Haló, tady fantom!

Začalo to nevinně. Deena Martinsonová a její nejlepší přítelkyně Jade Smithová z legrace anonymně telefonovaly svým spolužákům a vyznávaly jim lásku. Když se ale do hry zapletl Deenin nevlastní bratr Chuck a začal vystupovat jako Fantom z Ulice strachu, legrace se ze hry vytratila. Nakonec Chuck vytočí číslo na Fear Street a komedie se definitivně změní v tragédii, když sluchátko zvedne vrah. Jade a Deena se pokoušejí nalézt pravdu a vraha usvědčit. Ale je to nerovný boj: Vrah je zná, ale ony neznají jeho. Podaří se jim zjistit, kdo je muž s maskou? Podaří se jim dokázat, že Chuck je nevinný? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21992/halo-tady-fantom-21992.jpg 3.569

Ulice strachu (3.)

The Wrong Number (1990)

Literatura světová, Horory
Vydáno:, Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Anonymka1
12.07.2016

Jako všechny stopy hrůzy tak i tato je hezká. Jsou to krátké ale zato napínavé příběhy na léto

Lucissia
23.05.2016

Tyto mrňavé knížečky jsem si kupovala myslím na střední a teď jsem je znova objevila u našich na půdě. Haló, tady Fantom je první z nich a super. Na odreagování to funguje, těším se na další :-)

anoti
10.02.2014

Mezi stopy hrůzy to řadím k těm dobrým.Dokonce jsem cítila i lehké napětí :-)

oolinkaa
29.01.2014

Patří k lepším dílům. Do poslední chvíle jsem nevěděla, jak to dopadne..:)

Jitulka
26.06.2012

Zajímavá, líbivá knížka. Přečetla jsem ji jedním dechem. Nedokážete přestat uprostřed, prostě to musíte přečíst celé.
Jak se vtip dokáže změnit v boj o vlastní život.
Ze začátku spíše strašidelné, ke konci více krimi. Ale to nic neubere na napínavosti.
Doporučuji.

Layss
26.02.2012

Stopy hrůzy jsou skvělé odreagování s tou správnou dávkou strachu. Tento příběh mě sice tolik nezaujal, ale i tak má vysoký počet hvězdiček, protože jinak tomu není co vytknout..

minimonisek
23.10.2011

Knížka se čte jedním dechem od začátku až do konce, děj se překvapivě zamotává a vy netušíte, co se stane do další kapitoly. Kniha trochu více než k hororovému tématu zabruslí spíše ke krimi a k odhalení, kdo je vrah.

Babouš

Příběh dvou dospívajících dívek o tom, jak se jejich poťouchlá zábava mění v horor. Krásně napsáno, každá kapitola končí tak, že vás nutí číst dál a dál až do úplného konce. Navíc poměrně reálně vykreslený život amerických středoškoláků.