Večeře s vampýrem

Večeře s vampýrem https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212627/mid_temna-hrdinka-temna-hrdinka-Ii2-212627.jpg 4 684 139

Temná hrdinka série

Vzrušující paranormální román zasazený v Londýně a zalidněný nezapomenutelnými postavami, mezi nimiž se rozvíjí navzdory okolnostem něco jako láska... Když Violet Leeová cestou z večírku narazí na okouzlujícího a přitom děsivého vampýra Kaspara Varna, začne tak pro ni nebezpečná dobrodružná cesta, jakou si nedokázala představit ani v nejdivočejších snech. Vzájemná přitažlivost mezi Kasparem a Violet se nedá popřít a zdá se, že nedokážou odolat své touze – ale za jakou cenu?... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Dinner with a Vampire , 2012

Kačík@25
19.04.2017 5 z 5

Taky jsem milovníkem fantasy románů a tahle kniha mě uchvátila. Už jsem ji přečetla 3 nebo 4 a pořád mě ještě neomrzela :D
Doporučuji všem nadšeným čtenářům :)

Majdule
31.03.2017 4 z 5

Příjemná fantasy romance. Zdá se, že nabízí zajímavý koncept paralelních světů a upíří začátek je rozjezd, který naláká fanynky, aby strávily i další světy. A na ty jsem zvědavá.

Will_team
31.03.2017

Moje nejoblíbenější kniha! Přečetla jsem ji jedním dechem, a čtu znovu a znovu. Kaspar mi přirostl k srdci hned, stejně tak i Violet.

smisekL
16.03.2017 5 z 5

Temná hrdinka mě opravdu bavila. Přečteno jedním dechem.

elisabeth03
12.03.2017 3 z 5

Tématika upíři mi je hodně blízká. Ten to příběh byl originální ale ZDLOUHAVÝ. Kdyby byl kradší a kdyby autorka do toho dala více jistoty bylo by tolepší.

abelmoony
04.03.2017 2 z 5

Musím uznat, že námět knížky se mi moc líbí. Horší už je její zpracování. Děj mi přijde zbytečně natahovaný. Některé pasáže mi nedávali moc smysl a tak pro mě bylo dosti těžké se do kniho pořádně začíst. Neustále jsem měla potřebu od knihy odbíhat a hledat si jinou zábavu.
Nemám moc ráda knihy kde se vyskytuje milostný trojúhelník a mám ten dojem, že kniha by se bez něj obešla.

valir1
29.12.2016

Škoda papíru :(

e.llis
05.12.2016 2 z 5

Bohužel nemůžu dát více hvězdiček s klidným svědomím.

Děj byl vleklý, pravda občas se i rozjel ale..
Dál mi přišlo, že ani autorka sem tam nevěděla jak vypadají její budovy..
Přeskakování v textu.. Stál daleko od nich a najednou ho chytili? Wutt?
Má autorka nějakou úchylku na psychické poruchy?
Snad žádné dvě (dobře možná dvě ano) postavy se nedaly charakterově rozdělit!
A to bych napsala jako poslední ještě jednou a jasně..
ZATRACENĚ ŠPATNĚ VYKRESLENÉ POSTAVY

Můžu si jedině ODDECHNOUT, že jsem si knihu koupila v Levných knihách a NE v knihkupectví kde jsem původně zamýšlela.

daniela58
24.11.2016 5 z 5

Přečteno za jeden den!
Nemám moc v lásce upíry,tím myslím 'Twilight ságu',takže jsem si říkala,že ta kniha asi nebude nic pro mě..ALE!!Kniha byla ale naprosto úžasná.Je to typ knížky,kdy si pobrečíte,zasmějete a úplně se vžijete do příběhu.

warca
18.11.2016 3 z 5

První polovina se mi docela líbila. Postavy mi byly sympatické a dobře se to četlo. Konec se nějak moc zamotal. Celkový dojem byl pak takový nijaký.

lucie2952
26.10.2016 4 z 5

Úžasná knížka. Strašně mě bavila. Scény s Violet a Kasparem byly boží ♥ Jen konec mě trochu zklamal. Strašně urychlenej. Chtělo by to pokračování..

Nicol13
20.10.2016 4 z 5

Průměrná kniha, která se však dobře čte.

Niriel
09.10.2016 3 z 5

Jednoduchá kniha, která se však čte jedním dechem. Chtěla jsem něco oddechového a mnoho jsem od knihy nečekala. Přesto si mě kniha získala.

Mladá spisovatelka se zřejmě lehce inspirovala Stmíváním, ale doplnila ho ho o upíry dravce. Nikdo zde není mírumilovný a přesto se je naučíte chápat.

Nechybí ani milostný trojúhelník, který mi přijde maličko navíc. Kniha by se obešla i bez něj. Líbí se mi propojení minulosti a budoucnosti. Spletení dvou životů blízko k sobě.

Která dívka by si nepřála svého prince, se kterým ji pojí osud? Ač je trochu temný.

sylva8672
02.10.2016 5 z 5

Tak tahle kniha mě naprosto pohltila!!! Miluju příběhy s upíry a tento se mi opravdu velice líbil. Jen ten konec mě krapet zklamal.... Celou dobu jsem se těšila na její proměnu a najednou kniha skončila :-(
Ale jinak vážně úžasné čtení a moc se těším, až se vrhnu na další díl :-)

Mermaida
16.09.2016 5 z 5

Velmi pěkné čtení - příběh mě upoutal a vtáhl. Tuhle tématiku můžu, tudíž se mi kniha a i příběh líbily. Autorce velké plus za nápaditost a hezký sloh. Určitě mám v plánu se pustit i do druhé knihy, a už teď se těším.

Snofru
30.08.2016

K téhle knížce jsem se dostala v rámci Čtenářské výzvy a rozhodně nelituji. Moc pěkný příběh o lásce, o přátelství a hlavně o upírech...to je moje, a i když jsem o pořádnou kapku starší než autorka, perfektně jsem se bavila a těším se, až se vrhnu do dalšího dílu. U knížky si chci odpočinout a tento styl psaní mě opravdu baví, i když někdo namítne, že je to hodně naivní, mě to nevadí.

ŠárkaK
28.08.2016 4 z 5

Zrovna ji čtu, velmi zajímavé a překvapil mne věk autorky, někdo se prostě narodí a umí...

Brambu
24.08.2016 4 z 5

Vampýři v té své klasické podobě. ANO! Zabijáci, lovci, lidské bytosti. Boj o přežití. Výborný příběh se vším všudy, co k tomu patří. Láska, beznaděj, touha, přátelství. Tak tohle mne opravdu moc a moc bavilo, hned se pouštím do druhého dílu =)

Wendysek
22.07.2016 3 z 5

Nápad fajn, provedení trochu moc naivní. Věk autorky jsem zjistila až posléze a v podstatě je to opravdu míněno pouze pro čtenářky jejího věku. Možná je něco způsobeno i překladem...

eviktes
19.07.2016 5 z 5

Super knížka - dobře se čte a pohltí člověka ;) Za mě doporučuji

upíři dark fantasy kráska a zvíře

Abigail Gibbs
britská, 1994
2014  78%Růže podzimu
2013  82%Večeře s vampýrem

Kniha Večeře s vampýrem je v