Rozbité šťastie

Rozbité šťastie https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17475/rozbite-stastie-17475.jpg 4 187 55

Takmer idylický život manželskej dvojice náhle postihne kríza, keď sa Andrej dostane do väzenia pre daňový podvod. Terka zostáva na výchovu detí sama a je nútená popasovať sa s novými životnými okolnosťami...

ave55
21.03.2018 4 z 5

Nooo, hezky to nakonec vystupňovalo.

Evaneva
19.12.2017

Do knihy se toho vešlo opravdu hodně. Láska, nenávist, žárlivost, problémy s drogami, pracovní úspěchy, atd. Myslím, že ne nadarmo se říká, že co tě nezabije, to tě posílí...

marli58
29.08.2017 3 z 5

Docela nešťastný název - od začátku jsem čekala, kdy se to štěstí rozbije :-(. Takže někdy pěkné, někdy těžko uvěřitelné a ta únava hlavní hrdinky mě někdy úplně unavila. Ale přečíst se to dá.

jana9094
09.08.2017 5 z 5

Všechny knihy této autorky mám ráda a tady opět nezklamala. Nemohla jsem se od knihy odtrhnut v očekávání, jak se bude vše dále vyvíjet. Doporučuji.

Romžiry
10.07.2017 4 z 5

První půlku knihy jsem žasla nad umírněnou a poslušnou povahou hlavní hrdinky. Ale pak to mělo pěkný spád. Doporučuji.

Petule5
08.04.2017 5 z 5

Jakmile dostanou do knihovny jakoukoli knihu od Táni, jsem natěšená jak malé dítě na svou oblíbenou hračku. Táňa píše velmi dobře a tento příběh se četl od začátku do konce skvěle a velmi mě bavil. Hodnotím krásnými pěti hvězdičkami :-)

ritz
20.03.2017 5 z 5

Hezké, čtivé, co všechno by mohla ženská vydržet, co?

mariva
14.10.2016 5 z 5

Děj knihy mě chytil hned od začátku a nepustil až do konce. Autorka toho na hrdinku naložila opravdu hodně a zvědavost, jak všechny ty problémy zvládne, mě poháněla číst stále dál a dál. Čtivý román vystihující současné problémy mi potvrdil, že knihy této autorky stojí za přečtení.

kudrdlinka
13.09.2016 5 z 5

Knížka je typická Keleová, kterou čtu moc ráda. Musím si sice mezi jejími knihami většinou udělat trochu pauzu a proložit zas něčím jiným, ale tyhle příběhy ze života se mi líbí. Tady mi přišel trochu nudný začátek , ale pak už se to rozjelo a pořádně jsem se začetla. Terce jsem moc fandila, aby vše ustála a zvládla.

zuzana2599
12.09.2016 5 z 5

Další z nepřečtených od mé milované slovenské autorky přečtená :-) Opět příběh, kde se řeší vztahy, rodinné problémy, soužití, prostě vše co se může v rodině stát a často se i děje. Její knížky jsou si hodně podobné, no na každou novou se těším, baví mě, skvěle se čtou a často najdu v knize kousek sama sebe :-)

popeluška
01.09.2016 5 z 5

Moje první knížka od autorky .... a byla jsem nadšená...a rozhodně budu číst i další knihy....moc ráda doporučuji :-)

helča5
02.08.2016 5 z 5

kniha se dobře čte a je plná zvratů,ženy kvůli dětem dokáží i nemožné

evago
23.03.2016 4 z 5

nenáročné pohodové čtení ....

bailandi
23.02.2016 5 z 5

Jako vždy spisovatelka nezklamala, zajímavé téma, čtivé.

myryjam
11.01.2016 2 z 5

První polovina knížky mě dost iritovala, Terka sem, Terka tam, navíc tam bylo dost málo uvěřitelných věcí - možná to mají na Slovensku se zákony a daněmi jinak, druhá část mě celkem chytla, to už se celkem dalo - takže taková odpočinkovka a hlavně moc nepřemýšlet.

fajvka
11.01.2016 5 z 5

Příjemná četba ze současnosti a ze života koholiv z nás. Ze začátku mi trvalo než jsem se začetla, ale pak mne příběh pohltil a byla jsem zvědavá jak se vyvvine, překvapení v knize bylo hned několik...

evelýny
01.11.2015 2 z 5

První kniha od této autorky, kterou jsem četla a skoro nedočetla. Přestože příběh byl ze současnosti a rozhodně neměl jenom pobavit, já jsem se nedokázala ztotožnit s hlavní hrdinkou. Možná mi nevyhovoval styl. Trápila jsem se s textem, na jméno Terka jsem ke konci byla alergická. Pro mě NUDA.

polly43
25.06.2015 5 z 5

Tato kniha se mi velmi líbila,jenom jsem měla strach,aby si své rozhodnutí Terka v poslední chvíli nerozmyslela.Doporučuji k přečtení.

Jajina555
29.04.2015 5 z 5

Kniha se mi líbila jako všechny od této autorky, za života.

Leniiis
10.01.2015 5 z 5

Už je to dýl, co jsem ji četla, ale i přesto pořád vím o čem je a pamatuju si uplně přesně jak jsem do knížky byla zažraná. Super čtení!!

2011  82%Dva životy
2003  81%Manželky