Van

Van https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460524/bmid_van-y2n-460524.jpg 4 425 425

Vested Interest série

Vince Morrison, většině lidí známý jako Van. Má zlaté ruce, ať už jimi opracovává kus dřeva, hraje na kytaru nebo laská milenku – v tom všem vyniká. Je přátelský, koketní a talentovaný, perfektní výkon podává i pod tlakem. Srdce však má uzavřené, i když prochází zkouškou zájmů a emocí. Spolu s ním v BAM pracuje Olivia Rourkeová. Je talentovaná, uzavřená a svůdná, a dotkne se něčeho v něm, co nedokáže potlačit. Chce ji poznat. Všemi možnými způsoby. Chce, aby ona poznala jeho. Její minulost jí říká, aby se držela dál. Van je to jediné, co chce, ale také přesně to, co mít nemůže. Má někdo jiného, o kom si myslí, že je důležitější. Může některý z nich riskovat své srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Van , 2019

lusitta05
31.05.2021 5 z 5

Krásny,dojímavý príbeh. Dosť sa ma dotýka,z dôvodu osobnej skúsenosti z adopciou dieťaťa. Toto bolo také čisté, jemné,nemám čo vytknúť, skvelé.

Evka3814
30.05.2021 5 z 5

K sérii BAM nelze absolutně nic vytknout,co díl to pecka ❤ O Vanovi a Olívii sice v předešlých dílech nebylo nějak zvlášť psáno,ale toto bylo fakt moc pěkný počtení. Moc se mě líbí jak tam stojí všichni při sobě. Říkají že jsou rodina a to nemají stejnou DNA,bohužel ne vždy to bývá v reálu. Kolikrát právě rodina je ta která dokáže ublížit nejvíc.
Rozhodně ke klukům z BAM se budu ráda vracet ♡♡♡a potřebuji další nálož těhle zlatíček;)

Pawca33
29.05.2021 5 z 5

Po Medoxovi muj druhy neoblibenejsi dil.Proste pecka.Nakonci slza ukápla.

Kristy.Seb
29.05.2021 4 z 5

S dostatkem času a úsilí může být opraveno, co bylo rozbité. Když je někdo ochotný investovat čas, může vytvořit něco krásného - a trvalého.

Další skvělý člen ze skvělé "rodiny". Srdce na dlani!

aneta147

Prostě senzační

Jarysra
29.05.2021 5 z 5

Tuhle sérii miluju. Mám pocit, že díl od dílů je lepší. Opět skvělý příběh plný napětí a emocí. Přečteno jedním dechem a teď jen čekat na další díl .

KlosKa
28.05.2021 5 z 5

Můj nový nejoblíbenější díl série. Krásný a dojemný příběh A teď už se těším na Hala...tak nějak tuším, že to bude další pecka ;)

2688
27.05.2021 5 z 5

Příběh Liv a Vana byl prostě úžasný....
Kluci z BAM jsou prostě skvělí ..... miluji jejich přístup a temperament rvát se za svou ,,rodinu" hlava nehlava .....

Těším se na další díl ♡♡ že by Hal

milst
27.05.2021 5 z 5

Jak už jsem psala, miluju kluky z BAM, bylo to super.