Rozbité šťastie

Rozbité šťastie https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17475/rozbite-stastie-17475.jpg 4 187 55

Takmer idylický život manželskej dvojice náhle postihne kríza, keď sa Andrej dostane do väzenia pre daňový podvod. Terka zostáva na výchovu detí sama a je nútená popasovať sa s novými životnými okolnosťami...

mischapida
14.11.2014 5 z 5

Mám ráda všechny knihy autorky. Líbilo se mi, že tahle se trochu vymykala. Neměla stejný scénář jako většina ostatních.

Januli
03.11.2014 5 z 5

Skvělá knížka, autorka mi hodně připomíná naši Magdu Váňovou, kterou mám ráda. Určitě si přečtu více jejich knížek.

ina77
28.10.2014 5 z 5

Jak jinak od této autorky,hodně dobré čtení!!

Alča I.
12.06.2014 4 z 5

Začátek byl pro dlouhavý, až nepřirozený pro pracující ženu. Jinak děj románu super. Měly by i to přečíst hlavně emancipované mladé ženy. Ne vždy jde život jak jsme si ho nalinkovaly.

mája1970
10.03.2014 5 z 5

Jedna z nejlepších knih od autorky

Dataline
10.02.2014 5 z 5

Přečetla jsem několik knih této autorky a tahle je pro mě ta nej. Četla jsem jedním dechem, dlouho přes půlnoc, nemohla jsem se od ní odervat. Krásná, velmi čtivá, ze života. Vřele doporučuji.

VladkaBU
10.02.2014 5 z 5

... mně se příběh líbil, možná i proto, že neskončil typickým happyendem, jak by člověk asi očekával. Hezky se četl

Ankavi
19.01.2014 5 z 5

Autorka patří k mým velmi oblíbeným, nicméně ne všechny její knihy jsou úplně reálné, mnohé spíš působí jako pohádky, které se dobře čtou ženám středního věku - samozřejmě nic proti tomu. Nicméně tahle kniha mě doslova uchvátila svým příběhem, kterým je snadno uvěřitelný - popisuje aktuální problémy naší doby, se kterými se v běžném životě setkáváme na každém kroku - dodávám bohužel na každém kroku. Ačkoli kniha ve svém závěru přes řadu úskalí vyzní optimisticky, nevyústí ve zcela klasický happyend, kde se nakonec všichni setkali měli moc rádi, dokud neumřeli, a to jí přidává na půvabu. Doporučuji, myslím, že cílová skupina se v příbězích hlavních hrdinů této knihy aspoň trochu najde. Při čtení sice chvílemi možná budete propadat beznaději, ale pak se zase budete usmívat nebo mít slzy v očích,. A o tom je život .-)

renataab
21.08.2013 5 z 5

Tento román se řadí u mě ke třem "nej" od této autorky - Nataša, Dva životy, Rozbité štěstí, ale ještě jsem nepřečetla všechny knihy od autorky. Příběh mě velmi chytil od začátku, děj byl strhující a nedalo se od knihy odejít. Klaním se autorce jejímu umění.
K vydavateli: Mrzí mě časté chyby v uvozovkách, často jsem se vracela, co je skutečně přímá řeč a co už nepřímá. Navíc asi došlo při výtisku nějaké tiskové chybě - chybí asi pár stran a posun v ději docela zásadním . s. 356 nenavazuje dějově na s. 355, což jsou ale nedostatky vydavatele a ne autorky.

monula101
04.08.2013 5 z 5

S knizkou jsem byla spokojena zajimava

Radka Padka
05.07.2013

opravdu nečekaný konec...a to se málo kdy stává :o )

1alena1
14.06.2013 5 z 5

Tohle všechno se dnes může stát a děje se. Radujme se z každého okamžiku, který je hezký a nechtějme od života víc, než na co máme. Jinak ty konce nebývají pěkné. Příjemné čtení na dovolenou, žádné převratné myšlenky, ale knížka se mi velice líbila.

kika 13
28.10.2012 5 z 5

Mistrně psané a popsané pocity hlavní hrdinky,která sama svým chováním donutila manžela dělat to co udělal,ale to ho neomlouvá.Tereza se po zatčení manžela je nucená postarat o všechno sama.Pujde ji to.

asterixka
20.08.2012 1 z 5

Nuda na x stránkách...

WEIL
13.08.2011

Daňoví podvodníci a jejich manželství. terka přinutila svými nároky Andreje aby obíral stát, a pak se diví, že je na dvě děti najednou sama? To snad ne.

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky