Hořím pro tebe

Hořím pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468084/bmid_horim-pro-tebe-nIT-468084.jpg 4 901 901

Vzplanutí série

Jackson Boudreaux alias „Netvor“ je bohatý a krásný, ale k zaměstnancům Bianky Hardwickové, majitelky restaurace v New Orleansu, se chová povýšeně. Příčí se jí už jen pomyšlení, že by pro něj ještě někdy měla vařit. Když ji však Jackson požádá, aby se ujala přípravy hostiny na jeho dobročinné akci, Bianka nemůže odmítnout, protože jí peníze pomohou uhradit účty za léčení těžce nemocné matky. A pak jí Jackson předloží další nehoráznou nabídku: „Vem si mě.“ K neobvyklému návrhu připojí obrovskou finanční částku, kterou Bianka zoufale potřebuje, a tak začne uvažovat, že mu řekne své „ANO“. Jackson jako jediný dědic bourbonské dynastie ví, jaké o něm kolují zvěsti. Pravda je ovšem mnohem pochmurnější. Aby si zajistil dědictví, musí se oženit, a svobodomyslná přidrzlá Bianca se pro ten účel skvěle hodí. Nebo si to alespoň myslel…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Burn for You , 2017

Pája699
26.08.2021 5 z 5

(SPOILER) Tak po přečtení tohoto příběhu hořím i já :-D Krásný příběh a perfektně napsaný k tomu. Plus bonusy v podání receptů. Sympatická, energická, vtipná Bianca plná života a temperamentu, wow. „Netvor“ Jackson poznamenaný svým životním příběhem, není nakonec tak špatný, jak se na první pohled může zdát. V přítomnosti Bianci se mu ledové srdce pomalu rozpouští. Jejich vztah byl jak na horské dráze. Jak bylo napsáno v knize: Facka, facka, pusa :-D Lépe bych to nenaspala a ještě si z toho můžete udělat drink :-) Určitě doporučuji a už se nemůžu dočkat další knihy!

Myška43
25.08.2021 5 z 5

,,Byl to princ Debil, dědic mezinárodní bourbonové dynastie, postrádající náklonnost k holení, stříhání vlasů, novému oblečení a podle všeho i k celému lidstvu."

Myslím si, že nebudu jediná, která si při čtení pomyslela, že by v příštím životě ráda potkala muže, jako je Netvor Jackson.
No ženy, nevím jak vy,ale já si četbu náramně užila. A podle hodnocení na tom budete podobně, že?
Autorka mě zaujala. Jasně, další spousta klišé, ale to je mi fuk. Postavy příběhu super, pořád se něco dělo, emoce se střídaly velkou rychlostí a konec? No, přečtěte si to.
Takže za mě paráda a mám další oblíbenou autorku.

,, Lásku poznáte podle toho, že si připadáte příjemně taková, jaká jste, cítíte, že vás někdo vidí a rozumí vám. Víte, že se můžete svěřit se svými nejtemnějšími pravdami a budou bez souzení přijaty."

espesita
21.08.2021 3 z 5

Skvělá romantika pro ženy z prostředí amerického New Orleans. Erotika tak akorát, sympatičtí hlavní hrdinové, jen mám dojem, že to bylo sfouknuté trochu rychle, možná bych ocenila trochu víc hloubky. Nejucelenější se mi zdála linie s nemocnou maminkou. Ale očekávání kniha víceméně splnila :)

katerina3329
20.08.2021 5 z 5

DOPORUČUJI

LilianaFalcon
20.08.2021 5 z 5

Podle obálky a názvu jsem čekala nějakou erotiku a místo toho jsem nakonec dostala vážně hezký a sladký příběh.
Musím říct, že mě to bavilo, byly tam vážně skvělé hlášky, kterým jsem se smála a četlo se to samo.
Postavy na obálce teda absolutně neodpovídají těm knižním, ale tak na to už jsem si zvykla :D

Majuš333
16.08.2021 5 z 5

Perfektná oddychovka :)

„Pamatuj, ti největší tyrani jsou uvnitř úplná mimina. Jednoduše si představ, že má plínu a v puse strčenou flašku s dudlíkem. Nenech se zastrašit.“

„Kdybych se já řídila prvním dojmem, usoudím, že jste jeden z těch somráckých bezdomovců, co otravují turisty na hlavní třídě, a ze své restaurace vás vyhodím.“

„Tatínek se mě krátce před smrtí zeptal, jak podle mě vypadá nebe. Řekla jsem, že nebe je jako knihovna se spoustou pohodlných křesel, dobrým osvětlením a všemi knihami, co kdy byly napsány...“

S Rayfordem jsme se na sebe podívali. „Rovnou mi to povězte,“ vyzvala jsem ho. „Má schizofrenii, že jo? Svolila jsem, že se provdám za schizofrenika.“
Pokrčil rameny. „Aspoň se nebudete nudit. Blázniví lidé jsou strašně zábavní.“

Zjistil jsem, že na světě nejsou horší muka než bezmocně přihlížet utrpení milované bytosti. Když nemůžete udělat nic, co by trápení učinilo přítrž.

Den odplynul. Je nemilosrdné, že si slunce troufá vyjít, zapadnout a znovu vycházet, když je svědkem takového zmaru.

P3_tis
15.08.2021 5 z 5

Tak tohle byla skvělá kniha! Ačkoliv čtu v poslední době hlavně trillery, chtěla jsem něco oddechového, ale zároveň nic nudného. Kniha “Hořím pro Tebe” je přesně taková! Od začátku víte, jak to dopadne, ale stejně se nemůžete odtrhnout. Styl psaní je velmi sympatický, vtáhne vás do děje a vy nepřestanete, dokud nemáte před sebou poslední stránku. Autorka nic nenatahuje, ale ani neurychluje. Žádná přehnaná romantika ani erotika. Opravdu je vše skvěle dávkováno. A když si říkáte, ze je vše zalité sluncem, tak přijde zvrat…
Skvělé oživení knihy jsou Bianciny recepty.

rampapa
14.08.2021 5 z 5

Tahle kniha je naprosto skvělá. Přesně tohle jsem potřebovala ano. Nádherný příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl jen nevím jak to vydržím. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

suzanne1997
09.08.2021 4 z 5

Skvělá kniha s poutavým dějem, od kterého čtenář neodtrhne zrak. Bianku s Jaxem si nejde jinak než nezamilovat a všechny ostatní podobně. Vražedné pohledy obou hlavních hrdinů a jiskření mezi nimi dává příběhu tu správnou energii. Je škoda, že ostatním postavám nebylo věnováno více prostoru, stoprocentně by si to zasloužili. Autorka zbytečně neprotahuje, ani nepřeskakuje, přitom tak hezky komplikuje a nechává čtenáře na pochybách. Určitě by mohla příběh natáhnout, je na jeden večer příliš krátký a propracovanější děj spolu s dalšími několika desítkami stran by rozhodně nebyl k zahození. S radostí bych si přečetla, jak bude příběh hlavních hrdinů pokračovat.

Raislin
08.08.2021 5 z 5

Jo, jo, jo! Přesně takovou knihu jsem si chtěla přečíst! Příběh je krásný. Přináší hodně pocitů. Od štěstí až po smutek! Trochu pohádka na léto. Tohle od románu čekám. Za mě jednoznačně stojí za přečtení!!!

Ella161
07.08.2021 5 z 5

Tak tenhle příběh byl pecka! Strašně jsem se u něho nasmála a skoro každou stránku si lepíkovala, protože ty hlášky a přirovnání jsou skvělé! Musím vůbec zmiňovat, že hlavní postavy jsem si FAKT moc oblíbila? Jo a ty recepty vložené u konce některých kapitol byl skvělý nápad.

Jakson se mi líbil. Líbilo se mi, jaké kolem něho bylo tajemno a jak byl drzý a neuměl se chovat. Také se mi líbilo, že pod tou tvrdou slupkou se schovával fajn chlap, který dokáže s lidmi soucítit. Hlavně se mi líbilo, že i když byl nerudný, tak dokázal být i vážně vtipný. Hlavně mi přišlo úsměvné, jak se mu z ničeho nic mění nálady. Jednou je milý a vzápětí nevrlý. Vždy jsem se tomu musela smát. Každopádně bylo mi ho strašně líto, protože to co se mu v minulosti stalo… no nebylo to pěkné a nezasloužil si to. Vlastně jsem i chápala, proč se chová, tak jak se chová. Takhle by mu alespoň nikdo neublížil.

No a Bianca byla báječná! Nenechala si nic líbit, byla sebevědomá a drzá. Takové hrdinky mám nejraději. Žádné křehké květinky. Každopádně i ona to neměla jednoduché a přiznávám, že ke konci jsem nepokrytě brečela.

Každopádně tenhle příběh byl úžasný! Hned jsem se začetla a nemohla se od knihy odtrhnout. Sice byl konec malinko uspěchaný, ale to mi moc nevadilo. Jsem ráda za to, jak to skončilo. Ty dva si to fakt zasloužili. Já to říkám všude, že tenhle žánr skrývá ty nejlepší příběhy. Už se těším, až si knihu přečtu znova!

Dela90
02.08.2021 5 z 5

Podle anotace knížky jsem čekala takový ten klasický scénář se smlouvou k sňatku a peníze k tomu. Ale byla jsem mile překvapena. Neotřelý děj a moc hezký příběh. A taky se konečně někdy chlap zamiluje jako první. Jax a Bianca budou mi chybět.

maafa
02.08.2021 4 z 5

Na tuto letní chuťovku jsem se tak těšila, že jsem nevydržela čekat, až na mě přijde řada v knihovně, a koupila jsem si jí:). Příběh to byl zajímavý, to mu nemůžu upřít. Ale úplně jsem si z toho na pr@el nesedla. Moc se mi líbila energie Bianky, i její přístup k životu. Taky jsem s ní soucítila, to, co prožívala s maminkou, mám také bohužel za sebou. U Jacksona mi něco trošku vadilo, ačkoli mám jinak v knihách tyhle zamračené, ostré typy chlapíků ráda....Každopádně jsem ale klidně mohla počkat na tu knihovnu. I když....stejně ale asi druhý díl nenechám ujít:).
Ještě si dovolím, stejně jako další čtenářky rýpnout do obálky. Je škoda, že si na nich nedávají nakladatelé aspoň trošku záležet. Než taková fotka, která je úplně mimo mísu, jestli by nebyly lepší obálky bez lidí...

knihomolkaL
01.08.2021 5 z 5

Krásný milostný příběh. Jackson "Netvor" - muž se zlatým srdcem, ukrytým pod nastavenou maskou a Bianca - upřímná přidrzlá osůbka, která si nenechá nic líbit.
Oba hlavní hrdinové mi ihned přirostli k srdci, moc se mi líbila chemie mezi nimi, jejich nesmírně vtipné výměny názorů. Skutečně hodně jsem se u knížky bavila, užívala si její čtení, o čemž svědčí i to, že jsem ji dočetla dnes ve čtyři ráno.
Kdo hledá krásnou romantiku, krásně popsaný a vzrušující sex, pro toho je tenhle román to pravé ořechové.
Jen poznámka na okraj. Jestli jsem to správně pochopila, tak Bianca byla mulatka, tudíž nechápu obrázek na přebalu knihy. Jako by ho stvořil někdo, kdo knihu vůbec nečetl.

Michalka24
31.07.2021 5 z 5

Skvely pribeh ,romaticky, iskrivy, vtipny....
"Tatinek se mě kratce pred smrti zeptal,jak podle mě vypada nebe. Řekla jsem, ze nebe je jako knihovna se spoustou pohodlnych křesel, dobrym osvětlenim a všemi knihami,co kdy byli napsany....."

Elize
30.07.2021 3 z 5

Kniha byla pěkná, čtivá a zpočátku měla opravdu velmi dobře našlápnuto. Chemie mezi hlavními postavami fungovala, příběh byl poutavý a měl i pasáže, co vás chytnou za srdce, pak ale přichází ALE... trochu jsem asi doufala, že bude delší pasáž, kdy se hlavní hrdinové poznávají a sbližují, to ale v knize úplně chybí, pak také všechny dlouholeté problémy Jacksona a jeho rodičů zmizí během jednoho rozhovoru? to na mě bylo moc uspěchané, klidně to autorka mohla nechat otevřené s tím, že se jím vztahy zlepšují... zkrátka v knize chyběl nějaký postupný progres a vývoj, což je škoda a za mě největší mínus, že by kniha měla být delší a konec nemusel být tak useknutý.

lucie.sela
29.07.2021 5 z 5

Čekala jsem od knihy klišé typu "smluvní vztah" a taky " dominantní samec", ale nakonec jsem byla naprosto překvapená a opravdu jsem si užila jak autorka knihu pojala.

Bianca byla neskutečně sympatická, vtipná a sebevědomá žena, která se nenechá zastrašit a dikybohu v sobě nemá jedinou submisivní kost :D

Naopak Jax jakožto hlavní hrdina je ten, kterému absolutně chybí sebevědomí a není se čemu divit.
"Pokud s vámi někdo dost dlouho jedná jako s prašivým psem, začnete tomu věřit a chováte se podle toho."
Opravdu si mě získal tím jak reálné mi přišlo jeho myšlení po všem co ho potkalo. Ocenila jsem, že si z toho neodnesl masochismus jako obranu proti ženám, ale jen chránil své tak zlomené srdce.

Kniha byla plná jak vtipných tak smutných témat života a utvořila opravdu krásný celek, který ubíhá bez hluchých míst. Příjemným překvapením jsou i recepty, které knihu provází. Určitě stojí za přečtení a opravdu se těším na další díl série :)

AliceTief
28.07.2021 5 z 5

Krásná oddechovka, pohodová, slaďárnička

Jeanine8
26.07.2021 5 z 5

Celkem milá romanťárna :-)

2688
26.07.2021 4 z 5

Vše co od dobré knížky očekáváte a chcete najít...... najdete v tomto příběhu ♡