Druhá stříbrná kniha snů

Druhá stříbrná kniha snů

Liv je v šoku: Secrecy zná její nejtajnější tajemství. Ale odkud? A co před ní Henry skrývá? Co je to za podivnou postavu, která se potuluje a řádí v nekonečných chodbách snového světa? A proč je Livina sestra Mia najednou náměsíčná? Noční můry, záhadná setkání a divoké pronásledování zrovna nesvědčí dobrému spánku. K ... celý text

Noční můry, záhadná setkání a divoké pronásledování zrovna nesvědčí dobrému spánku. K tomu se musí Liv vyrovnat se svou nově poskládanou rodinou a intrikánskou babičkou. A faktem, že existují lidé, kteří s ní mají nevyřízené účty. Jak přes den, tak v noci… méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207148/silber-druha-stribrna-kniha-snu-UMz-207148.jpg 4.5378

Stříbrná kniha snů (2.)

Silber: Das zweite Buch der Träume (2014)

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

Tofinka

Super knížka! Stejně kouzelná jako první díl.
A ta obálka... K tomu snad nejde říct nic jiného, než - nádhera. :D
Strašně moc se těším na třetí díl.

POZOR SPOILER!!!
Moc mě mrzí že se Liv a Henry rozešli a doufám, že se brzy dají zase dohromady...

popeluška

Právě dočteno a kniha se mi moc líbila, stejně jako první díl. Stojí za přečtení :-) užila jsem si knihu maximálně a už teď se těším na další díl ...

markulka

Trochu jsem se bála, že budu z druhého dílu zklamaná. Teď se sama sobě směju, že mě něco takového vůbec napadlo :D Jsem z chodby plné dveří, které vedou do cizích snů naprosto unesená. Rychlý dějový spád, zajímavé postavy, originální příběh...ach, zase nemám co vytknout. Na závěr si ještě neodpustím poznámku, že jsem se zamilovala do přísloví pana Wu...

brzda.

Dlouho jsem to odkládala než si ji přečtu, ale je úžasná.

KnihomolkD

Upřimně,nejvíc mě zklamalo ten rozchod mezi Henrym a Liv. Jinak se mi to strašně líbilo a já už se těším na třetí díl. :)

EvikU.

Mně se kniha naprosto líbila. Je čtivá. Zajímavý námět, fantasy. Je super.

anjelik991987

časový odstup od prvého dielu ma dosť sklamal, no bolo to zaujímavé čítanie, škoda toho smutného konca, verím, že záver trojky bude taký ako mali drahokamy, no moja zvedavosť a niektoré dramatické situácie zabezpečili, že sa to čítalo samo.

Halka2

Jak jsem psala u prvního dílu - zajímavé, něco jiného, dobrá oddechovka. Určitě si budu chtít přečíst i třetí knihu. Jenom nevím, jestli si budu pamatovat o čem první dvě knihy byly, až ta třetí vyjde.

NikolP.

Musím uznat že tato kniha mě moc nebavila v porovnání se sérií drahokamy a prvním dílem, ale propadák to taky rozhodně není! :D

adela3429

Absolutně nechápu, proč mi trvalo tak hrozně dlouho, než jsem se do tohohle dílu pustila. Byl parádní, dokonce ještě lepší než jednička! :)

Kačkaknihomol

Co říct..... DOPORUČUJU

Readerka09

Tuto sérii jsem si naprosto zamilovala. Autorka skvěle píše a prakticky od knihy nemůžu odtrhnout oči. Výborná kniha. Doporučuji všem snílkům, kteří jsou neustále v oblacích...

Bumky
04.12.2016

Výborný pokracovani, stejne jako jine knihy od autorky plna napeti, nemuzu se dockat dalsiho dilu :)

MotorkaN
07.11.2016

Vysněná kniha! A to doslova.

verulik196
25.10.2016

Opět jsem nebyla zklamaná. Tahle série se jí podařila. Doufám, že poslední díl bude stejně dobrý jako oba předešlé.

todilka
21.09.2016

Úroveň si série drží, jen tak dál, těším se na závěr :-)

venacava
15.09.2016

Co říct, mě se druhý díl líbil stejně jako první :).

Bugulin
24.08.2016

dobrýýýýýý

TerraNova
07.08.2016

Super příběh!!! Bylo to stejně šílené a milé jako první díl. A doufám, že ve stejném duchu bude i třetí. ;) Určitě doporučuji, mě se líbil druhý díl stejně tak, jako první. Jen mě mrzelo, že si Liv s Henrym nerozuměli. Ale bez toho by to nebylo ono. :D Stejně věřím, že to bude mít happyend. :D Emily bych kopla a Florence jakbysmet. To samé samozřejmě platí i s Anabel a Arthurem. Jo a taky Okrb by si to zasloužila. :D

A o obálkách nemluvně, ty jsou kouzelné a krásné. I s přebalem, i bez něj... :)

Nemůžu se dočkat, až vyjde i poslední díl. Doslova to budu stalkovat. :D

Luciluc
27.07.2016

Druhý díl bych zhodnotila podobně jako ten první. Stále mi chybělo více tajemna a nějaká větší zápletka, ale i tak se kniha opět velmi dobře četla. Byla jsem zvědavá, jak se vyřeší Miina náměsíčnost.. no nakonec to bylo vcelku jednoduché řešení.. :) Ocenila jsem, že bylo věnováno více prostoru Graysonovi, kterého jsem si hodně oblíbila (kdo by si neoblíbil milého, chytrého, starostlivého a hezkého kluka, který se po večerech po domě promenáduje jen v kalhotech od pyžama :D). Nechápala jsem, jak někdo jako Grayson vůbec mohl začít chodit s nějakým jako je Emily, byla na ránu..Liv měla i tady dobré hlášky, možná trochu slabší, než v prvním díle, ale i tak to bylo milé. Okrb byla dobře nesnesitelná a ta záležitost s panem Tulínkem...tolik povyku pro keř..Škoda, že byl Henry vůči Liv tak uzavřený, fandila jsem jim.. i když by se mi Liv možná hodila víc ke Graysonovi, ale vzhledem k tomu, že z nich budou nevlastní sourozenci, by to bylo asi dost divné..:) Velmi se mi líbila obálka knihy, je opravdu kouzelná a "ornamenty" na stránkách u začátku kapitol jsou také pěkné. Těším se na další díl, určitě si ho přečtu, jsem zvědavá, jak to všechno nakonec dopadne a i na to, kdo je Secrecy.

lady Alyss
25.07.2016

Super, vtipná a napínavá knížka. Kapku slabší oproti prvnímu dílu, ale věřím že třetí díl to napraví :D

Markouš
15.07.2016

Druhý díl byl stejně super jako ten první. Taky bych chtěla ve snu najít své dveře, ale bohužel si pomalu ani nepamatuju svoje sny :D A nenávidím, že musím čekat na poslední díl :( A Grayson je prostě top ❤

Venny345
10.07.2016

Opět nezklamala. Škoda, že knihy vycházejí s takovým odstupem. :-(

pecinka21
06.07.2016

Druhý díl mě neohromil, nevím snad je to úděl prostředních dílů, ale nic mě v tomto pokračování nepřekvapilo a nic moc zajímavého se tam nedělo. Poslední díl ale rozhodně číst budu, přeci jen chci vědět jak to dopadne.

rarášek
27.06.2016

Další skvělý díl. Pořádně napínavý kolem Henryho a Liv, Min a Arthura. Rozhodně zbožňuju Liv, Henryho, Miu a Graysona. V tomhle díle mi lezly strašně na nervy Okrb, Florence a Emily. Rozhodně se těším na další díl. Obálka je znovu úžasná. :) Jsem hrozně zvědavá, kdo je Secrecy. :)

wesulle
26.06.2016

Kniha se mi moc líbila a už se nemůžu dočkat třetího dílu.

asanita
14.06.2016

Druhá Stříbrná kniha snů se mi líbila snad ještě více než první díl, protože přinesla spoustu zvratů a skvělý děj. Opravdu mě bavilo zpříjemňovat si dny čtením této nenáročné knihy spolu s ironickými poznámkami Liv, nesnášenlivou babičkou (Okrb), perfekcionistkou Florence ale i s příjemnými postavami jako je třeba Mia, Henry a Grayson. Moc se těším na třetí díl, kde by mělo přijít konečné rozuzlení. :-)

Capinka
12.06.2016

Druhý díl mě zklamal, zasmála jsem se u něj jenom jednou a ten děj se mi moc nelíbil, čekala jsem od toho asi něco jiného než neustálé běhání po chodbě ve snu. Myslela jsem, že se o snovém světě dozvíme něco víc, ale my pořád víme totéž jako na konci prvního dílu. Doufám, že třetí díl v sobě bude mít trochu větší náboj a nějakou lepší pointu/zápletku.

betka2467
07.06.2016

U anděla, jak mě autorka uchopila do svých sítí. Druhý díl naprosto skvělý, vtipný a napínavý. Nevím jak to vydržím než vyjde i završení trilogie.

vikimi
26.05.2016

Autorka nemohla zklamat ani v druhém díle této zajímavé a čtivé série. Knížka baví i místy pobaví, je to příjemný oddech a hlavně to má i hezký nápad a děj!
Určitě doporučuji a nemohu se dočkat posledního dílu. Doufám, že Kerstin bude i po téhle trilogii psát dál a dál!