Trable

Trable https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206944/bmid_trable-NM5-206944.png 4 532 104

Mia Monroeová nikdy neměla lehký život. Když se konečně osamostatnila, myslela si, že všechno bude jednodušší. Ale nebylo… Teď prchá před člověkem, kterého nechce už nikdy vidět. Utíká před minulostí, o níž se nesmí nikdo dozvědět. Zoufale se snaží najít lásku, o které dosud jen snila. Jordan Matthews naopak bere všechno na lehkou váhu. Má rád ženy, jednoduchý, uvolněný a bezproblémový život. Jenže pak potká Miu… zlomenou, zdeptanou a s takovou přítěží, jež je na jednoho člověka příliš. Čím více tuto dívku poznává, zjišťuje, že poprvé chce někomu pomoct. Že touží dozvědět se o ní víc. Když Mia poprvé uvidí Jordana, říká si, že je to přesně typ člověka, s nímž nechce mít nic společného: potetovaný drsňák, který vydělává peníze pokerem a po barech sbírá jednu ženskou za druhou. Jak je tedy možné, že se do něj zamilovala? Jenže pak ji minulost, před níž utekla, začíná rychle dostihovat: Neboť jestliže před něčím utíkáte, musíte se jednou zastavit… …a když se zastavíte, udeří na vás minulost plnou silou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Trouble , 2013

Laf
21.09.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Je dobře napsaná a je velmi těžké se od ní odtrhnout, dokud není konec. Sice ze začátku mě štvalo, že si všechno nechávala líbit, ale nakonec udělala ten správný krok a vše se v dobré obrátilo :)

JanaDor
12.09.2014 5 z 5

Snad poprvé se mi stalo, že ze začátku mi byla hlavní hrdinka nesympatická, lezla mi na nervy a celkově jsem kroutila hlavou nad jejím chováním. Později jsem se omlouvala a litovala ji, protože za to nemůže. To jak ji v dětství formovali osobnost, zanechalo ne šrámy, ale přímo vyorané brázdy na její duši. Jediná slabá stránka knihy pro mě byly sexuální myšlenky Jordana o touze po Mie. Moc mi to tam nepasovalo a chvilkami mi to přišlo až trapné. Naštěstí těchto myšlenek v tom smyslu bylo málo, takže nad tím přivírám očí a musím přiznat, že se mi kniha velmi líbila.

JajaAP
09.09.2014 4 z 5

Moc pěkná adulka. S trochu drsným začátkem a spoustou romantiky. Jen jsem dopředu odhadla jak to dopadne a to mě připravilo o ten šok ze zvratu děje. Ale jinak super kniha. :-)

Beni
09.09.2014 5 z 5

Velice krásná kniha. Mia se mi občas zdála velmi naivní, ale asi se nedá čemu divit s tím, co prožila. Ten, kdo má rád romantiku - určitě doporučuji!!!