Van

Van https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460524/bmid_van-y2n-460524.jpg 4 425 425

Vested Interest série

Vince Morrison, většině lidí známý jako Van. Má zlaté ruce, ať už jimi opracovává kus dřeva, hraje na kytaru nebo laská milenku – v tom všem vyniká. Je přátelský, koketní a talentovaný, perfektní výkon podává i pod tlakem. Srdce však má uzavřené, i když prochází zkouškou zájmů a emocí. Spolu s ním v BAM pracuje Olivia Rourkeová. Je talentovaná, uzavřená a svůdná, a dotkne se něčeho v něm, co nedokáže potlačit. Chce ji poznat. Všemi možnými způsoby. Chce, aby ona poznala jeho. Její minulost jí říká, aby se držela dál. Van je to jediné, co chce, ale také přesně to, co mít nemůže. Má někdo jiného, o kom si myslí, že je důležitější. Může některý z nich riskovat své srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Van , 2019

ivetapl
29.07.2021 4 z 5

Přiznám se, že jsem tomu musela přijít na chuť. Chvilkami mě to bavilo, chvilkami zase ne...
Co se mi fakt líbilo, že Van přijal Liv i s ,,Myškou" a to jak se k ní od začátku choval se mi fakt moc líbilo.
Liv byla skvělá máma a taky to dřív neměla lehké. Co se týče ,, výběru chlapa" měla vždy smůlu a když se objevil Van, šlo všechno hrozně rychle a skvěle.️
Už mě ani nepřekvapilo, že na konci opět zasahoval Reid
Když si to shrnu... Tak se mi kniha z větší části líbila, ale bylo tam něco, co mi tam nějak vadilo...

Janulkaxxx
21.07.2021 5 z 5

Moc krasny pribeh a hlavne ten konec byl uzasne dojemny

DUNIKO
19.07.2021 5 z 5

Páááni,to bylo fakt úžasné čtení❤️už se po páté opakuji Melanie Moreland prostě umí.

Nika30
15.07.2021 5 z 5

Tak tohohle drsňáka miluju. Obecně musím říct že jsem ohromená jak moc mě tahle série dostala. Jak moc dokáže tahle spisovatelka vyjádřit emoce a jak moc se dokážu vžít do knihy. Co se Vana týče. Jeho velké srdce a smysl pro empatii jsou neskutečné. Liv a její dcerka jsou milé a zranitelné a proto je pro ně Van ten pravý. Rozhodně můžu doporučit celou sérii Vested interested. Stojí za to.

wielka
10.07.2021 5 z 5

Velmi pekna knizka, romanticka, scasti napinava, miestami dojimava. Van aj Liv velki sympataci. Postava Mysky bola bonusom.
Uz teraz som zvedava na Haltona, kedze o nom takmer nic nevieme, hm...

Tesset
08.07.2021 5 z 5

Další skvělý díl do série. Trochu jiné drama než v předchozích dílech, což bylo osvěžující. Postavy, humor - vše jak má být. Plusem je, že se objevují i postavy z dřívějších příběhů. Za mě doporučuji, věřím, že je to na nejedno čtení.

petusska01
01.07.2021 2 z 5

Za mňa bohužiaľ z celej série najslabšie. Toto bolo také sladké, prehnane dokonalé a zápletka, aj keď poukazovala na dôležité problémy a Nolan bol idiot, tak ma to nevtiahlo do deja. Samozrejme, v rámci série sa to oplatí prečítať, je to oddychovka a romantárna, ale skôr som po predchádzajúcich dieloch mierne sklamaná. Na autorku však nezanevriem a budem sa tešiť aj na ďalšie knihy.

anna7852
29.06.2021 5 z 5

Dokonalost,kdyby šlo dam vic hvezd bez rozmyšleni

Jita160
27.06.2021 5 z 5

Díl od dílu lepší a lepší.
Moreland prostě ví jak pohladit naše romantické duše.
Krásný milostný příběh plný vášně a strachu.
Van krásný,pracovitý a milující obr,který pro svoje holky udělá všechno aby je získal a ochránil.
Olivia svobodná matka a úspěšná návrhářka,která žije jen pro svoje dítě a vztah si nepřipouští.
Velmi dojemný a milý příběh.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!!
...oslovení zlato miluji.

Dellphi
24.06.2021 4 z 5

Hodnocení této knihy bylo opravdu vysoké, což zvýšilo i mé očekávání a musím se přiznat, že jsem ze začátku byla trochu zklamaná. Knihy od této autorky jsou prostě hrozně přeslazené a ti chlapi jsou až trapně dokonalí. Ale to bylo zpočátku, později se objevil Nolan a šlo do tuhého. Kniha mě okamžitě vtáhla do děje a já se začala více bavit. A slova pana právníka mě v tom utvrdila: „Lidi jako je pan Nolan, si dávám k snídani a vyseru je před obědem. Já ho zlomím.“ Jo, zkrátka miluju, když jsou záporaci potrestáni a hlavní hrdinové drží při sobě a vzájemně si pomáhají. A ten konec byl opravdu hezký až mi dojetím zaslzely oči.

johana3160
24.06.2021 3 z 5

(SPOILER) Pulku knihy jsem mela dojem, ze uz jsem to cetla. I tak to byla dobra odpocinkova cetba a do posledni stranky jsem cekala, ze preci jen nejakym zazrakem se jim zadari si zadelat, zvlast, kdyz autorka pri kazdem popisovani intimnich chvilek, neopomnela napsat o velmi hlubokem vystrikani do posledni kapicky.. co uz.

Googies
22.06.2021 5 z 5

Pro mě to bylo krásné čtení. Od prstýnku až do konce jsem měla úplně mokré oči!!

georginaa
13.06.2021 5 z 5

Myslela jsem si, že už nic nemůže být lepší než Reid a neměla jsem pravdu. Zase to předčilo mé očekávání, jakoby pokračování se stále více zdokonalovalo. Teď je nejoblíbenější Van. Úchvatná celá série a určitě se k těm klukům budu vracet. Prostě rodina je nejvíc a když si tak všichni říkají, není co řešit. Stojí za každým a pomůžou i když to vůbec nikdo nečeká.

narisa
12.06.2021 5 z 5

Parádní kniha. Nevěděla jsem, co od Vana čekat, ale byla jsem z jeho příběhu úplně nadšená. Člověk by to do něj neřekl. S Liv si spolu krásně sedli, i když ona ze začátku protestovala. Ale jeho vztah k její dceři. Krása. Vřele doporučuji :). Navíc podpora od všech kluků z BAM, no jo tuto sérii vážně miluju. A to nemluvím o epilogu.

havrmoni
12.06.2021 5 z 5

Tak to byla další pecka. Věkově mě bližší, takže za mě fajn. Tahle autorka u mě fakt boduje. Už se těším na další knihy. A dle Baronetu, že se máme na co těšit.

Anna195
10.06.2021 5 z 5

Keďže táto séria je moja srdcovka, tak som si ani Vana nemohla nechať ujsť. Áno séria je taká sladšia romantika, ale mňa to stále baví a patrí medzi moje obľúbené.

O Vanovi a Liv sme sa v predchádzajúcich častiach moc nedozvedeli, ale o to lepší bol ich príbeh. Myslím, že pre mňa bolo príjemná zmena v podobe hlavnej hrdinku Liv, ktorá si už čo to v živote zlého zažila, najmä v podobe mužov. No aj čosi získala... Niekoho, kto je pre ňu veľmi dôležitý. Tým, ako všetko sama zvládala si ma získala a zároveň bolo pre mňa najsilnejšia ženská postava, akú autorka zatiaľ v tejto sérii vytvorila. Van, ktorý vynikal vo svojej práci by mohol byť chlap snov pre všetky ženy: úprimný, milý, nápomocný, starostlivý a samozrejme, že aj dobre vyzerá, čo si budeme hovoriť. Najviac mi na ňom však imponovala, tá starostlivá stránka jeho osobnosti. Nuž ja tých starostlivých chlapov žeriem, jednoducho jeho činy hovorili za všetko. Avšak ani Van nemal ružovú minulosť a vôbec som nečakala, že by čosi takéto mohol zažiť. Čo oceňujem, že sa autorka s ich minulosťou veľmi dobre vyhrala.

Citové prepojenie medzi oboma môžete vnímať z každej prečítanej stránky a k tomu všetkému dopomohla aj Myška, ktorú si som si hneď obľúbila, inak to ani nešlo. Medzi postavami je úplne hmatateľná chémia. Celkový zvrat sa mi veľmi páčil, pretože tým sa stal príbeh viac zaujímavejším.

Epilóg bol ako vždy úžasný a Reed pekne doplnil ich príbeh. Toto bol veľmi krásny príbeh a Van je u mňa hneď v tesnom závese za Maddoxom. Stále viac a viac sa mi páči sila rodiny a priateľstva, ktorú autorka vytvorila a tú silu vidíte najmä pri riešení rôznych problémov.

maafa
09.06.2021 3 z 5

Na Vana jsem se těšila, a o to víc mě mrzí, že mě jeho příběh nijak zvlášť nezaujal. Přijde mi, že autorka se u Maddoxe a Reida tak pěkně rozjela, a zrovna u takového chlapáka jako je Van sklouzla zase k přeslazenosti. Nemůžu ale říct, že bych byla úplně zklamaná. Je to čtivé a sladké:). Jdu si spravit chuť novou Alessandrou Torre:)....

Zomy
09.06.2021 3 z 5

Stejně jako se opakuje autorka ve svých dílech, tak se musím opakovat i já ve svých hodnoceních. Je to další cukrkandl, ze kterého bolí zuby a který vás ani na moment ničím nepřekvapí.

Jenže my ženské tohle zkrátka potřebujeme a já mám na Melanii ráda právě tu jistotu, že v knížce nebudou žádné přehnané zvraty a dramata.

V případě Vana se navíc objevuje krásná idylická myšlenka, kdy muž přijme a bez výhrad miluje vaše dítě už jen proto, že je prostě vaší součástí. A na to my matky slyšíme :-)

Žádné zapamatováníhodné veledílo to není, ale velice příjemné čtení ano.

Petronella.k
08.06.2021 5 z 5

Co díl, to dokonalost! Opět není nic, co bych vytkla. Z celé série byl nejvtipnější Ried, ale Van byl nejdojemnější. A jak kluci z BAM drží spolu za každou cenu, je úžasný. Doufám, že brzy vyjde další kniha. Teď s touto sérií můžu doopravdy napsat, že jsem našla svou srdeční záležitost.

petulkapeta
02.06.2021 5 z 5

Pro mě naprosto úžasný přiběh...libilo se mi že kluci drži při sobě jako skala a Reid byl za hrdinu dne :)
Miluju celou serii a tato nebyla vyjimkou...Van jako kus chlapa a Liv byla ta co mu chyběla ke štěstí :)