Super jednoduše

Super jednoduše https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453057/bmid_super-jednoduse-JOu-453057.jpg 5 44 18

Pár obyčejných surovin, jednoduchý postup a na stole super jídlo. O nic jiného v této kuchařce nejde. Žádná nukleární věda a žádné složitosti. Připravit si něco k jídlu díky této kuchařce zvládne kdokoliv a jídla, která v ní najdete, odrážejí způsob života, jakým žije spousta z nás. K receptům nebudete potřebovat tisíce ingrediencí ani hromadu nádobí. Omezili jsme se na minimum, aby recepty zvládl bez obtíží úplně každý a výsledek byl přitom vydatný, svěží i tradiční. Uvařit na jedničku se dá totiž i z toho, co seženete v každém supermarketu nebo ve večerce za rohem. Pokud si čas od času kladete otázku „Co zas budu dnes vařit?“, tady je odpověď s řadou nápadů a tipů, které zvládnete stejně hravě jako skládačku z Lega. Super jídlo se dá totiž připravit i super jednoduše.... celý text

Atlantis
27.07.2023 5 z 5

4,5* Kuchařky nijak nevyhledávám, ale Super jednoduše je hodně povedenou záležitostí pro všechny začátečníky. Příjemný rozptyl receptů od klasiky po experimenty, fotky mohou někomu pomoci. Jen je otázka, jestli je potřeba fotit mrkev do surovin apod.

JancaMia
08.10.2022 5 z 5

Super kuchařka =) od všeho trochu a domácky jednoduše , pan kuchař je prostě třída

Vaceda
05.08.2022 5 z 5

Je to skvělá kuchařka skvělého kuchaře, jehož působení v Ano, šéfe! jsem miloval a jeho hlášky budu používat do chvíle, než si mě andělé zavolají k sobě. Avšak musím říct, že bych od jednoho druhu mas dal vícero receptů a taky vícero sladkých receptů.

Nymfadora.T.
13.03.2022 5 z 5

Opravdu jednoduché recepty, krásné fotky, zkrátka perfektní kuchařka. Pan Pohlreich je za mne jednička :-)

JoMia
07.03.2022 5 z 5

Moje nejoblíbenější kuchařka. Vařím podle ní pořád. Opravdu super jednoduché recepty.

deny_ba
03.01.2022 5 z 5

Za mě super. Jednoduché recepty, zároveň netradiční, jsem mile překvapená.

Jitty82
29.12.2021 5 z 5

Výborné a opravdu jednoduché recepty. Ani jsem netušila, jak skvělá investice to bude. Jako první mě potěšilo krásné zpracování a běžná dostupnost surovin na trhu.

Kuchařka se ohromně povedla!

Calinda
15.10.2021 5 z 5

Mám již několik kuchařek od pana Pohlreicha, všechny jsou super a tak mi nesměla chybět ani tato. Opět velké nadšení, recepty jsou složené jen z několika surovin, které jsou běžně dostupné a všechny, co jsem zatím vyzkoušela, jsou na jedničku s hvězdičkou.

n.ezn.amy
03.10.2021 5 z 5

Tak tahle kuchařka se povedla, opravdu jednoduché recepty z dostupných surovin. Krásně doplněné hezkými fotografiemi. Dneska jsem zkoušel kachní prsa přesně podle receptu a byly skvělé.

Fiddis
03.08.2021 5 z 5

Velmi chválím. Je to opravdu jednoduché a co jsem zatím zkusila, se povedlo a moc mi chutnalo. Můžu všem doporučit :-)

knihomolkadorfa
01.08.2021 5 z 5

Zdeňka Pohlreicha mám ráda a tuto kuchařku jsou si koupila zde na Bazaru. Krásné zpracování, na první pohled je jasné, které suroviny budeme potřebovat a recepty jsou vážně rychlé a skvělé. Kuchařka, která není jen na prohlížení, ale podle které je radost vařit.

holomex
21.07.2021 4 z 5

Tohle je nakonec kuchařka, podle které opravdu vaříme. Což si myslím, že je pro knihu v daném segmentu to nejvyšší ocenění a naplnění. Oceňuji také grafické pojetí, které na mě působí vzdušně a čistě.

danuska
18.05.2021 3 z 5

Kniha je naozaj krásna, ale recepty ma veľmi nezaujali.

Alixon
18.02.2021 5 z 5

Tohle je jedna z nejlepších českých kuchařek. Všechno co jsem uvařil, chutnalo výborně. Je to kuchařka jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé, hlavně pokud mají doma děti a řeší co udělat na večeři / oběd abysme nejedli pořád to samé

Nelička
13.01.2021 5 z 5

Geniální kuchařka. Kombinace absolutně běžně dostupných surovin a fakt fakt fakt jednoduchých postupů. Poklad!

Naďa2411
08.01.2021 5 z 5

Kuchařka pro každého do dnešní uspěchané doby. Je přehledná z dostupných surovin bez složitých postupů. Určitě vše vyzkouším.

katka134
27.12.2020 5 z 5

Skvělá kuchařka.
Recepty jednoduché, suroviny dostupné, dobře popsaný postup.
Vyzkoušené recepty nám chutnaly.
Platí tady, že v jednoduchosti je krása, ...tedy výborná chuť.

jjanca
11.11.2020 5 z 5

Rýchle a jednoduché recepty. A hlavne veľmi chutné. Všetko, čo som zatiaľ skúšala, sa vydarilo a chutilo :)

Zdeněk Pohlreich
česká, 1957