Sovák - Dík za váš smích!

Sovák - Dík za váš smích! https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45812/bmid_sovak-1C5-45812.jpg 4 137 31

Sovák série

Podtitul: Dík za váš smích aneb Já a moje trosky. Čtenářský bestseller - humor skvělého herce a jedinečného baviče Jiřího Sováka.

n.ezn.amy
14.01.2024 5 z 5

Vzpomínky Jiřího Sováka na jeho život, jak se dostal k divadlu, na kolegy herce hlavně na Vladimíra Menšíka. Také jeho štace po divadlech a role ve filmech. Milé a trochu netradiční vyprávění, které čtenáře pobaví a nepřestane se při četbě usmívat. Nenáročná a odpočinková kniha.

Lele61
19.09.2023 4 z 5

Legendární herec a komik Jiří Sovák se v této knížce rozhodl podělit se čtenáři o různé samozřejmě nejčastěji velmi humorné vzpomínky a historky ze svého bohatého profesního života. Vhodně doplněno celou řadou fotografii. Je to taková nenáročná četba pro pobavení.

Zemlja
28.08.2023 4 z 5

Měla jsem ráda jeho herectví a suchý humor. Knížku jsem četla na dovolené, bavila mě.

Aleh
27.04.2023 4 z 5

Spolu s Jiřím Sovákem psala tuto knihu i paní Slávka Kopecká. Pan Sovák nehrál, on prostě byl. Mám moc ráda jeho filmy a ráda si přečtu i něco z jeho života. A pan Sovák si života opravdu užíval. Díky jeho filmům a knižním vzpomínkám nás může bavit, i když už není mezi námi. I když jsem jeho mnohé filmy mockrát viděla a mnohé zážitky už několikrát slyšela nebo četla, ráda se ve chvílích odpočinku k jeho nezapomenutelnému humoru vracím.

ladaol
05.09.2022 3 z 5

Já nevím, to bylo pořád o chlastu a střevních potížích, mně to tedy až tak nenadchlo. Možná jako vyprávění s tou správnou atmosférou by to vyznělo lépe.

Janizoun
13.08.2022 5 z 5

Nádhera. Všechny čtyři knihy pana Sováka ihned doporučuji, "vo tom žádná" :-)

georginaa
16.06.2022 5 z 5

Je zvláštní, že jako herec vystupoval spíše jako komik a v soukromý byl pravý opak. Nicméně vyprávění bylo úchvatné, herci mají opravdu bohaté vzpomínky a jsem i ráda, že nás nechají i nakouknout pod pokličku svého řemesla a života.

Aya81
26.10.2021 3 z 5

Nezazlívejte mi, že jsem skoupá na hvězdy... ale přestože pana Sováka jako herce zbožňuju a jeho pohled na život je mi víc než sympatický, nemám ráda životopisy a knihy vzpomínek.. Přečetla jsem kvůli výzvě, mnohem raději se podívám na nějaký film nebo televizní pořad s panem Sovákem.

Steve1511
27.08.2021 5 z 5

Dal bych všechny svoje úspory v bance za to, kdyby mě tento pán a Vladimír Menšík pozvali na tah Prahou.

Kontryhelka
29.01.2021 5 z 5

Tenhle dědek se mi vždycky ve svých rolích líbil. I jeho různá vyprávění mně bavila a byl vtipný. Nostalgicky na něho vzpomínám jako na pana Viga z Arabely, kde jsem ho vlastně jako malá televizní divačka poprvé zaznamenala a to zřejmě díky těm jeho zvláštním vousům.

castkov
20.09.2020 5 z 5

Krásná kniha...

cérka
14.09.2020 4 z 5

Knihu jsem poprvé přečetla již před mnoha lety. Smála jsem se nahlas tehdy i teď, i když po letech a přečtení mnoha jiných knih už ne tak často. Každopádně, je to ona, poslední kniha, která mi chyběla do Čtenářské výzvy 2020. Mám splněno :). Myslím, že jsem si nemohla vybrat lepší tečku. Pan Sovák je nenahraditelný, ale jeho humor je díky podobným knihám, filmům a vyprávění věčný. Doporučuji :)

verka5083
08.08.2020 5 z 5

Tohle je tak skvělá a tak humorná kniha, že se musím smát ještě teď.

frantisek8863
28.06.2020 4 z 5

Po dlouhé době jsem se opět vrátil k osvědčenému humoru s oblíbeným hercem. Prima pohoda, zábava a relax.

4xbabča
13.06.2020 4 z 5

Příjemné, pohodové čtení, při kterém se každý čtenář určitě pobaví. Skvělý herec Jiří Sovák spolu se spisovatelkou Slávkou Kopeckou napsali spolu moc hezkou knihu vyprávěných zážitků z hereckého života, které jsou opravdu veselé.

ArwenAragorn
13.06.2019 5 z 5

Pan Sovák mě vždycky dokáže rozesmát.

4444913
09.04.2019 5 z 5

Samá sranda!Nepřekonatelné historky.Věta"Andulko,a taky mám filcky"mi málem způsobila zástavu dechu když jsem si to představila naživo.To musel být život!

iceVS
19.08.2018 5 z 5

Smávala jsem se u této knihy nahlas a četla ji, když mi bylo nejhůř. Byť jsem znala všechny příběhy nazpaměť. Jiří mi vždy pomohl.

zdenaR
13.08.2018 5 z 5

Velmi příjemné čtení - volně řazené vzpomínky, které pobaví a připomenou nejen tohoto skvělého herce, ale i další jeho kolegy.

witko
27.03.2018 5 z 5

Při čtení vzpomínek herce Sováka, jako bych slyšel jeho hlas a několikrát jsem se od srdce zasmál. Asi bych si měl pár takových knížek občas přečíst.

osobnosti herci čeští herci

Autoři knihy