Hořím pro tebe

Hořím pro tebe https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468084/bmid_horim-pro-tebe-nIT-468084.jpg 4 901 901

Vzplanutí série

Jackson Boudreaux alias „Netvor“ je bohatý a krásný, ale k zaměstnancům Bianky Hardwickové, majitelky restaurace v New Orleansu, se chová povýšeně. Příčí se jí už jen pomyšlení, že by pro něj ještě někdy měla vařit. Když ji však Jackson požádá, aby se ujala přípravy hostiny na jeho dobročinné akci, Bianka nemůže odmítnout, protože jí peníze pomohou uhradit účty za léčení těžce nemocné matky. A pak jí Jackson předloží další nehoráznou nabídku: „Vem si mě.“ K neobvyklému návrhu připojí obrovskou finanční částku, kterou Bianka zoufale potřebuje, a tak začne uvažovat, že mu řekne své „ANO“. Jackson jako jediný dědic bourbonské dynastie ví, jaké o něm kolují zvěsti. Pravda je ovšem mnohem pochmurnější. Aby si zajistil dědictví, musí se oženit, a svobodomyslná přidrzlá Bianca se pro ten účel skvěle hodí. Nebo si to alespoň myslel…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Burn for You , 2017

Andrea963
08.10.2021 5 z 5

Tak takhle kniha se mi dostala pod kůži. Nemohla jsem se vůbec odtrhnout a četla četla a četla. Krásný příběh, pro romantické dušičky. Hl.hrdinove na to hned neskocili jak tu někdo psal a jejich vztah se krásně vyvíjel - to se mi moc líbilo. Rozhodně po ní sáhnu ještě několikrát

emve
07.10.2021 4 z 5

Přečteno za dva dny... To je myslím výstižné hodnocení. Vyzdvihla bych fakt sympatické a uvěřitelné hlavní postavy a lehkost s jakou děj plynul. Prostě povedená romanťárna. ;)

lena.o.knihach
06.10.2021 4 z 5

Skvěle jsem si u této knihy odpočinula, občas se i uchechtla a náramně si to užila.

Šéfkuchařka Bianca mi padla do noty už od první strany a to samé se dá říct o milionáři Jacksonovi (ten u mě má ale vroubek).
Hlavní hrdinka byla upřímná, líbilo se mi, jak se chovala ke svým zaměstnancům i rodině.
Na bohatého dědice bourbonské dynastie jsem ale názor postupně měnila. Jakmile mu hrozilo, že o rodinné dědictví přijde, musel se oženit. Nebo si také podle mého mohl najít i svůj vlastní výdělek. Neříkejte mi, že takový chlap radši bude sedět doma na zadku a přizná si, že nic neumí, než aby s tím něco udělal. Kor když vidí Biancu, která sama šéfuje celé restauraci...

Příběh se mi ale jinak četl skvěle, stránky mi ubíhaly pod rukama a hned druhý den jsem měla přečteno.

Zajímá vás, jestli si od J. T. Geissinger ještě něco přečtu? Rozhodně ano. Těším se na druhou knihu Taju pro tebe ze série Vzplanutí, která vychází na začátku listopadu.

teer.h
05.10.2021 5 z 5

Tohle bylo velmi příjemné "oddechové" čtení. Skvělý erotický, ale humorný román s hate love příběhem. Nicméně tady to bylo úplně na místě a mně se to moc líbilo! Příběh mě několikrát rozesmál, ale i rozbrečel. Já si knihu moc užila a musím hodnotit jen kladně :)

nela3812
04.10.2021 5 z 5

Popravdě ani několik týdnů po dočtení knihy nemám slov, kterými bych své nadšení zvládla vyjádřit.

Tahle kniha má všechno co si jen čtenář může přát – svižné rozhovory, zajímavou dějovou linku, nebroušený humor, nepředvídatelné zvraty. A velmi zvláštní recepty navrch.

Vztah bohatý a chudá je sice už poměrně velké klišé, ale díky prořízlé puse hlavní hrdinky dostalo toto klišé úplně jinou úroveň. Autorka dokázala klišé pozvednout na novou úroveň a naservírovat to čtenáři tak, že si toho vlastně ani nevšimne. A právě nebroušený humor hlavní hrdinky mě na stránkách této knihy bavil nejvíce.

Kniha obsahovala mnohem více receptů a mnohem méně erotických scén, než jsem při jejím otevření očekávala. Nicméně erotické a obecně milostné scény, které autorka napsala, alespoň stály za to, protože si na tom dala pořádně záležet.

Upřímně mě až mrzí, že nás v dalším díle série čeká úplně jiný pár, protože Bianka a Jackson tvoří neuvěřitelně jiskřivý pár, o kterém bych mohla číst stále dokola. Obě postavy jsou skvělé, nejsou ploché a jejich energie vás strhne hned na první stránce.

Rozhodně 5/5 a těším se na další díl ze série!

NikolaSkop
01.10.2021 4 z 5

SUPER!! Velmi pohodove cteni. Po dlouhe dobe kniha kde nato hned neskocily ale vztah se postupne vyvíjel ! :) Příběh sice nebyl uplne muj salek kavy, ale rozhodne nelituji. :))

Siegrid
28.09.2021 4 z 5

Bianka měla občas vtipné hlášky, které mě rozesmály. Jiskření mezi nima bylo se správnou šťávou. Recepty mi byly totálně ukradené:-). Stačí přečíst jen 1x, ale číst se to dá.

Tesset
26.09.2021 5 z 5

Prvních několik stránek mě to moc nebavilo, až jsem si říkala, že tuhle pošlu dál a druhý díl budu ignorovat. No, a pak světe div se, mě to chytlo tak, že se chystám koupit další díl a oba budou mít čestné místo v knihovničce. Postavy docela dobře vykreslené, vtipné hlášky, děj i atmosféra. Bonusem byly přidané recepty. Jedno mínus, které jde čistě ale na překladatele - použít slovo ex ve tvaru exů tj. ve smyslu bývalých zní v tomto tvadu opravdu strašně,můj vnitřní grammar nazi teda řádil. Jinak super.

Starlet
24.09.2021 4 z 5

Oba dva jsou jak facka, facka, pusa... Asi takhle v kostce jejich romantická linka.

Do každé romantické/erotické knihy patří drama, je jeho součástí, a i zde není vše sluníčkové a já si tohle drama užila.

Hlavní postavy byly skvělé, každý jiný, každý je v jiné sféře a přesto jsou stejní.

Nápad se svatbou mi ze začátku přišel jako stupidní, ale nakonec jsem se nad tím uculovala a bylo to skvělé. Zápletka a tajemství bylo též pěkný a já si to užívala. Knížka byla skvělá oddechovka a bez problémů ji zhltnete na posezení.

Lovana
20.09.2021 5 z 5

Další kniha z edice Red, u které jsem věděla, že ji chci číst, hned jak jsem viděla, že bude vycházet. A tato se mi opravdu trefila do noty. Četla se velmi rychle, přečetla jsem ji asi za dvě odpoledne, vůbec jsem ji nechtěla odkládat. Smála jsem se hned od prvních stránek a vydrželo mi to prakticky celou knihu, ale zároveň jsem byla i smutná i jsem si pobrečela... Velmi jsem si oblíbila hlavní ženskou postavu Biancu, která byla velmi vtipná a správně drzá... Jacksona jsem si postupem času oblíbila také, i když ze začátku mě pěkně štval.
Podle obálky jsem čekala, že vývoj příběhu bude rychlejší, ale slowburn romantika, která v tomto příběhu byla se mi moc líbila a jsem ráda, že to nebyl jen erotický román prakticky bez příběhu.
Navíc se v této knize setkáváme i se složitějším tématem a to se mi na této knize moc líbilo.
Velmi se těším na druhý díl této série, i když bude s jinými hlavními postavami.
Ozvláštněním byly recepty, které v knize byly vloženy a určitě nějaký vyzkouším. Určitě to ale nebude koktejl Bloody Dixie...

Hodnocení 4,75*/5*

Wabinka
18.09.2021 5 z 5

Čekala jsem jednoduchou eroťárnu a ona to byla překvapivě krásná romantická kniha.I když bych možná uvítala na konci ještě aspoň pár vět,ale to asi jen proto, že jsem se s Biancou a Jacksonem ještě nechtěla rozloučit. Další díl si přečtu určitě taky.

Vendulik
17.09.2021 4 z 5

Velice zábavné čtení, některé mě hodně bavilo. Líbilo se mi jiskření mezi hlavními hrdiny. Ale je to takový klasický příběh. Ona chudá a on bohatý zamilují se do sebe a je z toho láska až do konce života.

Miška935
16.09.2021 5 z 5

Tohle bylo jedno velké WOW! Taková krása, romantika. A taky na to šli pomalu, ne jak v ostatních knihách. Četlo se to jedna báseň, usmívala jsem se u toho. :)

0197
15.09.2021 5 z 5

Senzační příběh. Toto bylo hodně dobré. Musím přiznat, že zatím všechny knihy z edice Red, které jsem četla, se mi moc líbily. Opět mě nalákalo téma dohodnuté manželství, které patří mezi mé oblíbené. Tady bylo to téma skvěle zpracované. Líbilo se mi, že se to neřešilo hned od začátku a nabídka k sňatku přišla, až skoro v polovině.
Hlavní hrdinka Bianka byla sympaťanda. Líbilo se mi, jak si s "netvorem" hned na začátku poradila, a i potom se jim nenechala zastrašit a dávala mu co proto :-). To prostředí vlastní restaurace, kde se pohybovala, to bylo skvělé. Ráda vařím, tak že jsem si ty chvíle v kuchyni užívala. Byla vtipná, pracovitá, snažila se vést restauraci, jak nejlépe uměla, starala se o svou mámu, kvůli které nakonec s dohodou souhlasila.
Hlavní hrdina netvor-jo tak se mi zalíbil hned, co vstoupil do restaurace. To co se mu přihodilo, bylo opravdu smutné. Když jste bohatí, tak prostě vždycky bude možnost, že je s vámi nikdo jen pro peníze. Líbilo se mi, jak se mu Bianca pomaloučku dostávala pod kůži. Jak na ni neustále myslel. Bylo mi líto celé té situace ohledně jeho rodiny. Proč jim to proboha neřekl dříve. No asi to tak mělo být. Navenek působil opravdu jak netvor, no uvnitř to byl dobrý člověk, jen potřeboval potkat tu pravou.
Obálka je celkem hezká, i když spíše v člověku evokuje pocit, že se bude jednat o příběh se značným množstvím erotických scén. Erotické scény tam jsou, ale musí si na ně člověk dost dlouho počkat. Podtrženo opravdu nádherný příběh se slow-burn romantikou, ve kterém nechybí veselé i smutné okamžiky.
Myslela jsem si, že mi bude vadit více, že na konci nebyl epilog, ale vlastně ani nevadí. Konec mohl být trošku rozvinutější, ale hlavně, že to dopadlo, jak to dopadlo.

Ivule_M
14.09.2021 5 z 5

Wow! Tak to bylo naprosto úžasné. To jiskření mezi nimi, to jak Bianca Jacksona vždy uzemnila... A ty její přirovnání... Doporučuji

tittanie
13.09.2021

Tak přesně takovou knížku jsem si chtěla přečíst. Skvělá oddechová kniha. Hezký a vtipný příběh. Musím ocenit, že se autorka nesnažila oddělit dvojici ještě pár stránek před koncem kvůli nějakému nablblému důvodu. Nechci víc prozrazovat, ale tahle zápletka na konci nebyla špatná.
A taky se mi líbily recepty, které jsou přiloženy na konci některých kapitol.

peta88
12.09.2021 5 z 5

Moc pěkně napsaná knížka. Líbí se mi, že se po sobě hlavní hrdinové hned nevrhnou, ale opravdu se jejich vztah vyvíjí až do konce. Bianca a Jackson mají mezi sebou velmi vtipné dialogy a samozřejmě nechybí ani smutné chvilky, které opravdu překvapí.
Na konci mi snad jen chyběl epilog, který by to hezky zakončil.

Kudík
12.09.2021 5 z 5

Velmi příjemné čtení, kde „Netvor“ v podání Jacksona Boudreauxe je spíše beran převlečený za vlka, respektive Biance přišel na první pohled jako vlkodlak. Bianca měla celkově velmi zajímavé myšlenkové pochody a vtipné reakce s lehkým nádechem sarkasmu, což mám u postav obzvlášť v oblibě. Jinak je to opět kniha, kde je vícero sympatických postav, mimo hlavních hrdinů jsou zde i např. Eeny, Hoyt, rodiče a nezapomenutelný "intrikář" Rayford. :) Zajímavé jsou recepty, hlavně koktejl "Facka, facka, pusa". Ráda si přečtu další díly.

JanaDor
30.08.2021 5 z 5

Velmi čtivá romantika, která má sympatickou dvojici. Nádherně je zde vykreslena láska z pozice muže. Prostě se do ní zamiloval a vše se mu na Biance líbilo. A přitom byl velmi nejistý, co se týče svého vzhledu a chování. Bylo mu ublíženo v minulosti, a nevěřil si. Bianca mu pomohla vrátit sebedůvěru. Sexu tam bylo malinko na konci knihy. Moc pěkná romantika.

Anna195
30.08.2021 4 z 5

4,5/5
Toto čítanie som si užila. Knihy s témou dohodnutého manželstva mám veľmi rada a táto kniha bola jedna z tých, ktorá bola skvelo spracovaná. Oceňujem slow-burn linku, pretože do tohto typu príbehu mi veľmi dobre zapasovala.

Jacksona a Biancu som si rýchlo obľúbila, spolu vytvárali zaujímavú kombináciu a oni dvaja boli presne tie typy postáv, ktoré ma nikdy neomrzia. Jackson neostal svojej prezývke Netvor nič dlžný, pôsobí na ľudí vo svojom okolí veľmi odmerane a povýšenecky, niet sa čomu čudovať, keďže sa ľudí doslova stráni. Ale vo svojom vnútri skrýva niečo omnoho viac, čo dokáže aj cez svoje činy. A presne tieto mužské postavy, za ktoré hovoria činy ma vedia vždy uchvátiť. Bianca so svojím podrezaným jazykom a neobyčajnou povahou bola pre Jacksona ako stvorená, pretože ona bola tá druhá polovica, čo mu chýbala. Ich doberanie a hašterenie spojené s iskrami, ktoré medzi nimi lietali som si zamilovala. Jednoducho táto dvojica si ma získala.

Na začiatku som si myslela, že príbeh bude plný erotických scén, ale tento príbeh sa zameriava viac na romantiku a problémy, s ktorými hlavné postavy bojujú. Ale samozrejme dôjde aj na intímne scény, a tieto scény autorka napísala bravúrne, takže klobúk dole. Musím priznať, že v niektorých situáciách ma príbeh vedel úplne rozcítiť a všetko som prežívala spolu s postavami. Jediné, čo mi prekážalo bol zrýchlený záver. V celom príbehu vládla slow-burn linka, preto bol na mňa záver prirýchly a vôbec by mi nevadili 2-3 kapitoly naviac. Čo zároveň musím vyzdvihnúť sú recepty, ktoré sa nachádzajú v knihe.

Knihu napriek záveru odporúčam, pretože vás rozcíti rozosmeje a všetko budete prežívať spolu s postavami.