Van

Van https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460524/bmid_van-y2n-460524.jpg 4 425 425

Vested Interest série

Vince Morrison, většině lidí známý jako Van. Má zlaté ruce, ať už jimi opracovává kus dřeva, hraje na kytaru nebo laská milenku – v tom všem vyniká. Je přátelský, koketní a talentovaný, perfektní výkon podává i pod tlakem. Srdce však má uzavřené, i když prochází zkouškou zájmů a emocí. Spolu s ním v BAM pracuje Olivia Rourkeová. Je talentovaná, uzavřená a svůdná, a dotkne se něčeho v něm, co nedokáže potlačit. Chce ji poznat. Všemi možnými způsoby. Chce, aby ona poznala jeho. Její minulost jí říká, aby se držela dál. Van je to jediné, co chce, ale také přesně to, co mít nemůže. Má někdo jiného, o kom si myslí, že je důležitější. Může některý z nich riskovat své srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Van , 2019

adela2230
09.05.2022 4 z 5

Tenhle díl je takový jemný. Řekla bych, že se tam promítá věk hlavních postav a pak se z toho stává obyčejná kniha.

KláraH.
19.04.2022 4 z 5

Van je druhý Aiden. A to mě vlastně bavilo. Jinak nic moc nového, stejný modus operandi jako u ostatních knih série, ale Myška a epilog ze mě málem udělaly profesionální plačku...

Njangu
12.04.2022 4 z 5

Tenhle díl mně přišel trošku přeslazený. Nebylo to špatné, ale už to bylo moc. Nicméně se těším na další díl. Čte se to dobře.

Kudík
11.04.2022 5 z 5

Opět velmi sympatická ústřední dvojice, nyní v podání Vince (Vana) a Liv. Van byl až neuvěřitelný... zlaté srdce a ruce jak na řemeslo, tak i při hře na kytaru. A jak to navíc uměl s Myškou. Kdyby takových "obrů" bylo i v reálu více. ;) Moc se mi líbila podpora BAM a pomoc Reida. Celé to dorazil epilog s tím, že po dočtení dalšího dílu vím, že to tímto nekončilo.

Ketfl
25.01.2022 4 z 5

Tento příběh měl trochu jiné téma, než ty předchozí, přesto si jel pěkně podle předepsaného scénáře. Mě se to líbilo. Autorka píše prostě čtivě a knihu pomalu nelze odložit. Jako určitě najdete lepší knihy, ale nestěžuji si. Hlavní postavy mi byly sympatické. Tak honem na Haltona! :-)

Terka18
29.12.2021 5 z 5

Zase úžasný příběh, trošku více komplikací a z jiného prostředí než u jiných příběhů z této série, ale i tak skvělé. Příběh se čte sám, protože je tak dobře napsaný, že ani nevíte, že už máte polovinu za sebou. A momenty s Aidenem... To se nejde nesmát. Suprové.

Petraj365
22.12.2021 5 z 5

Tak to bylo dokonalé. Tak tento díl jsem přečetla jedným dechem a nechtěla jsem, aby skončil. Skvělá série.

Toledo
11.12.2021 3 z 5

Klasika která neurazi, ale ani nijak zvlášť nenadchne. Zařadila bych mezi průměr, určitě byli v sérii lepší příběhy. Dej plynul tak nějak vlažně a bylo to spíše odpočinkové čtení bez větších emocí.

AliceTief
08.11.2021 5 z 5

Autorka má krásný styl psaní, na ty dva jsem se opravdu moc těšila. Nejoblíbenější pár to není, ale krásně se četlo

Verunka4444
20.10.2021 5 z 5

Trošičku slabší,ale pořád krásná romantika :)

Racino
16.09.2021 3 z 5

Souhlasím s tím, že se jedna o slabší díl. Děj moc neodsypal a přišlo mi to zbytečně natažené. Někdy je lepší série zbytečně neprodlužovat o nové díly.

LilianaFalcon
06.09.2021 3 z 5

Asi jsem měla moc velká očekávání, když jsou všichni z knížky tak unesení, ale autorky styl mi prostě nesedí.
Dialogy působí křečovitě. Postavy moc kýčovitě a vyumělkovaně. Příběhy s dětmi mám ráda, díky nim to bývá mnohdy vážně dojemné, ale tady ani Sammy nestačila.
Každopádně epilog neměl chybu... Kdybych byla typ, co u knížek brečí, možná by mi i slza ukápla.

nikca3976
25.08.2021 3 z 5

Na Vana jsem se hodně těšila a měla jsem asi až moc velká očekávání..kniha nebyla špatná,byla skvělá,tak jako všechny ostatní z této série,ale něco mi tam chybělo..ze začátku jsem se nemohla ani moc začíst..vývoj vztahu Vana a Liv mi přišel strašně rychlý i přesto že spolu pracují už dlouho,takže to vlastně nebyla žádná seznamovačka,ale už hotová věc..komplikovala to jenom Olivie,která má za sebou špatné zkušenosti s muži,takže jí trochu chybělo sebevědomí a důvěra a navíc měla Sammy,takže musela hlavně myslet na ni a její potřeby..ta holčička byla úplně úžasná ️️ta první polovina mě moc nenadchla,bylo to takové klišé,ale ta druhá polovina,kde jejich vztah vygradoval poradně a objevil se nám tam záporák už byla o něčem jiném.ten konec byl tak krásný a dojemný že jsem zapojila opět své slzné kanálky ‍️(asi bych si s tím měla zajít k nějakému odborníkovi ) trochu mi tam chyběli kluci z BAM..na můj vkus se tam objevovali strašně málo..skoro vůbec to bylo možná to,co mi tam chybělo..bez nich to a jejich humoru to není ono

martina1797
20.08.2021 5 z 5

Další skvělý díl. Hodně citlivé. Rozhodně doporučuji a autorku si zařazuji mezi své oblíbené.

Gabriela143
15.08.2021 5 z 5

Melanie proste vie ako na to. Kniha má všetko, čo mať má - romantiku, vzrušenie, zaujímavú zápletku..

Myška43
11.08.2021 5 z 5

,, Láska. Bylo to možné. Odpověď jsem si uvědomil, když jsem se na ně před odchodem podíval naposledy. Ano, bylo to naprosto možné. Byl jsem zamilovaný do obou."

Další díl opět nezklamal. Není nad to vypnout, usednout v teple domova a začíst se do krásného romantického příběhu, který vám dá přesně to, co potřebujete.
Jo, kéž by bylo v životě vše tak jednoduché, jako v této sérii. No a protože to tak není, tak si o tom aspoň mohu přečíst a odnést si pár zajímavých myšlenek a podnětů, které třeba někdy využiju ve svém životě.

,, Celé roky mi život řídila špatná slova. Už to neudělám."
️️️️️

astra3
06.08.2021 4 z 5

Série je dost povedená. Ale tento příběh mi přišel trochu slabší. Myška byla ovšem skvělá.

žlotirova
03.08.2021 3 z 5

ze všech 4 dilu nejslabší nic moc ,no vidim jaky bude 5dil

katerina3329
01.08.2021 5 z 5

DOPORUČUJI

Raislin
01.08.2021 4 z 5

Je to taková romantická pohádka, která je hezky napsaná a je čtivá. Příběh je milý občas vtipný a zápletka nechybí. Přesně takový by měl být román! Takže na léto jak dělaný.