Univerzita hubnutí

Univerzita hubnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19808/mid_univerzita-hubnuti-vWf-19808.jpg 4 5 2

První ucelená studie o redukčních režimech z dílny známého odborníka MUDr. Leoš Středa byl (a je) jedním z průkopníků dietních metod a prostředků na hubnutí u nás – jeho kniha Univerzita hubnutí je srovnávacím přehledem mnoha různých dietních postupů a naučí vás, jak snížit svoji hmotnost zdravě a nenásilně…

JancaMia
13.06.2023 3 z 5

Dá se říct že se jedná o bibly zdravého životního stylu, jednoduše polopaticky vše vysvětlené. Vzhledem k době kdy je kniha vydaná jsou některé postupy úsměvné.

Kontryhelka
19.09.2021 5 z 5

Za mně jasně a srozumitelně napsaná kniha. Logicky a jednoduše popsané metody hubnutí a zároveň pěkně vysvětleno, jak to v našem těle funguje a co je pro nás dobré. Nic nám autor nevnucuje, pouze rozumně nám ukazuje cesty jak zdravě zhubnout a změnit dosavadní styl stravování. Sám také má za sebou období obezity, tak ví, co dělat a nedělat. Kniha mně mile překvapila a ráda se podle dr. Středy budu řídit. Dobré rady, které neslibují zhubnout cestou nereálnosti a nenormálnosti, ale zdravým rozumem a stravou.

hubnutí diety

Kniha Univerzita hubnutí je v