Hříšník

Hříšník https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20090/bmid_hrisnik-DVd-20090.jpg 4 46 46

Seducer série

Rok 1833, Anglie Zraněná Fleur se probudí v posteli u Danteho, známého anglického floutka a bezstarostného prostopášníka. Někdo ji postřelil – a právě zadlužený a fanfarónský Dante se jí obětavě ujal. Nesleduje tím mladý muž jen svůj prospěch? Fleur je sice bohatá, z dluhů mu však sotva pomůže, protože finance stále kontroluje její otčím. V domnění, že je naprosto imunní vůči Danteho svádění, mu Fleur nabízí polovinu majetku výměnou za volnost, kterou získá formálním sňatkem. Je to úmluva, která by svedla na scestí i samotného ďábla...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Sinner , 2003

Maria95
07.03.2019 3 z 5

Lehká oddychovka s romantickým podtextem.. Ten konec byl ale trošku odflaknuty

Ms.Floyd
11.07.2017 3 z 5

Příběh není špatný, ale nijak zvlášť mě neoslovil. V sérii určitě najdete i lepší díly. Každopádně i tak je to docela dobré oddychové čtení.

havrmoni
26.09.2016 5 z 5

Tohle se mi líbilo vìc než předchozí. Jak píše modranka je dobré číst všechny díly,jsou propojené lidmi i osudy. Tento příběh je více romantický a nejsou tu intriky politické,ale jiné plus vydírání atd. Hrdinka mi sedla více než v předchozìch,ale až u ní mě došlo proč mě ty ženské vadí. Svým vyvoleným důvěřují a milují je,ale nekomunikujì,spoustu věcí si nechávajì pro sebe. Jako že do nich nikomu nic není.

modranka
17.07.2012 5 z 5

Ak chcete zažiť výnimočný pocit pri čítaní romantickej knihy, čítajte všetky časti série Seducer (Zvodca). Zaručujem príjemnú zábavu, ak máte ovšem radi romantiku 19. storočia.

19. století milostné romány bohatství svádění majetek historické romance

Madeline Hunter