Po pravdě

Po pravdě https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458800/bmid_po-pravde-ih4-458800.jpg 4 244 86

Po pravdě… všichni lžou. Lucy Harperová je talentová spisovatelka a autorka několika bestsellerů, díky kterým získala slávu, peníze i miliony fanoušků. Kromě toho má Dana – zneuznaného a žárlivého manžela, jehož pokusy stát se spisovatelem nedopadly valně. Teď Dan zmizel, a navíc to není poprvé, kdy se ztratil někdo z Lucyina okolí. Před třiceti lety zmizel i její bráška Teddy a nikdy ho nenašli. Lucy, jediná svědkyně, si o tom, co se stalo, bezradně vymýšlela jeden příběh za druhým. Vyšetřující detektiv zuřil a její rodiče propadali zoufalství. Právě tehdy zjistila, že dokáže vyprávět poutavé příběhy, a ze svého talentu těží dodnes. Z Lucy se však stala dospělá žena, která se nemůže věčně skrývat za smyšlenými historkami. Celý svět ji pozoruje, její život je pod drobnohledem… život plný příběhů, z nichž některé jsou uvěřitelnější, jiné už méně. Mohla tenkrát Teddymu ublížit? Zabila svého muže? Přichází chvíle, kdy Lucy Harperová konečně řekne pravdu.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

To Tell You The Truth , 2020

Ivuska.09
07.03.2021 3 z 5

První kniha od této autorky, do které jsem se pustila. Nebylo to špatné, děj byl poutavý, zajímalo mě, co se stalo. Ale zároveň mi v příběhu něco chybělo (zaznamenala jsem pár hluchých míst a hlavně jednu nedořešenou situaci, která mi samozřejmě vrtá hlavou), takže mezi nejlepší thrillery ho zařadit nemohu.

Ajuszka
06.03.2021 3 z 5

No.. Popravdě.. Jak bych to jenom.. Moc mě to nebavilo.. Jako autorčinu nejlepší knihu opravdu zatím stále hodnotím Spálenou oblohu.
Zde mi děj přišel poněkud vleklý, nemám moc ráda rozdvojené osobnosti či alterega..
Řekla bych že tak posledních 40 stran asi stálo za to.

anet.myblog
04.03.2021 3 z 5

Thrillery moc nečtu a když už si nějaký vyberu, musí mě zaujmout svojí anotací, což se tady povedlo a možná díky tomu jsem měla moc velká očekávání. Příběh vypráví o slavné spisovatelce detektivek Lucy Harperové, postupně se však její život převrací taky v takový “thriller“. Její manžel je pohřešovaný a Lucy se tak trochu začíná motat realita s jejím smyšleným světem z knih.
Knížka se mi četla vcelku dobře, zajímalo mě, jak se vše vyvine a zápletka pro mě nebyla předvídatelná, což u thrillerů oceňuju snad nejvíc. I přes to, mi tam pár věcí vadilo. Konec mě šokoval, protože jsem netušila, že to dopadne zrovna takhle, ale i trochu zklamal, jelikož mi přišlo, že jedna věc se tam úplně nedořešila.
Myslím, že jsou i lepší knížky z tohoto žánru, ale i tak můžu knížku doporučit!

cleopatra11
03.03.2021 3 z 5

No nevím...imaginární našeptávačka, se kterou od mládí komunikuje světoznámá spisovatelka, je tak spíš na léčení a medikaci.
Ze začátku mě kniha bavila, ale postupně jsem se do každé další stránky musela nutit.
Nebyl tam žádný náboj, žádná jiskra, a o thrilleru už se nedá mluvit vůbec.
Za měsíc si na tu knihu už nevzpomenu.

Maqua
22.02.2021 5 z 5

Jelikoz je to pro me thriller po opravdu dlouhe dobe,tak za me spokojenost. Vubec jsem netusila,jak to nakonec dopadne. Jen jsem malinko zklamana,ze nebyla uplne doresena ta jedna "zapletka" (at neprozrazuji prilis). Ale urcite doporucuji.

Ilona
15.02.2021 5 z 5

Naprostá spokojenost, hodnocení od Shari Lapenové je velmi trefné, do samotného finále jsem stále čekala, kam se to vlastně nakonec dostaneme.

thrillery tajemství lhaní, lži zmizení lidí zmizení dětí

2016  79%Spálená obloha
2019  80%Chůva