Po čem ženy touží

Po čem ženy touží https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135857/bmid_po-cem-zeny-touzi-b8X-135857.jpg 1 9 5

Po čem ženy touží? Sex, nakupování, čokoláda a občas i něco jiného. Ale co dělat, když se sexu nedostává, rodina se proměnila v peklo na zemi a vy se zase jednou - pochopitelně neúspěšně - pokoušíte zhubnout. Úspěšná britská autorka Fay Weldonová radí, jak se v takových případech chovat. „První dáma literárního feminismu“ vtipně, inteligentně a se šarmem vypráví o ženském hledání štěstí, zákoutích orgasmu a věcech, ke kterým žena muže tu a tam potřebuje.... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Mladá fronta

What makes women happy , 2012

Lucie_1986
15.10.2022

"Zena je urcena k tomu, aby v mladem veku nasla otce svych deti, deti porodila, vychovala a zemrela. Behem zivota budte zeny hodne, abyste mohly byt stasne." Hrozna kniha! Precetla jsem par stran a vracim do knihovny.

daza.dt
13.10.2020 1 z 5

Bída, bída, Bída. Nevím čeho chtěla autorka dosáhnout. Vtipné bylo snad jen to, jak sledování porna přirovnávala k používání dudlíku. Tohle opravdu nemá cenu číst.

-markéta-
01.01.2015 2 z 5

Od knihy jsem čekala více, myslela jsem si, že bude s větším dějem, ale velice mě zklamala. Chvílemi byla sice dobrá, ale podruhé už bych jí nečetla. Je to spíše zpověď ženy.

Anette Abeja
19.09.2014 2 z 5

Nic moc jsem sice od knihy neočekávala, ale přesto jsem si myslela, že to bude alespoň o něco lepší :) Připadalo mi to víceméně jen jako takové plky.

luciefeix
28.02.2014

Podle anotace jsem čekala krapet něco jiného

Fay Weldon
britská, 1931 - 2023
1993  76%Život a lásky jedné ďáblice
2012  24%Po čem ženy touží
2005  58%Dům na venkově
1994  67%Sestřičky
2001  51%Falešné přítelkyně

Kniha Po čem ženy touží je v