Hořím pro tebe

Hořím pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468084/bmid_horim-pro-tebe-nIT-468084.jpg 4 901 901

Vzplanutí série

Jackson Boudreaux alias „Netvor“ je bohatý a krásný, ale k zaměstnancům Bianky Hardwickové, majitelky restaurace v New Orleansu, se chová povýšeně. Příčí se jí už jen pomyšlení, že by pro něj ještě někdy měla vařit. Když ji však Jackson požádá, aby se ujala přípravy hostiny na jeho dobročinné akci, Bianka nemůže odmítnout, protože jí peníze pomohou uhradit účty za léčení těžce nemocné matky. A pak jí Jackson předloží další nehoráznou nabídku: „Vem si mě.“ K neobvyklému návrhu připojí obrovskou finanční částku, kterou Bianka zoufale potřebuje, a tak začne uvažovat, že mu řekne své „ANO“. Jackson jako jediný dědic bourbonské dynastie ví, jaké o něm kolují zvěsti. Pravda je ovšem mnohem pochmurnější. Aby si zajistil dědictví, musí se oženit, a svobodomyslná přidrzlá Bianca se pro ten účel skvěle hodí. Nebo si to alespoň myslel…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Burn for You , 2017

Ren95
28.11.2021 5 z 5

Příjemná oddechovka, která se četla sama a ráda se k ní vrátím.

Michelleee
26.11.2021 5 z 5

Doporučuji! Strašně moc mě bavilo sledovat příběh Biancy a Jacksona. Několikrát jsem se u toho zasmála. Doplnění receptů bylo super.

be_pa
25.11.2021 4 z 5

Příjemné čtení. Bavila jsem se. Jen ta politická korektnost je divná věc. Při čtení si vždy v duchu představuji, jak která postava vypadá. Tady jsem si musela postavu pokusit sama zařadit, a párkrát špatně. Někdy jsem použila google a našla celebritu, ke které je postava přirovnávaná. Jinak se nedá zjistit, jestli je afroamerického nebo belošského původu.

PetraBery
17.11.2021 4 z 5

V rámci žánru parádní oddechovka. Svižně napsaná, vtipná, ale i dojemná. Chemie a jiskření mezi Biancou a Jacksonem povedené, a ačkoliv jde o stokrát ohrané téma, tak tady to bylo jako celek moc fajn.

Evule114
13.11.2021 5 z 5

Krásný příběh, co měl hloubku a naprosto mě dojal. Jinými slovy to ani popisovat nemusím. Moc se mi líbila romantická linka a jiskření mezi hlavními hrdiny a moc jsem se těšila na intimnosti. Jediné, co mě zamrzelo, že zde chyběl epilog, i když si to můžeme představit a zde se meze nekladou. Ale rozhodně to neubírá na hodnocení. Určitě se ráda ke knížce vrátím.

astra3
13.11.2021 5 z 5

Moc pěkné. Líbí se mi, když hlavní hrdinka není uťáplá. Vtipný, romantický, naprosto nereálný a přesto úžasný příběh.

Laf
13.11.2021 5 z 5

Skvělá kniha, která se čte skoro sama a strašně rychle mi při ní utíkal čas. Po celou knihu se autorce podařilo držet humoru a do děje zasadila mnoho vtipných hlášek a situací. Knihu všem vřele doporučuji. Stojí to za to a rozhodně je to dobrá volba pro chvíle oddychu :)

Renka931
13.11.2021 4 z 5

Moc hezky příběh, ale konec je moc uspěchanej!

Evaho73
11.11.2021 3 z 5

Dostala som "chuť" na niečo nenáročné, kde sa mi náhodou dostala do rúk táto kniha v českom preklade.
Najskôr ma upútala anotácia naznačujúca opäť príbeh na motívy známej rozprávky, ktorý je pomerne otrepaným námetom pre tento literárny žáner, ale mňa, nenapraviteľnú romantičku, to neodradilo a skôr naopak, mala som dôvod porovnávať.
Moje sympatie si získala profesia hlavnej hrdinky a miestami vtipný podtón príbehu. Recepty v knižných príbehoch začínajú byť v dnešnej dobe akýmsi trendom pre mnohých autorov, ale tu mi vzhľadom na prostredie odohravajúceho príbehu, nespôsobili rušivo.
Prvé sklamanie sa dostavilo, keď som zistila, že obálka knihy vôbec nekorešponduje s charakterom oboch hlavných postáv. Ďalej som sa nestotožnila ani s charakterom hlavného hrdinu a z jeho akože temnou minulosťou, ktorá mi akosi nezapasovala do celkovej pointy.
V konečnom dôsledku je Hořím pro tebe  príbehom, v ktorom sa do popredia dostáva  staré známe "srdcu nerozkážeš", a preto si nemožno nechať uniknúť spriaznenú dušu i za cenu viacerých neželaných okolností. Nakoniec teda aj moja romantická dušička bola predsalen trochu nakŕmená.

Misshell1
08.11.2021 5 z 5

Tohle jsem slupla jako malinu. Bylo to naprosto super, skvělý příběh, vtipné konverzace, myšlenky.

Aranel15
07.11.2021 5 z 5

Kniha se skvěle četla a jsem moc zvědavá na její pokračování. Děj byl trochu předvídatelný, ale to se u oddechovky tak nějak očekává. Příběh měl i spoustu vtipných prupovídek, kterým jsem se zasmála.

Schalli
31.10.2021 5 z 5

Po dlouhé době konečně knížka, která mě tak bavila, že jsem ji přečetla za 24h.

Ála1968
24.10.2021 5 z 5

Krásný příběh,krásně napsaný.Bylo tam to wau...,které přijde na konci.Za mě prostě paráda.

hadenka
22.10.2021

Kniha mě bavila,má to děj,bavili mě hlavní hrdinové,přečteno za 2 dny.

Ešína
21.10.2021 5 z 5

I když je to opět příběh o dvou lidech z odlišných světů a dá se předpokládat jak dopadne, tak mě neskutečně bavil. Moc se mi líbilo jak se příběh vyvíjel a postava Bianky je skvělá. A doplnění o pár receptů? To mě vážně pobavilo.

Blanka29
19.10.2021 4 z 5

Na odreagovani super cteni :)
Sice se jedna o velmi oblibene tema - prachac a chude devce. Ale tato kniha byla napsana svizne, a hlavne velmi legracne. Postavy se mi libily, sice se ze zacatku Jackson jevil jako typicky bohac, ale Bianka mu to davala docela sezrat :) Take doplneni recepty bylo velmi originalni.....

Toledo
12.10.2021 4 z 5

Osvěžující a velmi zábavné, moc mě to bavilo ! Skvělé postavy i příběh a jednoduše to mělo ten správný šmrc. Nenudila jsem se ani chvilku a slupla celou knihu jako malinu.
Určitě doporučuji k přečtení.

Jenny46
10.10.2021 5 z 5

Krásná romantická oddechovka, která chytne za srdíčko.

FejKýý
10.10.2021 4 z 5

Jacksona jsem si strašně oblíbila ale samozřejmě i Biancu. Byly úžasní. A spolu jako pár? Byly ještě lepší. Mám pocit, že z příběhu nejsem tak odvařená jako ostatní ale i tak se mi příběh hodně líbil. Doufám že Taju pro tebe bude také skvělé nebo (aspoň pro mě) i lepší. Jedna věc mě byla v příběhu jasná a bohužel se i stala. Ale určitě to neubírá na kvalitě příběhu. Takové věci se dějí a jsem i ráda že to v příběhu bylo a nebyla to jen "beztarostná" láska. 3,5*.

whiolet
09.10.2021 5 z 5

Totálně tisíckrát ohrane klišé, ona se dostane do nesnází, on je sexy, bohatý a její problém hned vyřeší. Mělo mě to znechutit, jenže pravda je taková, že mě kniha děsně bavila.
Ten humor a ty hlášky v knize byly prostě top :) Pokud si potřebujete vyčistit hlavu nebo se dostat z podzimní deprese, knihu Vám s klidným srdcem mohu doporučit.