Umění předstírat

Umění předstírat https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260441/bmid_umeni-predstirat-WLL-260441.jpg 4 545 94

Umění předstírat série

Podle kluků na fairfieldské akademii existují dva druhy holek – ty na trvalý vztah a ty na nezávazné randění a užívání si. Sedmnáctiletá Alyssa je rozhodně ten první typ – a upřímně touží to změnit. A tak zahájí svou radikální proměnu, jejímž cílem je Justin Carter, největší krasavec a lamač dívčích srdcí. A aby si ji vůbec všiml a ona se zařadila mezi oblíbené holky na randění, přemluví svého kamaráda Brandona, populárního sportovce, aby předstírali, že spolu chodí. Zprvu nevinná hra na šťastný pár postupně přerůstá v něco mnohem víc – v něco, co navždy může zničit jejich dlouholeté přátelství i Alyssinu snahu stát se někým jiným.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

The Fine Art of Pretending , 2014

Pavlínka112
26.08.2017 4 z 5

Asi jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla. Nemůžu si stěžovat. Četla jsem ji snad třikrát. Můžu jen doporučit. Prostě úžasná. Jediné co vytknu je, že děj byl dost předvídatelný. Bezva oddechovka. Super.

nani_nka
24.08.2017 1 z 5

Síce som dievča, ktoré mu to už ťahá na 30-ku :(, ale aj tak milujem teenagerské knihy. Avšak Umění předstírat je podľa môjho názoru naozaj skôr pre mladšie ročníky. Ide o taký milý, jednoduchý príbeh, ktoré ma neohúril, ale zase na druhej strane ani nejak neunudil či nenaštval.

MíšaK.
03.08.2017 4 z 5

Sladké. Sladké jako třtinový cukr. Příběh je každému asi po přečtení anotace jasný, ale proč si jen tak neudělat hezký večer s jednoduchým románem, který je čtivě napsaný. Ta nerozhodnost postav po celou knížku je sice místy otravný, ale na konci prostě nádherné, miloučké, romantické.

Bet
21.07.2017 4 z 5

Opět pohodové početní. Fajn se u toho relaxuje.

planet129
16.07.2017 3 z 5

Na mě byl příběh až moc přeslazený, ale co se dá od autorky čekat ;) Kniha je skvěle a velmi čtivě napsaná. Jediné, co mi vadilo, byly hlavní postavy. Ta jejich nerozhodnost...

Maja256
11.07.2017 5 z 5

Nádherné, líbí se mi jakym stylem autorka příběh piše a jak popisuje jednotlive pasáže. Opravdu krásna kniha a rozhodně doporučuji (což plati i o dalším dílu). :)

Lil30
02.07.2017 3 z 5

Knihu jsem si vybrala jako oddechovku a to přesně jsem taky dostala. Konec je předvídatelný a příběh ohraný, ale svůj účel splní. Nejsem věková kategorie, pro kterou je kniha určena, ale ve vysledku jsem spokojená. Postavy byly sympatické, až na to nelogické chování, které jsem tak nějak překousla.

Liduka
02.07.2017 5 z 5

skvělá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. I když už nejsem nějakou dobu YA, tak jsem si knihu užila.

Jass
21.06.2017 3 z 5

Vzhledem k tomu, že jsem od této knížky očekávala jen odreagování, jsem byla spokojená. Originalitu tu nečekejte a po smysluplném chování taky moc nepátrejte. Postavy jsou sympatické, ale přesto vám k srdci příliš nepřirostou. Byla jsem zvědavá jaké odpovědi na své otázky Aly najde, protože některé z nich si kladu sama, ale... oceňuju, že se autorka pokusila dát knize alespoň nějakou hloubku, ale moc se to nepovedlo... :) Každopádně ve výsledku jsem vcelku spokojená.

Klaruš21
16.06.2017 4 z 5

Dobrá kniha. Ale nejlepší zdaleka ne :D

Anonymní
13.05.2017 3 z 5

Knížka nebyla špatná, rozhodně nebyla nejlepší, co jsem kdy četla ale byla pěkná a přečtenou jsem ji měla během tří dnů. :D

Adelin239
18.04.2017 5 z 5

Krásný klasický romantický příběh, který opět nezklamal. U knihy mě nejprve zaujal název, ale také obálka a jsem ráda, že jsem se rozhodla si tuto skvělou knihu zakoupit a následně si ji přečíst. Aly mi hned od začátku byla sympatická a totéž platí i pro Brandna. Skvělá oddechovka na dovolenou, vřele doporučuji! ;)

Kiwi24
04.04.2017 4 z 5

Bylo to hezký. Opravdu. Jen... ubírám hvězdičku za originalitu. Tohohle jsou plný i jiný knihy....

plocovam
27.03.2017 5 z 5

Krása! Od začátku byla vidět jak to dopadne, ale knížku jsem si moc užila :)

luciefeix
28.02.2017 1 z 5

o ničem

novakovaterka22
19.02.2017 4 z 5

Knížka se mi hodcně líbila. Když jsem začínala příběh číst, přišlo mi to spíše pro mladší holky v pubertě, ale když jsem se na to podívala z jiné stránky tak se mi příběh hodně zalíbil. Hlavní postava Aly mi někdy sice připadala hodně naivní a riskovala, ale to bylo dobře :) Brandona jsem si oblíbila, ale přišlo mi, že všichni byli na Aly moc milý, i když udělala to co udělala. To mi přišlo trochu zvláštní a tak dávám 4 hvězdičky. Ale určitě doporučuji :)))

Maysonnie
26.12.2016 2 z 5

Umění předstírat mě nijak neoslovilo.
Byla to klasická romanťárna, postavy takové jednoduché, nejradši bych jim každou chvíli dala přes pusu, dalo by se říct, že tam najdete i milostný trojúhelník (ne úplně typický, ale je tam)...
Možná je to tím, že nemám ráda klasické romantické příběhy, ve kterých jde jenom o lásku, ale když jsem knížku dočetla, byla jsem fakt ráda, že už to mám za sebou.

warca
09.12.2016 5 z 5

Sladký příběh jsem přečetla se zatajeným dechem během chvilky. Kniha není nijak napadita, ale i tak se mi moc líbila. Zkrátka oddechovka.

malazluta
08.12.2016 3 z 5

Příjemná oddechovka, nijak neurazí, ale taky nijak výrazně nenadchne.

Pettinka
17.11.2016 4 z 5

Odpočinkový typický romantický příběh o puberťácích. Knížka se mi líbila, přečetla jsem jí docela rychle, určitě neurazí. Ale že bych si knihu musela koupit pro ten pocit, že jí mám doma v knihovně a mohla jí znovu a znovu číst, to asi ne :)
Ale číst jí u moře, před spaním je ideál :)