Super jednoduše přehled

Super jednoduše https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453057/bmid_super-jednoduse-JOu-453057.jpg 5 45 45

Pár obyčejných surovin, jednoduchý postup a na stole super jídlo. O nic jiného v této kuchařce nejde. Žádná nukleární věda a žádné složitosti. Připravit si něco k jídlu díky této kuchařce zvládne kdokoliv a jídla, která v ní najdete, odrážejí způsob života, jakým žije spousta z nás. K receptům nebudete potřebovat tisíce ingrediencí ani hromadu nádobí. Omezili jsme se na minimum, aby recepty zvládl bez obtíží úplně každý a výsledek byl přitom vydatný, svěží i tradiční. Uvařit na jedničku se dá totiž i z toho, co seženete v každém supermarketu nebo ve večerce za rohem. Pokud si čas od času kladete otázku „Co zas budu dnes vařit?“, tady je odpověď s řadou nápadů a tipů, které zvládnete stejně hravě jako skládačku z Lega. Super jídlo se dá totiž připravit i super jednoduše.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Super jednoduše. Přihlašte se a napište ho.

Atlantis
27.07.2023 5 z 5

4,5* Kuchařky nijak nevyhledávám, ale Super jednoduše je hodně povedenou záležitostí pro všechny začátečníky. Příjemný rozptyl receptů od klasiky po experimenty, fotky mohou někomu pomoci. Jen je otázka, jestli je potřeba fotit mrkev do surovin apod.

JancaMia
08.10.2022 5 z 5

Super kuchařka =) od všeho trochu a domácky jednoduše , pan kuchař je prostě třída

Vaceda
05.08.2022 5 z 5

Je to skvělá kuchařka skvělého kuchaře, jehož působení v Ano, šéfe! jsem miloval a jeho hlášky budu používat do chvíle, než si mě andělé zavolají k sobě. Avšak musím říct, že bych od jednoho druhu mas dal vícero receptů a taky vícero sladkých receptů.

10. ročník KNIHOMÁNIE startuje ve středu!

19.10.2020

Knižní novinky (43. týden)

18.10.2020

Kniha Super jednoduše v seznamech