhle jako čtení na léto️

georginaa
01.07.2021 5 z 5

Velice chytlavé a rychlé čtení. Příběh jako plno jiných splňuje touhu, sex, zábavu. Nejvíce je strhující to špičkování a jiskření mezi Biankou a Jacksonem. Ona prokoukne tu jeho aroganci a on se ještě nesetkal s nikým, kdo by se ho nebál...až na Biancu, ta ho úplně odzbrojila svými komentáři. Čím víc na ní pouštěl hrůzu, tím víc mu dávala zabrat. To je co ještě nikdy nezažil a tím ho to více imponuje. Co mohu jen pochválit, že autorka přidala do příběhu i něco navíc a to jsou recepty, což mě fakt dostalo. Jen chválím a přála bych si , aby to pokračovalo ve stejném duchu i v dalších dílech. Prostě skvělé čtení, doporučuji.