Sára kráča do paláca

Sára kráča do paláca https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513409/bmid_sara-kraca-do-palaca-5yz-513409.jpg 4 4 2

To, čo sa zdá bežným ľuďom nereálne, je pre Sáru rutina. Je šéfredaktorkou módneho časopisu a ako novinárka sa už stretla azda so všetkými slávnymi osobnosťami – spevákmi, hercami, športovcami u nás i v zahraničí. Mnohých mala možnosť navštíviť v súkromí ich honosných víl a palácov, s inými sa dokonca skamarátila, takže ju už len tak nič nezaskočí. Až kým nestretne talianskeho prezidenta. Príbeh tajnej lásky, ktorý sa začne ako rozprávka, však čoskoro narazí na realitu. Román o tom, že o našom šťastí by nemal rozhodovať nik iný, iba my sami.... celý text

januska82
15.10.2023 4 z 5

Rozprávka pre dospelých. Asi tak by som charakterizovala túto knihu. Na môj vkus trochu presladená. Ale aj napriek tomu je to milé čítanie a dej plynie rýchlosťou vetra

Sára, šéfredaktorka módneho časopisu zo Slovenska sa prvýkrát stretne s talianskym prezidentom, keď s ním robí rozhovor.

Fabrizio, taliansky prezident. Samozrejme, keď uvidí Sáru, nevie z nej spustiť oči. Láska na prvý pohľad.....

Dlhšie dobu sa neuvidia, ale komunikujú spolu cez novoročné pozdravy (na začiatok), postupne sa dopracujú ku komunikácii cez mobil a k videohovorom.... Medzitým sa do seba obaja beznádejne zamilujú a začnú sa občasne stretávať.... A ako to už v takýchto príbehoch býva, sem tam sa vyskytne aj nejaký problém..... Aaale..... Všetko nakoniec dobre dopadne

Majka1979
28.05.2023 5 z 5

Od autorky som čítala doteraz všetky jej knihy. Ale táto bola z nich tá najlepšia. Od začiatku som ju čítala s napätím, čo sa udeje.
Mladá šéfredaktorka Sára sa dostane k tomu, že robí rozhovor s talianskym prezidentom.
Ona slobodná, on ženatý.
Už pri prvom stretnutí cíti niečo, čo by nemala. Ale on je diplomat a tak sa k nej aj tak správa. Dlhšiu dobu sa nekontaktujú. Len jej pošle ročenku, ale nič viac.
Pri opätovnom zvolení za prezidenta mu Sára okrem blahoželania pošle aj niečo špeciálne. A tak začne ich kontakt, cez mobil, cez PC, no nakoniec aj osobne.
A keď sa do seba naozaj zamilujú, je čo riešiť. Ona je predsa slobodná a má svoj voľný život. On je ženatý a má svoje postavenie.
Dokáže láska prekonať aj také prekážky, ktoré sa navonok zdajú byť neprekonateľné?
Alebo sa príde na to, že to všetko je úplne inak.
Odporúčam prečítať si tento čarovný príbeh. Ja som ho prečítala za jeden večer a musela som ho stoj čo stoj dočítať :)
Prajem príjemné čítanie :)